טיפול בנקודת טריגר וכלי העיסוי

קודם כל, מה זה בעצם טיפול טריגר פוינט? ובכן, טיפול בנקודת טריגר הוא בעצם סוג של עיסוי המשמש להקלת כאב על ידי עיסוי ‘הקשרים ההדוקים’ של השרירים. קשרי השרירים שהם בדרך כלל ההדוקים ביותר הם שרירי הצוואר, הכתפיים, הגב והרגליים. המטרה היא להפיג את המתח של השרירים בגופנו.

במקום לטפל רק בכאב פני השטח של דלקת, טיפול זה מתמקד בחיסול האזור הכואב על ידי מציאת נקודות הלחץ והקלה עליהן.

הכאב המתמשך ואי הנוחות שאנו חשים בגופנו כמו מתח שרירים, חוסר תחושה, נוקשות מפרקים, רגישות יתר, חולשת שרירים נגרמים בדרך כלל על ידי נקודות ההדק. אז עלינו למצוא את נקודות הטריגר הללו ולנטרל אותן כדי להקל על הכאב.

מי שאינו רגיל לטיפול מסוג זה עלול לחוות כאב למשך מספר ימים. זכור למתוח את השרירים לעתים קרובות כדי למנוע מהם להתכווץ שוב.

ישנם מספר סוגים של כלים שבהם אתה יכול להשתמש עבור טיפול זה. אנחנו הולכים לעבור על כמה מהם כאן.

1. תרה קני

Thera Cane הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר לעיסוי נקודת טריגר. הוא עשוי מסיבי זכוכית ואינו יכול להישבר או לכופף. כלי זה יקל עליך לאתר ולעסות את האזורים הרכים יותר שאליהם אינך יכול להגיע ביד. עם זאת, חיסרון אחד של הכלי הזה הוא שהוא בדרך כלל מגיע בחתיכה אחת ולא ניתן לפרק אותו.

2. כלי Backnobber

ה-backnobber עובד דומה מאוד כמו Thera Cane. יתרון אחד של ה-backnobber הוא שבדרך כלל ניתן לפרק אותו כך שקל לך לאחסן ולסחוב אותו. כלי זה מושלם עבור אלה שנוסעים הרבה.

3. כדורי לקרוס

כן קראת נכון. כדורי לקרוס יכולים להיות שימושיים מאוד לעיסוי שרירי הגב. אתה יכול להשתמש באלה על ידי השענתם על הקיר עם הגב. הם יכולים לחדור לנקודות ההדק בחלק האחורי של הגוף שלך.

Leave a Comment