טיפול בעיסוי גב – 5 הטיפולים המובילים להקלה על כאבי גב

כאילו גב כואב הוא לא מספיק גרוע, הבחירה באיזה טיפול עיסוי גב להשתמש יכולה להוסיף להמולה. כדי להקל הן על הכאבים הפיזיים והן על הסבל הנפשי של ההחלטה מה הטוב ביותר, מפורטים להלן חמשת הסוגים המובילים.

אמריקאים הולכים לשוודים?

טיפול העיסוי לגב הנפוץ ביותר בארה”ב הוא לא אחר מאשר העיסוי השוודי, הלא הוא עיסוי. לאחר הבחירה של תחליב או שמן להקציף, טכניקה זו מורכבת בעיקר ממשיכות רכות ארוכות ולישה בלחץ אך עדינה שהכל מבוצע בתנועה מעגלית. זה באמת הפתרון המושלם לאותם שרירים כואבים וגושים מגעילים.

חוש הריח הסנסציוני

ארומתרפיה היא לא רק פינוק לגב אלא גם לאף. עם מגוון רחב של שמנים אתריים לבחירה, טיפול זה ישאיר כל אחד נקי ממתח ויריח גם כן. לכל ריח יש השפעה מתאימה. מאמינים שקמומיל הוא מרגיע, מרומם ורדים, רוזמרין ממריץ ומנקה כאחד, מסיר גודש אקליפטוס, רק כדי להזכיר כמה.

חבר שניים ושתיים יחד, עיסוי והשמן האתרי לעשות את זה, ארומתרפיה היא ללא ספק הדרך המתוקה ביותר להקל על כאבי גב, להפחית מתח, להחיות ולהמריץ גם כן.

זה לא נהיה יותר חם מזה

הנחת אבני בזלת חלקות ושטוחות מחוממות לכ-125 מעלות צלזיוס על נקודות מפתח בגב עוזרות להרפות את השרירים הנוקשים שזקוקים ללחץ מדויק. טיפול באבנים חמות מושלם למי שרוצה להיפטר מכאב הגב מבלי שיצטרך לגרום ליותר ממנו מלכתחילה. זה הוגן לומר שזהו הטיפול הקל ביותר בעיסוי הגב שיש.

ככל שהכאב גדול יותר, העיסוי עמוק יותר

עיסוי רקמות עמוק מיועד לסובלים מכאבי גב קשים וכרוניים יותר מאשר רק פעימות רגילות. גישה זו נוגעת יותר ברקמות החיבור ובשכבות העמוקות יותר של השרירים. מכיוון שנקודת הריכוז היא באזורים נוקשים של מתח וכאב, זה לא טיפול אחד שיש להקל בו ראש.

ידוע כגורם לאי נוחות, בעצם התיאוריה של העיסוי הזה היא להילחם באש עם אש – או ממש להילחם בכאב עם כאב.

הופך ליפני

על בסיס נקודות דיקור, שיאצו הוא עיסוי רקמות עמוק שאינו כרוך בשום מחט. שימוש באצבעות כדי להפעיל לחץ במקום שבו מחטים בדרך כלל ילכו, הוא טיפול נהדר בעיסוי גב כדי להרגיע את הכאב ולרכך שרירים מתוחים.

Leave a Comment