טיפול בצלוליט – יתרונות וחסרונות של 4 הבחירות המובילות

הטיפול בצלוליט עשוי להיות חסכוני או יקר. אם אתה בין האנשים המחפשים להסיר צלוליט, סוגים שונים של טיפולי צלוליט עשויים להיות מכריעים. בחירת הטיפולים הטובים ביותר היא קשה מאוד, טיפול מסוים עשוי להועיל לאדם אחר אולם הוא לא יכול לענות על הצרכים שלך.

להלן מספר טיפולים יעילים עבור צלוליט זמינים:

1. שאיבת שומן: תהליך כירורגי זה כרוך בהחדרת צינורית בחתך זעיר שנעשה על העור ומציצת שכבות משקעי השומן העודפים. שאיבת שומן היא טיפול צלוליטיס סטנדרטי ונפוץ ביותר. שאיבת שומן היא הפתרון המהיר לבעיות שומן.

יתרונות: תוצאות מיידיות

חסרונות: יקר, כואב ועלול להשאיר נזק לעור שנוצר אחרת עם איש מקצוע. כמו כן, צלוליט הוא שומן הגוף הכלוא בעור ולעיתים שאיבת שומן לא תהיה יעילה.

2. מזותרפיה: אומרים שהזרקות מזותרפיה הן שימושיות באמת. זה באמת נוצר על ידי החדרת סוג מסוים של תרופה להמסת צלוליט ישירות לאזורי היעד שלך.

יתרונות: תוצאות מיידיות

חסרונות: יקר, בעל סיכוני רגישות יתר, ההשפעה היא חולפת, נדרשות מספר פגישות כדי להגיע לתוצאה הרצויה, ייתכן שיתרחשו עוויתות שרירים והפחתת תחושת העצבים.

3. אנדרמולוגיה: מכונת Endermologie מוסיפה למחזור הדם של הגוף על ידי שימוש בגלגלות צבע ויניקה לעיסוי עמוק של מקומות שונים. רעלים מזיקים ושומן גוף כלוא מוסרים מגופך.

יתרונות: הופך את העור לחלק ושמנמן, יעיל בהפחתת הצלוליט

חסרונות: עשוי להצריך מספר פגישות שנקבעות על ידי דילמת צלוליט, יקר, ההשפעה היא זמנית

4. קרמים נגד צלוליט: קרם אנטי צלוליט הוא בין השיטה הזולה ביותר אך המוצלחת ביותר להפחתת צלוליט. קרמים נגד צלוליט כוללים מספר מרכיבים שעוזרים להפחית את הצלוליט העיקש הזה. קרמים אלו יהיו הטרנד בימינו, במיוחד לאנשים שאינם מעוניינים לעבור סוגים פולשניים של הסרת צלוליט.

יתרונות: זול, תוצאות מיידיות, בטוח, פשוט ליישום

חסרונות: פעם, העניין הוא הקרם המתאים כדי להתאים לדרישות שלך: אין!

קרמים נגד צלוליט אינם פולשניים, חסכוניים ופשוטים לשימוש. עם קרמים נגד צלוליט, אינך צריך להתייעץ עם רופא. אתה משתמש בו ישר רק לאזורים הבעייתיים פעמיים ביום ותראה תוצאות מיידיות. אבל יש פיצוץ של קרמים נגד צלוליט הזמינים בשוק בימינו, כולם מכריזים כמוצלחים ביותר. איך תזהו איזה מהם באמת עובד בשבילכם?

ובכן, קרם אנטי צלוליט נהדר הופך את העור למתח ומגביר את טונוס השרירים שלך ולכן מוריד גומות בעור. שיטה טובה לספר שהיא מצוינת היא לבדוק את המרכיבים. יש להוכיח זמן רב שהמרכיבים של קרם אנטי צלוליט מעולה עושים את מה שהם עשויים לעשות: לחסל צלוליט. הנה כמה מרכיבים חשובים שאתה צריך לחפש:

– רטינול A

– קפאין

– תמציות תה ירוק

– ל-קרניטין

– חמאת שיאה

– מספר תמציות אורגניות הן ההיבטים החיוניים של קרם אנטי צלוליט יעיל ביותר

אלמנטים אלה מסייעים לא רק בהקטנת גודל התא אלא גם בשטיפה של רעלים מהגוף. אם אתה עדיין מחפש את הטיפול הטוב ביותר לצלוליט, אתה יכול לתת קרם אנטי צלוליט לבדיקה לשם שינוי.

Leave a Comment