חמאת שיאה לפני ואחרי אימון

האם אתה מתאמן לעתים קרובות? אם כן, אתם בוודאי מכירים את היתרונות של אימון נהדר. זה עוזר להחזיר אנרגיה, לשמור על משקל תקין, ואפילו משפר את מצב הרוח. אתה בוודאי יודע גם את ההשפעה שיכולה להיות לאימון נהדר על השרירים. אם אתה מתאמן, רוב הסיכויים שסבלת מכאבי שרירים רבים יותר. מה יש לעשות שם? אתה צריך להתאמן כדי להישאר בריא, אבל כאבי השרירים מספיקים כדי לגרום לך לרצות לזרוק פנימה את המגבת המיוזעת! ובכן, לפני שאתה נפטר מציוד האימון והציוד שלך ומחליף אותם בשלט אוניברסלי, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להיפטר מכאבי השרירים האלה!

אני כנראה לא צריך לספר לכם את היתרונות של מתיחות לפני כל אימון. זה באמת חשוב. זה מגביר אותך ומכין את השרירים שלך ללחץ של אימון. כשאתה לא מצליח לעשות זאת, אתה מסתכן בכאבי שרירים רציניים שיכולים לשגע אותך. הקפד להתמתח בכל פעם לפני שאתה מתחיל אימון. כמו כן, מתיחות לאחר אימון יכולות באמת לעזור גם במניעת כאבי שרירים. זוהי תרופה נהדרת לכאבי שרירים. במצבו הטבעי, לא מעודן, זהו מעין קרם ריפוי שיעזור למטען שלם של בעיות וכאבי שרירים הם אחת מהן. לשפשף את זה לפני שאתה מתחיל באימון יכול באמת לעזור למנוע כאבי שרירים. שלא לדבר על יתרונות העור הטובים שיבואו איתו. לאחר שהתקלחת, תוכל למרוח עוד חמאת שיאה כדי להילחם בכאבים של שרירים עייפים וכואבים. רעיון נהדר הוא להמיס את חמאת השיאה עד שהיא חמה בנוחות, ולשפשף אותה לתוך העור שלך, לעסות את השרירים שלך. לא רק שחמאת השיאה העשירה והחמימה מרגישה טוב באופן חטא, אלא שאתה יכול לנשק את כאבי השרירים האלה לשלום.

עוד דבר נהדר שאתה יכול לעשות כדי להיפטר מכאבי השרירים שלך עם זה הוא להמיס חלק ולהכניס אותו לאמבטיה חמה. יש לזה אותה השפעה כמו כשאתה משפשף את זה על העור שלך, אבל עם היתרון הנוסף של אמבטיה חמה מרגיעה. ספוג בזה כל עוד תרצה, ואז זכור למרוח עוד חמאת שיאה על העור שלך כשאתה יוצא.

אימון הוא אחד הדברים הגדולים ביותר שאתה יכול לעשות עבור הגוף שלך ולהישאר בריא. זה מייאש כשאתה מתאמן ובסופו של דבר עם שרירים כואבים וכאבים. הטיפים והרעיונות שלמעלה באמת יעזרו לך להקל על הכאב הזה, כך שתרגיש יותר מוטיבציה להמשיך להתאמן. אתה לא צריך לחיות עם כאב השרירים הזה שצץ בכל פעם שאתה מתאמן ומתאמן. היי, במקרים מסוימים, אפשר לקבל את העוגה שלך וגם לאכול אותה! תהיי בריאה ותהיי מאושרת!

Leave a Comment