טיפים למתן עיסוי לבן הזוג או בן הזוג

קבלת עיסוי היא פתרון מצוין להורדת מתח ולהרגיש טוב יותר כמעט מיד. עיסויים הם אחת מאותן תרופות אלטרנטיביות שיכולות לשפר את הבריאות הגופנית הכללית שלך, ולשפר גם את הבריאות הנפשית שלך. קבלת עיסוי טובה לגוף שלנו אבל מה לגבי מתן עיסוי? אם אתם מחפשים לעשות עיסוי לבן או בת הזוג שלכם, אז המאמר הזה הוא בשבילכם.

יש כמה טיפים שאחלוק אתכם במאמר זה שיהפכו את מתן העיסוי לפשוט וקל. אתה צריך לדעת שאתה לא צריך לעשות את הטכניקה מיד – רק לנסות להתמקד בתוצאה הסופית. המטרה שלך צריכה להיות לגרום לבן הזוג שלך להרגיש טוב ולהרגיע אותו. כעת, לאחר שקבענו מה המטרה שלך צריכה להיות, בוא נסתכל על כמה דרכים שבהן תוכל לגרום למטרה זו להתעורר לחיים.

הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להשתמש בחומר סיכה. הידיים שלך צריכות להחליק בצורה רופפת על גופו של בן הזוג והן יתנו לך את התנועה הדרושה לך כדי לתת עיסוי יעיל. שימוש בחומר סיכה כמעט תמיד הופך את העיסוי לטוב יותר, אז בחר אחד עדין לעור. חומרי סיכה עוזרים להכין את העור ולהגן עליו מפני השפשוף הקשה שתבצע.

עכשיו, לאחר שקבענו שאתה צריך חומר סיכה טוב, בואו נדבר על מה שאתה לא רוצה לעשות. לעולם אל תשתמש בווזלין כדי לעסות את בן / בת הזוג. זה פשוט חומר סיכה לא יעיל לשים על הגוף של אדם. כדאי לשאוף להשתמש בשמן עיסוי. קרמים וג’לי נפט אינם נספגים בקלות בעור. שימוש בווזלין יכול למעשה להזיק לעור של אדם אם אתה לא זהיר, אז זכור זאת.

כאשר נותנים את העיסוי בפועל, כדי לתת עיסוי טוב, תרצו לעסות את השריר – לא את העצם. אתה אפילו לא צריך לכוון לעסות את העור; לכו על חלקי השרירים מכיוון שזהו האזור שבו בן הזוג שלכם הכי מתוח. למשל, כדאי לדעת שאתה יכול להתאמן על עצמך. שפשפי את האצבעות על עור החזה ולחץ חזק יותר תוך כדי תנועה על פני שרירי החזה. אתה אמור להרגיש הבדל משמעותי בין ליטוף החזה לעיסוי שלו.

אתה רוצה ללכת לחדירה. אתה עלול לדגדג מישהו בטעות אם אתה רק מלטף את העור, וזה משהו שאתה גם לא רוצה. המטרה שלך צריכה להיות לספק הנאה לנמען שלך – לא לגרום לו לדגדג לאורך כל הפגישה.

נסה כמיטב יכולתך להתרחק גם מהעצמות. היצמד לעיסוי השרירים ותהיה מוכן.

בהצלחה במתן עיסוי לבן/בת הזוג.

Leave a Comment