חליבת ערמונית בבית – מבצעים חליבת ערמונית לבד בבית

חליבת ערמונית לבד בבית דורשת תרגול. זה לא קשה בכלל. אתה רק צריך זמן מספיק כדי להכיר את השלבים, ואתה בדרך להגיע לאורגזמה הראשונה שלך בערמונית. למעשה אינך זקוק לבן זוג כדי להשיג את האורגזמה המהנה על ידי גירוי בלוטת הערמונית הזו. המפתח לאושר הזה הוא תרגול.

ישנן טענות רבות בנוגע לתחושות של חליבת הערמונית. רובם יאמרו שזה מאוד אינטנסיבי. חלק מהגברים אפילו יאמרו שזה שווה ערך לאורגזמה המרובה של נשים. הרגשות עשויים להיות הרבה יותר עזים בגלל הרעיון הפשוט שאתה נוגע באזור גוף שנחשב כטאבו.

אם אתה מרגיש אי נוחות עם הרעיון לשחק עם פי הטבעת שלך, זה לא אומר שאתה צריך להרפות מחליבת הערמונית. יש כלי שאתה יכול להשתמש בו כדי למנוע מהאצבעות שלך לגעת בחלק הפנימי של הישבן. כלי זה נקרא עיסוי ערמונית. הוא נועד להגיע לערמונית שלך ולתת לה עיסוי פנטסטי. זה אפילו יכול לספק תחושות מענגות לפרינאום שלך כגורם נוסף.

כמובן, אתה צריך להתאמן על שימוש בכלי זה. מכיוון שבניגוד לאצבע שלך, אתה לא יכול לדעת בדיוק אם הגעת לערמונית. בדרך כלל, הבליטה, המסמלת את הנקודה של הערמונית, יכולה להימצא במרחק של 2-3 סנטימטרים מהפתח שלך. עם זאת, ערכים אלה אינם נכונים עבור כל הבחורים. ישנם גברים שיש להם את שלהם על שטח רדוד, בעוד שלאחרים יש את שלהם בקצה העמוק של פי הטבעת שלהם.

אם יש לך אצבעות עבות, או שאתה מתאמץ בקלות עם תנוחת החליבה של הערמונית, עדיף להשתמש במכשיר לעיסוי ערמונית. באופן זה, אתה עשוי אפילו להימנע מלפצוע את עצמך או לאמץ את השרירים. כלי נוסף יהיה חומר סיכה. זה יקל על המתח בפי הטבעת שלך, ויאפשר לחליבת הערמונית להתבצע בקלות.

מלבד השימוש במכשיר לעיסוי הערמונית, אתה גם צריך ללמוד את ההכנות הנכונות לחליבת הערמונית. אתה צריך לשים לב לניקיון, הרפיה ושימון. אלו שלושה מרכיבים שאתה תמיד צריך להקפיד עליהם בכל פעם שאתה מבצע חליבת ערמונית, יכול להיות לבד או עם בן/בת הזוג.

מכיוון שאתה תיגע בחלק הפנימי של פי הטבעת שלך, עלינו להימנע מכל סוג של זיהומים. כדי לעשות זאת, אתה צריך לנקות את הגוף שלך כראוי. עשה אמבטיה חמה, ונקה את פי הטבעת והאצבעות. כמו כן, אתה צריך לקצץ את הציפורניים שלך מכיוון שזה עלול לגרום לכמה פצעים. שמור כמה מגבות או טישו לידך כל הזמן כי עיסוי הערמונית יכול להיות מבולגן.

הרפיה היא חובה. כן, אתה עשוי לסמוך על חומר הסיכה הטוב ביותר שלך כדי להקל על המתח. עם זאת, הדרך הטובה ביותר להקל על השרירים שלך היא להירגע. אתה יכול פשוט לעשות תרגילי נשימה או לשמור על הסביבה שלך רגועה. עמעמו את האורות בחדר שלכם, שימו מוזיקה קלה והתיזו מעט ערפל בניחוח לבנדר בחדר שלכם. זה עשוי להיראות ילדותי, אבל זה למעשה יעיל.

החלק האחרון הוא שימון. כפי שאמרתי לך, חומר סיכה הוא תוספת טובה להפחתת המתח בפי הטבעת שלך. ישנם שלושה סוגים של חומרי סיכה שאתה יכול לבחור מהם. אתה יכול להשתמש על בסיס שמן, על בסיס מים או על בסיס ג’ל. אתה מוזמן לנסות הכל כדי לראות מה עובד בשבילך.

אל תשים את החליבה בפועל של הערמונית בניסיון הראשון שלך. חליבת אלוורה של הערמונית בבית היא הרבה יותר טובה אם אתה לוקח את זה צעד אחר צעד. ייתכן שייקח לך ימים או אפילו שבועות להגיע לאורגזמה הראשונה של הערמונית, אבל זה אפשרי.

Leave a Comment