טכניקות מיניות – השתמש בשילוב העוצמתי הזה באורגזמה כדי לפוצץ את דעתה של האישה שלך בחדר השינה

אתה עומד לגלות טכניקה מינית שתשגע את האישה שלך לחלוטין ותגרום לה להתפאר בפני חבריה על כמה טוב לך במיטה.

“כן”, בֶּאֱמֶתזה כל כך טוב.

הנה איך אתה יכול להשתמש באורגזם הקומבינציה העוצמתי הזה כדי לפוצץ את דעתה של האישה שלך בחדר השינה ממש בפעם הבאה שאתה ‘מתעמר’ איתה…

טכניקה מינית זו נקראת “אורגזמה משולבת” מכיוון שאתה משתמש ב-2 טכניקות בבת אחת.

זה נשמע מסובך? אל תדאג, זה לא.

כל מה שאתה עושה זה…

הוביל את האישה שלך לחדר השינה ועשה איתה משחק מקדים כרגיל. תעשה כל מה שאתה יודע שיגרום לה ל”חם ומטריד” ולרצות עוד.

נשק אותה, גע בה בכל הגוף, עסה את שדיה — מה שלא יהיה. כל עוד אתה מרטיב אותה, מחרמן ונואש לעוד, אתה עושה את זה נכון.

יש רק כלל אחד שאתה חייב לציית לו במהלך המשחק המקדים שאתה חולק עם האישה שלך לפני שאתה נותן לה את “אורגזמה משולבת”. הכלל הוא לא לגעת בנרתיק או בדגדגן – שמור את זה למועד מאוחר יותר.

ברגע שהאישה שלך מופעלת בצורה מדהימה, הסר את הבגדים שלה, כולל המכנסיים שלה. בעיקרון, תעשה אותה עירומה.

ואז תשכב על המיטה שלך, על הגב, עם רגליה פתוחות לרווחה וכפות רגליה שטוחות על המיטה.

הערה: תרצה שיהיה לך סיכה קרובה – אתה תראה למה תוך שנייה. (אגב, מצאתי ש-ID Millennium הוא סיכה נהדרת מכיוון שהוא לא מתייבש וצריך למרוח מחדש כמו רוב חומרי הסיכה).

עכשיו, הנה החלק הטוב…

התחל לתת לאישה שלך סקס אוראלי. ללקק את הדגדגן שלה ממש טוב.

ואז, כשהיא מתחילה לגנוח, להיאנח ולגנוח ואתה יכול לראות שהיא בדרך לקבל אורגזמה, קח את האצבע האמצעית של היד הדומיננטית שלך והכנס אותה לתוך הנרתיק שלה. (זה צריך להיות משומן היטב לפני שאתה שם אותו לה).

המשיכו ללקק את הדגדגן שלה ובו-זמנית התחילו לבצע עליה את THE DEEP SOT METHOD באמצעות האצבע האמצעית. שיטת הנקודות העמוקות כוללת דחיפת האצבע בתוכה עד כמה שהיא תגיע ועיסוי הקיר הקדמי של הנרתיק שלה באמצעות תנועת ‘בוא הנה’.

בשלב זה, האישה שלך תשתגע מהנאה. תמשיך ללקק את הדגדגן שלה ולשפשף את הנקודה העמוקה שלה ויהיה לה שיא כל יכול. זה עובד בכל פעם.

לאחר מכן, עקוב אחר קיום יחסי מין וודא שאתה נותן לה אורגזמות ואגינליות עם ה’כלי’ שלך. אם לא, היחסים הם בזבוז זמן עבור האישה שלך, מכיוון שהיא תפיק הרבה יותר הנאה מהאורגזמה המשולבת.

גברים רבים עושים את הטעות שהם לא נותנים לנשים שלהם אורגזמות במהלך קיום יחסי מין, וזו הסיבה שנשים רבות מתחילות “להפסיק” סקס. ודא שאתה נותן לאישה שלך אורגזמות נרתיקיות במהלך קיום יחסי מין בכל פעם שאתה מקיים איתה יחסי מין.

Leave a Comment