טיפול כוסות רוח בצלוליט

כוסות הצלוליט משמשות בדרך כלל לטיפול המכונה כוסות החלקה. במקרה כזה, הכוסות יוזזו על העור. התנועה נעשית לרוחב במקום להישאר באזור אחד בלבד. כדי לוודא שפעולת ההחלקה נעשית היטב וללא מאמץ רב, יש להשתמש בשמן או בקרם. ניתן להשתמש בשמן קוקוס, אך ישנם שמנים וקרמים אחרים שיכולים לסייע בכל הטיפול בכוסות רוח.

מהם חלק מהשמנים האתריים שניתן להשתמש בהם במהלך כוסות רוח?

ישנם כל מיני שמנים אתריים שתוכלו לבחור להשתמש בהם לטיפול כאשר אתם מתמודדים עם צלוליט. זה עוזר לדעת את היתרונות של כל אחד כדי לוודא שאתה אכן מסתפק באחד המתאים לך ביותר. טיפול בכוסות רוח מתפתח וכל מי שמבקש לשנות את גורל גופו על ידי היפטרות מהצלוליט עשוי לחשוב לנסות זאת. השמנים האתריים לצלוליט הם:

שמן אשכוליות

ענבים כבר זמן רב קשורים קשר הדוק לתזונה נכונה וזאת מסיבות טובות מאוד. הענבים מסוגלים לקחת כל מיני רעלים מגוף האדם וזה כולל את כל התרופות הסינתטיות שאולי לקחתם. עבור אנשים עם מרשם, חשוב לפנות לייעוץ של רופא לפני שאתה בוחר להשתמש בפרי כחלק ממשטר. שמן אשכוליות מציע שיטה מדהימה למלחמה בצלוליט. אתה יכול לבחור כמה אזורים ספציפיים והם דואגים שתעסה את המיקום אחרי שאתה מדללת עם קצת שמן צמחי.

שמן מנדרינה

עוד שמן נהדר לשימוש עם כוס היניקה של צלוליט הוא שמן מנדרינה. שמן זה מסייע לעיכול והוא משפר מאוד את זרימת הדם שלמעשה עוזר להסרת רעלים. הארומה גם מגבירה את מצב הרוח ואתה מגלה שאתה יכול להירגע טוב יותר. זה מהווה בחירה מצוינת כאשר אתה רוצה לעשות את הטיפול בכוסות רוח.

שמן ברוש

כאשר נעשה מריחה מקומית, מחזור הדם גדל. זה באמת עוזר לגרום לצלוליט לעבוד אפילו טוב יותר שכן מטרתו העיקרית היא לשפר את זרימת הדם באזורים הפגועים. החזקת נוזלים נמנעת מאוד כאשר משתמשים בשמן זה. זה בתורו מסייע בסילוק רעלים מהגוף. ברוש כחול הוא למעשה אנטי דלקתי והוא מסייע לזרימת היונים של הדם. השתמש בשמן צמחי כדי לדלל את שמן הברוש לפני היישום. ברוש עוזר גם כאשר אתה מתמודד עם דליות.

שמן ערער

בהיסטוריה, שמן ערער שימש כחומר משתן והוא עדיין כך. זהו השמן שמאוד תומך בתפקוד הכליות. הוא מסוגל לטהר ולאחר מכן לסייע בשיטות הטבעיות של ניקוי רעלים מהגוף. זה גם ממריץ את מערכת העיכול וזה חומר חיטוי.

שמן מנטה

זה גם חומר אנטיספטי ואנטי דלקתי. הוא יעיל מאוד כאשר הוא משמש יחד עם אשכוליות במיוחד באזורים שיש בהם צלוליט.

Leave a Comment