חבילת Bhairav ​​- התרופה המקומית הטובה ביותר לכאבי מפרקים, כאבי גב וספונדיליטיס

בימינו אנו מנהלים חיים עמוסים ומהירים, אך לעיתים אנו עשויים להבין שאיננו מוצאים זמן הולם לדאוג לבריאותנו. שעות נסיעה ארוכות, הרגלי אכילה לא סדירים ולעיתים זמן לא מספק למנוחה פוגעים בבריאותנו, ובריאותנו נפגעת.

בצורה מאוד משוכללת, כאבי גב וכאבי מפרקים הם רק חלק מההפרעות שנתקלו כניואנסים של הגיל, ואלה מסווגים לרוב כהפרעות באורח החיים. עכשיו זה משפיע על הדרך שבה אדם עובד, על התחושה ועל כמה מהר האדם מזדקן. זה יכול להשפיע על החסינות של האדם.

כתוצאה ישירה של אותו הדבר, אנו מגלים שאנשים לפעמים הולכים לתרופות או משככי כאבים שאמנם מספקים הקלה זמנית בכאב ואי נוחות, אבל לפעמים אנשים מתרגלים למשככי כאבים כמו אספירין, ופשוט מגדילים את המינון עם הזמן.

אבל זה יכול להשפיע על האופן שבו הגוף שלנו מתפקד, ויכול להשפיע על החסינות של האדם באופן כללי.

הערכה לשיכוך כאבים של BHAIRAV

ערכת הכאב של בהירב עוצבה במיוחד עבור אנשים המנהלים אורח חיים פעיל, אנשים בדרכים, עקרות בית ואפילו אנשי משרד. אז ערכת ההקלה על כאבים של Bhairav ​​היא בעצם הרכב של שמן Bhairav ​​ואבקת עיסוי Bhairav, אשר בשימוש בצורה שנקבעה יכולה לחולל פלאים עבור כאבי פרקים, כאבי גב וכל מיני הפרעות אחרות הקשורות לכאב.

BHAIRAV PAIN RELIEF OIL

שמן Bhairav ​​הוא 100% תרופה איורוודה העשויה מזרעי קלונג’י כחומר הבסיס. מרכיבים עיקריים נוספים של שמן Bhairav ​​הם Shudh Gugal ו-Revendchini, שכל אחד מהם הוגדר כחלופה יעילה ביותר לטיפול בכל מחלות והפרעות הקשורות למפרקים.

שמן בהיראב מיועד לשמש רק כתרופה מקומית ואינו מיועד לצריכה דרך הפה.

אחד ההיבטים המועדפים ביותר של שמן Bhairav ​​עם זרעי קלונג’י הוא שאמנם הוא שימושי מאוד לשיכוך כאבים וריפוי בזמן שסובלים מנקעים, מתיחות ונפיחות, אך הוא גם האלטרנטיבה האידיאלית והטובה ביותר ללכת אליו כאשר אדם סובל מ. פציעות, חתכים, פצעים או אפילו כוויות.

בעוד ששמן Bhairav ​​מסיר את הכאב ואי הנוחות תוך זמן קצר, הוא גם מבטיח ריפוי מהיר יותר של הפציעה או הפצע ויש לו גם תכונות חיטוי, כך שהאדם מתרחק בקלות מזיהום.

על השימוש בשמן Bhairav, ומצא הקלה תוך שניות. עדיף לשמור את שמן Bhairav ​​בהישג יד בבית, או שאתה יכול אפילו לשאת אותו איתך בתיק היד שלך ולהשתמש בו בכל פעם שאתה סובל מכאבים במפרקים.

השימוש בשמן Bhairav ​​הוא קל.

1. קח 3-4 טיפות בכף היד.

2. עיסוי במקום בו אתם סובלים מכאבים.

3. מומלץ לעסות פעמיים ביום עם שמן בהיראב

4. לתוצאות הטובות ביותר, השתמש לאחר רחצה בבקרים ובערבים.

השמן הוכיח שהוא נותן תוצאות מצוינות גם בזמן שסובלים מכאבים כרוניים במפרקי הגב או הברכיים. לחלופין, זוהי הדרך הטובה ביותר להתגבר על כאב בקרסוליים, במפרקי ברכיים, במרפקים, בכתפיים או בפרקי הידיים, או אפילו במצבים כמו תסמונת התעלה הקרפלית.

זרעי קלונג’י

אחד המרכיבים המרכזיים בשמן Bhairav ​​Pain Relif הוא שמן Kalonji העשוי מזרעי קלונג’י שחורים. זרעי קלונג’י שחורים אלה הם תרופה איורוודה ידועה.

במהותו, קלונג’י אינו אלא עשב איורוודי המייצר פרחים כחולים וזרעים שחורים. הוא מופיע לעתים קרובות כאחד מצמחי המרפא האיורוודיים החשובים ביותר. לזרעים שחורים של קלונג’י יש למעלה מ-100 רכיבים רפואיים. בפרט, כאשר משתמשים בו כתרופה מקומית, ידוע ששמן קלונג’י מועיל במיוחד לריפוי כל הפרעות הקשורות לעצמות ולשרירים, כמו כאבי גב, דלקת חוליות צוואר הרחם, דלקת פרקים ודלקת חוליות.

BHAIRAV עיסוי אבקת

המרכיב הנוסף בערכת לשיכוך כאבים של Bhairav ​​הוא אבקת העיסוי Bhairav, ושורה של צמחי מרפא, כולל Revendchini, Amba Haldi, Gugal ו-Maida lakdi משמשים לגיבוש אבקת העיסוי Bhairav.

אבקת עיסוי Bhairav, בדיוק כמו שמן Bhairav ​​היא קלה לשימוש ועוזרת מאוד גם במקרים מסובכים של בעיות אורטופדיות. זה מחייה ומחזק את העצמות והמפרקים, והאדם מוכשר לנהל מחדש אורח חיים נורמלי ומאושר.

אבקת העיסוי Bhairav ​​קלה לשימוש:-

1. קח כ-4 גרם (1 כפית) של אבקת עיסוי Bhairav ​​וערבב אותה עם מעט מים פושרים כדי להפוך אותה לעיסה.

2. מרחו את המשחה על אזור הכאב בתנועות עיסוי עדינות.

3. עטפו מטלית תחבושת על המשחה היטב כדי להבטיח שהיא תישאר שלמה למשך כמה שעות.

4. מומלץ לבצע זאת לפני השינה כדי להשיג תועלת מרבית.

5. בבוקר, שטפו אותו במים פושרים ועסו בעדינות עם שמן בהיראב.

באופן כללי מאוד, ערכת השיכוך לכאבים של BHAIRAV מועילה

o שפר את זרימת הדם

o הפחתת כאב ודלקת

o לחזק את השרירים התומכים

o להסתיד עצמות ולמנוע נזק

o שפר את השימון במפרקי העצם

o להפחית את שיעור הנזק לסחוס

Leave a Comment