טיפים לגידול ציפורניים ארוכות לציפורניים

קל לגדל ציפורניים. לאדם בריא, זה לא צריך לקחת יותר משבועיים עד שלושה לגדל ציפורניים ארוכות. אבל זה אתגר למנוע מהם להיקרע, להישבר ולהתקלף ברגע שהם ארוכים. הנה כמה טיפים לטיפול לגידול ציפורניים טבעיות ארוכות המושלמות לקנבסים אמנותיים.

לאכול כדי להיות בריא

אכילה בריאה היא הבסיס למראה ציפורניים ושיער נהדרים. עדיף לאכול תזונה מאוזנת מאשר לאכול לא בריא ולפצות בתוספי מזון. ציפורניים משקפות את הבריאות הכללית שלנו, וזו הסיבה שרופא מסתכל על צבע הציפורניים שלך במהלך בדיקה. אכלו מזון עשיר בחומצות שומן אומגה 3 כמו דגים ואגוזים כדי לשפר את הקרטין.

בחר קובץ טוב יותר

חלק מהכלים לטיפוח הציפורניים גורמים יותר נזק מתועלת כמו קבצי ציפורניים מעץ מקרטון. קבצי קרטון הם זולים וחד-פעמיים, אבל אם אתה משייף את הציפורניים שלך באופן קבוע, נסה להשתמש בפצירה מזכוכית במקום. לקבצי זכוכית יש משטח שוחק המחליק קצוות מבלי לפגוע בלוחית הציפורן.

השתמש בדוחפי לציפורן עץ

הימנע מדוחפי לציפורן מתכת שמגרדים ומסמנים את פני הציפורן. במקום זאת, השתמשו בדוחפי ציפורניים חד פעמיים מעץ ליבנה. דוחפי עץ נוטים פחות לגרד את פני הציפורן והם סניטריים יותר מכיוון שהם חד פעמיים. בעת ביצוע ציפורניים, בקשו שהמניקוריסטית לא תשתמש בדוחף מתכת או תספק דוחפי לציפורן עץ משלך.

לחות

ציפורניים נסדקות כי הן מתייבשות. לעסות את הידיים באופן קבוע עם שמנים או קרם. ישנם מוצרים ספציפיים להענקת לחות לציפורניים. זה לא חייב להיות שום מוצר מיוחד, רק הקפד להפוך את הלחות לחלק מהשגרה שלך. לבעלי ציפורניים שבירות, הימנעו מאציטון כמסיר לק. אצטון הוא נדיף מאוד ומתייבש מהר מאוד. במקום זאת, השתמשי במסיר לק ללא אצטון.

שכבה עם מוצרי ציפורניים

חומרי מילוי רכס, לק בסיס ולק עליון מסייעים בחיזוק הציפורניים ומגנים על הציפורניים מפני לחות. ישנם גם מחזקים לציפורניים הנמכרים במיוחד כדי לשמור על ציפורניים חזקות בזמן שאתה מגדל אותן ארוכות.

מסמרים עגולים לעומת מרובעים

אם יש לך קרעים בשולי האצבעות, השתמשי בקובץ כדי לעצב את הציפורניים לקצוות עגולים או לקצוות הרטרו יותר בצורת שקדים. השינוי הפשוט הזה מונע כל קריעה והיתקלות בקצה העתידי.

לובש כפפות

לבישת כפפות עבודה תחסוך את הידיים שלך מנזק. אז הקפידו להחזיק בכפפות לכל עבודת היד שלכם – כולל שטיפת כלים, מטלות כביסה, גינון ותיקונים מכניים.

לעולם אל תגזום או תקפיץ ציפורניים רטובות

גזוז ושיוק ציפורניים לפני השרייתן במסיר לציפורן או במי סבון. לעולם אל תקצץ ותייק כאשר הידיים לחות. קרטין רטוב או לח נקרע ונסדק לתוך מיטת הציפורן. הם לא ניתקים בצורה נקייה כמו שהם צריכים כשהם יבשים.

לא להגזים

ליטוש הוא תרופה מצוינת למשטחים מרוכסים, הם מורידים את השכבה העליונה של הציפורן כדי להחליק את פני הציפורן ולגרום לציפורן לזרוח. אבל אל תצחצח יתר על המידה או שהמשטח שלך יהפוך דק וייחלש. צחצח רק כשצריך, פעם בשבוע או פחות.

אין לקצץ יתר על המידה את ציפורני החתול

לציפורניים שלך יש סיבה, הם מגנים על מיטת הציפורן מלכלוך וחיידקים. לציפורן פצועה יכולה לגרום לצמיחה לא תקינה של הציפורן. פציעה חמורה עלולה לגרום לכל המשטח למות וליפול. גזרו את הציפורניים רק מדי פעם כדי לשמור על ניקיון, אבל בכל פעם שאפשר, אל תקצצו את הציפורניים כלל. במקום זאת, דחוף אותו לאחור בעדינות בעזרת דוחף לציפורן עץ.

עבור מרירים, גידול ציפורניים טבעיות ארוכות היא משימה מאתגרת במיוחד. לעיסה, מציצה ונשיכה הם כלי התמודדות שאנו עושים כדי להקל על החרדה. רוב המרירים מוצאים אסטרטגיות הסחת דעת כדי לשבור את ההרגלים שלהם. החלף את הרגל כסיסת הציפורניים בפעולה אחרת כדי למנוע ממך לכסוס ציפורניים. נסה להגיש עם פצירה מזכוכית בכל פעם שמתחשק לך לכסוס ציפורניים. אתה יכול גם לנסות לעשות מניקור יקר כדי להזכיר לעצמך לא לכסוס ציפורניים. ישנם מוצרים זמינים בבית המרקחת המקומי שלך שמשנים את הטעם של קצות האצבעות שלך כדי לעזור להרתיע כסיסת ציפורניים.

Leave a Comment