טיפולי סלון יופי – מבוא לפדיקור

פדיקור הוא חוויה מרגיעה ומרגיעה להחיות רגליים עייפות וכואבות ולשיפור מראה כפות הרגליים וציפורני הרגליים. זהו תהליך דומה מאוד למניקור אך כמובן עבור כפות הרגליים במקום. המילה פדיקור נגזרת מהמילה הלטינית pedis שפירושה של כף הרגל, ו-cura שפירושה טיפול. הפדיקור הטוב ביותר לא רק הופך את אצבעות הרגליים ליפות, אלא גם כולל עיסויי רגליים תחתונות וכפות רגליים כדי לרענן לחלוטין את כפות הרגליים.

שלבים של פדיקור

ראשית כל לק ישן יוסר מציפורני הבוהן והציפורניים יקוצצו באורך הנכון תוך הימנעות מחיתוך בפינות הציפורן כדי למנוע ציפורניים חודרות, לאחר מכן הן יתוייקו לצורה הרצויה.

לאחר מכן, כפות הרגליים יהיו ספוגות בקערה גדולה של מים חמים שאולי יש בה מעט שמן או קרם לחות כדי לחות את העור. כפות הרגליים יספגו כ-10 דקות מה שאמור להרגיש מאוד מרגיע וירכך את כפות הרגליים כך שניתן להסיר כל עור קשה או מת בכפות הרגליים או לקרצף על ידי פילינג או על ידי גזירה.

לאחר מכן, כפות הרגליים יתייבשו ותימרח כמות נדיבה של קרם לחות על כפות הרגליים והרגליים, אשר בדרך כלל כרוכה בעיסוי רגל תחתית וכף רגל כדי להירגע ולהכניס את קרם הלחות לתוך העור. קרם לציפורניים יימרח גם על ציפורני הבוהן כדי לרכך אותן.

לאחר שהדבר בוצע, הציפורניים יידחקו לאחור ולאחר מכן יונח לק על ציפורני הבוהן בצבע הרצוי או כלק פרנץ’.

בסופו של דבר כפות הרגליים יהיו חלקות ולחות, וציפורני הבוהן מעוצבות ומלוטשות בצורה מושלמת.

Leave a Comment