טיפים ליופי – 4 הסודות המובילים שפורסמו

יופי הוא משהו שאנשים מעריצים ושופטים אדם כשהוא רואה בפעם הראשונה. מה הייתם עושים אם הייתם מכירים את סודות היופי הנסים האלה כדי להשיג ביטחון עצמי שהוא הצעד הראשון בלהיות יפה? לפני שאתה צוחק בקול רם במחשבה ששום דבר לא יעזור לי בהפיכתי ליפה, קחו נשימה עמוקה וקראו עוד כדי לגלות את עצות היופי הישנות והמוכחות.

טיפ מספר 1 ליופי: האם את לחוצה מהשפתיים הסדוקות והסדוקים כשהחורף מתקרב? אתה חושב שאין מה לעשות בשביל זה? הנה משהו מיוחד בשבילך. מרחי שפתון על השפתיים ושפשפי היטב ולאחר מכן תוכלי להניח מטלית רטובה בין השפתיים ולקרצף כל דבר שיורד מהשפתיים הסדוקות. לאחר מכן תוכל למרוח שפתון ולחזור על אותו הדבר או להשתמש בשפתון שלך על הבאלם ולצאת מהחורף בביטחון!

טיפ יופי מס’ 2: כדי לקבל עור פצעון בהיר ברור, תוכל לנסות את התרופה הביתית הטובה ביותר. לשם כך, הקדי את הפנים שלך במשך כ-10 דקות בכל לילה, מרחו שמן קיק, תנו עיסוי קל ומיד היכנסו למיטה. למחרת בבוקר אתה יכול לשטוף את הפנים שלך ולתת אדים לעוד 10 דקות ואז אתה מוכן להתחיל את היום רענן ומלא חיים!

טיפ יופי מס’ 3: היזהר בזמן הקניות ולעולם אל תבחר בצבעים מרהיבים, מכיוון שזה מראה תחושה זולה. קח איתך את החבר הכי טוב שלך שיש לו טעם טוב בבחירת בגדים. הקשב לתגובות של אחרים גם לפני שאתה מנסה אחת. ערבבו והתאימו צבעים טובים כמו אדום ולבן, ורוד ולבן, כחול ואדום וכו’. נסו את ההדפסים הקטנים והפשוטים, זה יעבוד עליכם מצוין.

טיפ מס’ 4 ליופי: פצעים וסדקים בכף הרגל הם בעיה מרכזית כשהחורף מתקרב ואיך לדעתך אפשר להתרחק מהם? הנה טיפ היופי בשבילך שיהיו לך רגליים רכות וחלקות נהדרות. טבלו את כפות הרגליים במים חמים עם תמיסת מלח ושמפו למשך 15 דקות לפחות כך שהן יהפכו לרכות. עכשיו אתה יכול בקלות להשתמש בקובץ שלך כדי לגרד את העור המחוספס כדי להפוך אותו רך. יש למרוח מיד קרם רגליים או ג’לי נפט ולעסות היטב על העור. בזמן שאתה נכנס למיטה, לבש גרביים ולישון נהדר כדי למצוא רגליים רכות למראה.

Leave a Comment