טיפול פנים 30 דקות בחמישה שלבים פשוטים

אתה יכול ליהנות מטיפול פנים בבית תוך שלושים דקות בלבד. על ידי שימוש במוצרי טיפוח המתאימים לסוג ומצב העור שלך, כמו גם ציוד פנים מסויים, אתה יכול לפנק את עצמך עם תשומת הלב הנוספת המיוחדת שמגיעה לך. חישבו על זה: בזמן שהילדים הקטנים שלכם מתעסקים בשינה שלווה אחר הצהריים, אתם יכולים לפנק את עצמכם בטיפול פנים דמוי ספא ולצאת אישה מחודשת ורעננה.

כדי להפוך את טיפול הפנים שלך עשה זאת בעצמך ליעיל ביותר, תזדקק לכמה חלקים של ציוד מיוחד לטיפוח העור המיועד לשימוש ביתי. בעוד שאת רוב החומרים הללו ניתן למצוא בארונות שלך, ישנם שני כלי טיפוח נוספים שיתבררו כהשקעות משתלמות בכך שיאפשרו לטיפול הפנים שלך בבית להרגיש אותנטי ומקצועי.

סאונת הפנים של Conair MDF2R עם טיימר משמשת כדי לספק ערפל מתמשך של אדים חמים במהלך טיפול הפנים שלך. קיטור זה יבטיח ניקוי עמוק של העור שלך על ידי ריכוך ופתיחת הנקבוביות שלך. קיטור הפנים גם מעודד את מסכת הטיפול שלך לחדור לעומק העור בקצב מהיר יותר, וחוסך לך זמן. סאונת הפנים של Conair MDF2R ניידת בנוחות ומגיעה מצוידת היטב עם שני כלי פנים נפלאים. ניתן לחבר את מברשת הפנים לסאונה ולמרוח על העור במהלך טיפול הפנים כדי לספק פילינג מעולה. לקבלת לחות מקסימלית, ניתן להשתמש בספוג הפנים גם למריחה של קרם הלחות לפנים שלך. כדי ליצור אווירה רגועה עוד יותר, דמוית ספא, הוסף טיפה או שתיים מהשמן האתרי האהוב עליך למי ספינת הקיטור. על ידי שילוב של כלי קיטור פנים וכלים שימושיים שלו בטיפול הפנים שלך בבית, אתה יכול לצפות לתוצאות משופרות ולרמת הטיפול הגבוהה ביותר האפשרית לעור שלך.

כלי הפנים השני החיוני לטיפול הפנים עשה זאת בעצמך הוא כלי טיפוח העור ללא החלקה של Tweezerman, הידוע גם כמחלץ. כלי טיפוח של Tweezerman הם כלי יופי איכותיים ועמידים שיחזיקו מעמד לכל החיים. שימוש במחלץ לניקוי נקבוביות עמוק הוא הדרך הבטוחה ביותר לבצע עקירות משלך. בשימוש נכון, אתה יכול להסיר בהצלחה את כל הלכלוך, השמן והלכלוך ישירות מהנקבוביות שלך. כלי החילוץ קלים לשימוש והיעילים ביותר כשהם מיושמים בטיפול הפנים שלך מיד לאחר האידוי. אדים הופכים את הנקבוביות שלך לגמישות מאוד, ומאפשרות לך להסיר פסולת מכל נקבוביות במאמץ קטן. במידה ונתקלתם בנקבוביות עקשניות, רצוי להמשיך הלאה ולעבוד בתחומים נוספים. נקבוביות אלו דורשות פילינג חזק יותר וניתן לחלץ אותן במהלך טיפולים עתידיים. אם אתה מכריח את החילוץ, אתה יכול לגרות את הנקבוביות ולגרום לכתם. לבעלי עור רגיש, אל תבצע עקירות משלך. במקום זאת, פנה למטפל בעל הכשרה מקצועית לטיפול בעור הרגיש שלך. זה יעזור להבטיח שהעור שלך יישאר ללא נזקים או צלקות.

הציוד הנותר הדרוש לביצוע טיפול הפנים שלך הוא:

(1) קערת פלסטיק עם מים חמים

(1) מברשת מאוורר פנים

(2) מטליות פנים מחוממות ורטובות (100% כותנה)

(1-2) רפידות כותנה

(1) מראה מוגדלת

(1) בקבוק לוז מכשפה

(1) מעבד מזון או בלנדר (לערבב מסכה, אם תוצרת בית)

(1) כף עץ (הסבירות הכי פחות שתגרום לתגובה כימית עם מרכיבים המשמשים להכנת מסכה)

תזדקק גם לניקוי הפנים, טונר, קרם לחות, קרם עיניים וקרם הגנה.

לאחר שתכינו את ציוד הפנים, הכלים והמוצרים שלכם, תוכלו להתחיל בטיפול טיפוח העור בבית. עמעמו את האורות, השמעו קצת מוזיקה עדינה ובצעו את חמשת השלבים הבאים לטיפול פנים עצמי. תהנה!

1. התחל את הניקוי הראשון שלך עם ניקוי הפנים שלך. המריחה הראשונה שלך יכולה להיות על עור יבש. השתמש בתנועות כלפי מעלה ומעגליות. הקפד לכלול את הצוואר והמחשוף שלך. בינתיים, התחל את סאונת הפנים. הסר את חומר הניקוי מהעור שלך עם המים הפושרים שבקערת הפלסטיק שלך.

2. עם קיטור על העור, התחל ניקוי שני. השתמש בחיבור מברשת הפנים מסאונת הפנים שלך. אם אין לך מברשת פנים, אתה יכול להשתמש במקרצוף פנים במקום. הסר את חומר הניקוי ושפשף במגבת חמה.

3. לאחר אידוי העור שלך במשך עשר דקות לפחות והסרת המוצר במגבת חמה, אתה מוכן לעקירות. במשך שלב זה, הבהירו את האורות והשתמשו במראה המוגדלת כדי שתוכלו לראות בבירור מה אתם עושים. עבדו רק באזורים שמשתפים פעולה והקדישו רק 5 דקות או פחות לחילוץ שלכם כדי למנוע גירוי יתר של העור. בסיום יש להשרות כרית צמר גפן עם לוז מכשפה ולנקות את האזורים שחולצו.

4. כעת כאשר הנקבוביות שלך במצב פגיע, תוכלי למרוח את מסכת הטיפול שלך באמצעות מברשת מניפה או בקצות האצבעות. (אל תשכח לעמעם את האורות שוב!) המסכה הזו יכולה להיות תוצרת בית או מאחד מקווי הטיפוח האהובים עליך. לא משנה מה תחליט, המסכה הזו צריכה לכוון לסוג העור שלך ולמצבו. לדוגמה, אם העור שלך יבש, השתמש במסכת לחות. אם את שמנונית השתמשי במסכה סופגת שמן וכדומה. השאר את המסכה למשך עשר דקות לפחות (או יותר אם יש לך זמן). הסר את המסכה עם מגבת חמה.

5. כעת ניתן לסיים את טיפול הפנים שלך בבית עם מריחת טונר לחות (הכי טוב אם מורחים על ידי בקבוק ספריי), קרם עיניים בטפיחות עדינות מתחת לעיניים עם קצה האצבע, וקרם הלחות וקרם השמש שלך מורחים בעדינות , משיכות סוחפות, כלפי מעלה.

וואלה! הענקת לעצמך רשמית טיפול פנים בסגנון מקצועי מהבית! על ידי ביצוע חמשת השלבים הקלים הללו, תרגיש כאילו יצאת זה עתה מספא ברמה גבוהה. העור שלך ירגיש מרענן ונשמתך מרוממת. היופי של טיפול פנים הוא שהוא יותר מסתם עומק העור. ההזדמנות להירגע ולהתמכר לקצת פינוק עצמי יכולה להציע ניקוי נהדר של הנשמה, משהו שכולנו צריכים מדי פעם.

Leave a Comment