טיפים לאחסון שולחנות עיסוי

רכישת שולחנות וכסאות עיסוי לתרגול שלך היא בדרך כלל ההוצאה הגדולה ביותר שתצטרך להקים חנות ולהקים תרגול משלך. אתה כבר יודע איך לקנות את הציוד הזה, אבל האם אתה יודע איך לאחסן אותם? חשוב לאחסן אותם כראוי על מנת לוודא שהציוד היקר שלכם יישאר במצב מצוין.

מכיוון שקניית ציוד היא כל כך יקרה, מומלץ להרגיל את עצמך לדאוג לשולחנות והכסאות הללו ולאחסן אותם כראוי מההתחלה. אם תעשה זאת, תוכל לשמור על הציוד היקר שלך לפעול היטב ולהיראות נהדר במשך שנים רבות. הנה כמה טיפים ממטפלים מנוסים שבהם תוכל להשתמש כדי לשמור על שולחנות העיסוי והכיסאות שלך במצב מעולה:

נגב אותם בכל פעם

גם אם שלך שולחנות עיסוי הוא פשוט נכנס לאחסון בן לילה או עד הפגישה הבאה עם הלקוח שלך, וגם אם אתה נוהג לנגב את השולחן אחרי כל לקוח, עליך לנגב אותו לפני שהוא נכנס לאחסון. השתמשו במגבון לתינוק או במגבון להסרת איפור כדי לוודא שאין כתמים על הריפוד ולנגב אבק מהרגליים ומתחתית השולחן. שולחן מתקפל במיוחד יש לנגב לעתים קרובות. אם מצטבר אבק במנגנון הקיפול, השולחן עלול להפסיק לעבוד כמו שצריך, לכן הקפידו לנגב את מנגנון הקיפול.

מכסים אותם

כיסויי רהיטים או אפילו סדינים ישנים יכולים להיות מגנים מצוינים עבור שולחנות וכסאות עיסוי. כיסוי השולחן יעזור להרחיק אבק, לכלוך ופסולת מהציוד. זה גם ימנע דהייה של הריפוד או הרפידה על גבי השולחן. אם אתה משתמש ברפידות או מצעים צבעוניים, וודא שהם מאוחסנים גם במקום שבו הם לא יהפכו דהויים. שולחנות נייחים צריכים להיות מכוסים בכל ערב כאשר הם אינם בשימוש.

הסר את האביזרים

אם אינך משתמש בשולחן, הסר את משענות היד, את משענת הראש, המדרגות או אביזרים אחרים כדי למנוע בלאי מיותר. אחסן את האביזרים בשקית ניילון או במארז פלסטיק כדי למנוע מהם להתלכלך ולשמור על הכיסויים נקיים ומזמינים. כדי למנוע מהכיסויים המרופדים להריח רע, הכניסו שקית צמחים בשקית האחסון או פזרו כמה עשבי תיבול טריים במארז.

Leave a Comment