טיפולי צלוליט – 4 דרכים להעלמת צלוליט

ישנם הרבה טיפולי צלוליט מסחריים זמינים שהוכחו כבטוחים ויעילים מאוד.

ישנם סוגים של טיפולי צלוליט אשר ניתנים באתרי האינטרנט באמצעות ספרים או מגזינים מקוונים. אדם יכול לסרוק אתרים אלו ולאסוף מידע מספיק עם הזכות לטיפולי צלוליט. פרטים אלו כוללים מה הם טיפול בצלוליט והיתרונות שלו להמונים. בהמשך האתרים שואפים לספק פרטים על הטיפול והשפעותיו מאדם לאדם. טיפולי צלוליט צריכים להיות משולבים עם יותר משיטה אחת כדי להיות יעילים. שיטות רבות כמו שימוש בקרמים, תרגילי לב וכלי דם, טכניקות שאיבת שומן, מזותרפיה, אנדרמולוגיה, בקרת דיאטה ועוד רבות מועילות בטיפול בצלוליט. יש להגדיר תשעה גורמים בסיסיים, שלפיהם ניתן ליישם שיטות שונות כדי לעמוד בקריטריונים אלה.

התשעה היחידים

1. הגברת זרימת הדם או חיזוק כלי הדם.

2. תיקון קרומי התא.

3. לספוג מים לתאים.

4. לקדם פילינג.

5. צמצום שפכים.

6. לקדם את ייצור הקולגן והאלסטין.

7. גירוי היווצרות רקמת חיבור.

8. להפחית דלקת.

9. הימנע מנזק של רדיקלים חופשיים

כל מוצר שאתה משתמש בו או השיטה שאתה נוקט צריך להשיג כל אחת מהמטרות לעיל כדי לרפא את הצלוליט שלך בצורה אמיתית.

אנדרמולוגיה – חלופה לצלוליט לאחד ולכולם

זהו אחד מטיפולי הצלוליט המלאכותיים הרבים שעוזרים לרפא את הצלוליט שלך ללא כל סיכונים, טראומה כירורגית או כאב. מכשיר גפ”מ משמש לטיפול בצלוליט על ידי עיצוב מחדש ואיזון הגוף. מתודולוגיה זו מתורגלת על ידי טכנאי מיומן ומורשה ועלייך ללבוש זוג טייץ מיוחד במהלך הטיפול. מערכת ה-LPG הינה מכשיר לעיסוי יניקה היי-טק אשר תופס את העור המקופל. משימה זו מושגת על ידי שני הגלילים הזהים לעיסוי רולר המקדם סילוק על ידי שבירת השומן החסום.

אינפרתרפיה – ניצול חום לטיפול בצלוליט

סאונת האינפרא אדום מפזרת חום יבש שהטמפרטורה שלו ניתנת לשליטה בין 70F – 150F לפי נוחות המטופל.

o אינפרתרפיה משחררת מתח וכאב שרירים, המובילה לירידה במשקל עקב שריפת קלוריות בצורה של זיעה יבשה.

o לחום זה יש השפעה טיפולית ומרגיעה על גוף המטופל.

o אינפרתרפיה מרגיעה את הגוף ומעניקה גם את היתרונות של תוצאות חיוביות.

טיפול אנטי אייג’ינג ללא קמטים – Rejuvalight

שנים של מחקר מדעי באירופה גילה שתאי עור אנושיים הם בעלי טבע קולטניים. שיטת אנרגיית אור נוספת נקראת Rejuvalight המשתמשת באורך גל ספציפי ובאנרגיית אור ספציפית כדי להחזיר את ריכוך הקווים, פעילות תקינה בעור, חיטוב משטחי העור, הגברת מוצקות העור הפנימי וצעירות.

הסרת שיער עיוור צבעים

טכנולוגיית (RF ו-Light) elos(TM) של RF מופיעה בכל מערכות הסרת שיער של Syneron. זוהי טכניקת הסרת שיער בטוחה לכל סוגי השיער עם כל הצבעים כמו לבן, אפור, בלונד ואדום – גם מסוגי עור עם עור שזוף. מספר הטיפולים נקבע לפי צבע השיער, סוג העור של הפרט ואזור הגוף או הפנים שיש לטפל בו. ארבעה עד שישה מפגשים מספיקים יותר להפחתת שיער ניכרת. שיער בהיר דורש מספר רב יותר של טיפולים. מלבד כל טיפולי הצלוליט הללו, ניתן להשתמש במזותרפיה ובמוצרים טבעיים גם לריפוי צלוליט.

מאמרים קשורים:

קרם להפחתת צלוליט מוביל בהתבסס על ביקורות לקוחות -> קרם להפחתת צלוליט

Leave a Comment