טיפוח שפתיים חורף

מכיוון שלעור השפתיים אין בלוטות חלב, השפתיים סובלות מחוסר הלחות. כאשר ירידת הטמפרטורה חדה, במיוחד בחורף, השפתיים מתייבשות וסדוקות מדלקת. כדי להימנע מכך, עליך לעקוב אחר כמה כללים פשוטים לטיפוח עור השפתיים שלך.

1. יש להרטיב את השפתיים שלך בכל שעה ביום ובלילה אפילו. קנו כמה מקלות או בלסמים לטיפוח שפתיים ותנו לאחד מהם להיות בביתכם, לשני – בארנק ולאחד נוסף – בכיס.

2. לגבי בלסמים, עדיף להימנע משימוש באלה עם גליצרין, מוצרים פטרוכימיים, אלכוהול או מנטול עד הקיץ. הם יייבשו את עור השפתיים הרך שלך למעלה.

3. בחורף יהיה טוב לסרב להשתמש בשפתון דקורטיבי, במיוחד באמצעים הקבועים. חלק ממרכיבי השפתון חוסמים את נקבוביות העור. אם בכל זאת שמים שפתון דקורטיבי, אז אל תשכח לשים בלסם מזין לפני השפתון. זה ימנע מהשפתיים שלך יובש וקילוף.

4. בחורף מומלץ להשתמש בגלוסים מכיוון שרבים מהם מכילים שמנים מרככים. כך השפתיים שלך מקבלות טיפול ראוי בנוסף לצבעים הנפלאים שלהן.

5. פעם בשבוע מרחו סקראב על השפתיים. זה שתמרחי על הפנים שלך יתאים בצורה מושלמת. הנה המתכון למופת לפילינג: מערבבים 2 כפיות סולת עם חצי כפית דבש ומעסים את השפתיים בעדינות בתערובת. אתה יכול לעסות את השפתיים שלך עם מברשת שיניים רכה במקום דבש וסולת. הליך זה יעזור לשפתיים שלך להיפטר מהתאים.

השפתיים שלך “עזרה ראשונה”

אם פספסת את הרגע שהשפתיים שולחות לך את אותות ה-SOS הראשונים והם כבר סדוקים או מקולפים מאוד, עליך לנקוט בצעדים דחופים כדי להציל אותם.

– קנה כל קרם פנים בעל עקביות שמנונית. מרחו מעט קרם על השפתיים בבקרים ובלילה ותנו לו להיספג לחלוטין.

– בזמן שהשפתיים שלך כואבות, שכח מהשפתון! זה יגרה את השפתיים שלך משטח פצוע.

– אל תלקק את השפתיים שלך! קל לאבד את ההרגל הרע של ללקק את השפתיים שלך בחוץ – פשוט שים עליהן מעט מיץ אלוורה לפני שאתה עוזב את הבית.

– מסכת דבש, שמנת חמוצה ושמן זית תעזור לך להילחם בקילופים ובקרעים על השפתיים. ערבבו כמויות שוות של כל הרכיבים ופזרו את התערובת הזו על השפתיים למשך מספר דקות. זהו זה!

Leave a Comment