חברות צבאיות משתתפות גם ב-Zuchex 2023

יותר מ-1,200 מותגים משתתפים ביריד הבית והמטבח Zuchex 2023, כולל חברה מ-Ordu.

Zuchex, שתציג את הקולקציות המיוחדות ביותר, חידושים חדשניים וטרנדים עתידיים של תעשיית הבית והמטבח, תתקיים ב-Tüyap Beylikdüzü בין ה-14 ל-17 בספטמבר. Mopaks Dış Ticaret מ-Ordu משתתפת השנה ב-Zuchex ה-33, שיאורגן על ידי Tarsus Fuarcılık בתמיכת משרד הסחר של הרפובליקה של טורקיה, ZÜCDER (איגוד יצרני זכוכית הזכוכית) ו-KOSGEB, עם המותג “Mirkraft”. “. היריד, שצפויים להגיע אליו 45,000 מומחים מכל העולם, רובם קונים, יתקיים בשטח כולל של 100,000 מ”ר. Zuchex 2023, בו יוצגו מוצרים עטורי פרסים והושקו לאחרונה ויתקיימו מצגות עיצוב חדשניות, יארח גם את אירוע ZuchXTalks למשך שלושה ימים תחת הכותרות הראשיות “SMEs Going Digital”, “We Going Global with E-Export” , “קמעונאות ומסחר אלקטרוני בטורקיה ובעולם”.

תרומה של מיליארדי דולרים ליצוא מוצרי בית ומטבח

במפגש ה-33 של Zuchex, המובילה באזורה ויריד הסחר הבינלאומי השני בגודלו בעולם, צפויים להגיע כ-10 אלף קונים זרים, כולל ענקיות קמעונאות. מנכ”ל Tarsus Fuarcılık, Zekeriya Aytemur, הדגיש כי עם Zuchex, הם יספקו תרומה סחר של מיליארד דולר לתעשיית הבית והמטבח של טורקיה, שמטרתה להיות בין שלושת הראשונים בליגת הייצוא העולמית, ואמר: “ביריד; קונים גדולים מקומיים ובינלאומיים, רשתות חנויות, חברות מסחר אלקטרוני, קמעונאים עצמאיים, ארגונים סיטונאיים וקמעונאיים, סוחרים ומפיצים, HORECA, חברות קייטרינג וארגון, חברות מזכרות ארגוניות, מעצבים וחברות סחר בינלאומיות יגיעו. “המותגים המשתתפים שלנו, יותר מ-1,200, יפגשו כ-45,000 מומחים מבית ומחוץ ל-Zuchex”, אמר.

“אנחנו מתכוונים לסגור את זה עם יצוא”, אמר Mesut Öksüz, יו”ר מועצת המנהלים של איגוד יצרני הזכוכית (ZÜCDER), והדגיש שיריד Zuchex יתרום ישירות למימוש יעד זה.

עם עיצובים מעוררי השראה וטרנדים של מחר בבית ובמטבח, Zuchex 2023 יארח במהלך היריד גם מצגות, אירועים וסדנאות מיוחדות של המותגים המשתתפים. מי שרוצה לעקוב אחר Zuchex, המאורגן תחת הקטגוריות העיקריות של “כלי שולחן וכלי מטבח, ציוד בישול, כלי פלסטיק/גינון, כלי שולחן, כלי בית ומטבח דקורטיביים ומכשירי חשמל ביתיים”, יכולים להירשם כמבקרים מקוונים בחינם בכתובת www. zuchex.com.. מרכז חדשות

Leave a Comment