חוברות שיווק לעיסוי – אתה צריך אותן – איך משיגים אותן?

חוברת מקצועית היא הכלי השיווקי לעיסוי המעמיק שאתה צריך כדי להשפיע בצורה משכנעת. כאשר אתה מוכן להשקיע בחוברת מקצועית, איך אתה הולך להשיג את מה שאתה רוצה?

ארבע שאלות שכדאי לענות עליהן

כדי ליצור חוברת עיסוי משלך מאפס, התחל על ידי התחשבות בשאלות הבאות:

1. מהי הדרך הטובה ביותר להציג את היתרונות של העבודה שלך?

* זכור להדגיש את הבעיות שאתה יכול לפתור, ולא את הטכניקות שבהן אתה משתמש.

* שקול להשתמש בעדויות.

* בקש מעמית לקרוא אותו בעיון לשפה שעלולה להטעות או להעליב את הקורא.

2. האם לכלול את התפריט, התעריפים או המסלול למשרד שלך?

* תחשוב באיזו תדירות פריטים כגון התעריפים שלך עשויים להשתנות. אלה עשויים לעבוד בצורה הטובה ביותר על הוספה.

3. איך משיגים מראה מקצועי ומושך?

* אם יש לכם מחשב ותוכנת פריסה, תוכלו לעצב ולפרוס חוברת בעצמכם. אבל זכור כי שכירת מעצב גרפי יכולה לעשות הבדל גדול באיכות המצגת שלך. אם אתה שוכר גרפיקאי, היה מוכן להשקעה לא מבוטלת.

* הגהה מספר פעמים לשגיאות הקלדה.

4. איך אתה יכול למצוא גרפיקה כדי להוסיף עניין לחוברת שלך?

* חיפוש בגוגל ל”קליפ ארט בחינם” מחזיר מספר אתרים שיתנו לך גרפיקה או רעיונות עבורם. בדוק את אתרי האינטרנט של מיקרוסופט ושל אייברי.

אפשרויות הדפסה

ברגע שיש לך עיצוב חוברת מקצועי, איך תוכל להדפיס אותו?

* המדפסת הביתית שלך. כדי לבצע שינויים בתדירות שתרצו, הדפיסו כמה עלונים בכל פעם בבית. חנויות גדולות לציוד משרדי אפילו מוכרות נייר עלונים משולש. קחו בחשבון את עלות הנייר ובמיוחד דיו להכנת עותקים בצבע מלא.

* חנויות העתקות כמו Kinko’s. הם יכולים להדפיס מאסטר נייר או CD, וגם לקפל. ככל שתדפיס יותר, כל עלון עולה פחות.

* שירותי הדפסה מקוונים כמו VistaPrint.com הפופולרי. המחירים משתנים מאוד בין $.07 ל-$1.20 ליחידה, וכך גם האיכות. הזמינו בהתחלה בקטנה כדי לוודא שהמוצר מקרין את התמונה הרצויה.

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו להדפסה, בדקו היטב את איכות ההדפסה. בדוק אם יש מריחה, תחושה של הנייר ופריכות הקיפול.

חוברות מוכנות ומקצועיות

“למה להמציא את הגלגל מחדש?” היא הערה תכופה של עובדי גוף המשתמשים בחוברות שיווק עיסוי מוכנות מראש. הם מחפשים חברת חוברות שהם סומכים עליה שתספק חוברות בעלות מוניטין, נחקרות ואטרקטיביות. הם פשוט מוסיפים את המידע העסקי שלהם בחלק האחורי עבור מצגת מקצועית מוכנה.

רבים מוצאים שחוברות ממקור עצמאי מוסיפות גם אמינות לתרגול שלהם – במילים אחרות, אתה לא רק ממציא שעיסוי יכול לעזור במניעת פציעות או לשפר את השינה.

קל וזול להקליד, להדפיס ולהוסיף תוספת פאנל אחת לחוברת מוכנה מראש המציינת את התעריפים, התפריט ומידע עסקי אחר. כאשר היה צורך להתאים את התעריפים שלך, פשוט החלף את התוספת.

גישה משולבת

אם יש לך חוברת משלך, עדיין יש סיבות טובות להשתמש בחוברות על שיטות כמו רייקי, רפלקסולוגיה או עיסוי תאילנדי שבהם הסברים מפורטים באמת עוזרים. בנוסף, חוברות על מצבים כמו כאבי גב או פיברומיאלגיה עוזרות לך להגיע לאנשים ספציפיים, למשל, בקבוצות תמיכה לפיברומיאלגיה, בשיעורי לידה או במשרד הכירופרקט שלך.

חוברת שיווק לעיסוי היא משהו שאתה יכול לתת לאנשים שהוא יותר מעמיק מכרטיס ביקור. חשבו על ההשפעה שאתם רוצים להשיג, וחקרו היטב את האפשרויות שלכם לפני שאתם מתחייבים לסוג מסוים של חוברת. אתה רוצה להיות מאושר ממה שאתה מקבל – ולאן זה מביא אותך.

Leave a Comment