טכניקות עיסוי חזה חושני ויתרונות העיסוי

מאמינים שהשד הוא החלק בגוף של נשים שמחזיק את כל האנרגיה המינית שלה ועיסוי חזה חושני יכול לשחרר את האנרגיה הזו לתוך כל גופה כדי להעלות את תשוקתה להתעלסות. לא רק להתעלסות, עיסוי חזה משמש לטיפול בבעיות הקשורות לבריאות מינית ולטובת כל הבריאות שכן עיסויים יכולים לעזור לגוף לסלק רעלים וכימיקלים מאזור השד של אישה. עבור זוגות, עיסוי חזה חושני יכול להוות חיזוק לחיזוק חיי האהבה שלהם ולהציל את עצמם מנפילה ברשת של סקס משעמם.

שדיים חשובים מאוד לבריאותן הרגשית של נשים והם ראויים לטפח ולכבד אותם כדי לזכות באמון ובאהבתה של האישה. עיסוי חזה חושני יכול להוריד את רמת המתח שלה בצורה דרסטית, להרעיל אותה, להוריד את לחץ הדם שלה ויכול להכניס אותה למצב רוח מהר יותר מכל חלק אחר בגוף. קמאסוטרה הצהירה שמשחק וליטוף של השד יכולים להיות מרגשים עבור אישה כמו ליטוף דגדגן שלה, ולמין טוב יותר ומספק גבר צריך לשים לב מספיק לחלק זה בגוף האישה.

אל תנחתי ישר על חזה האישה, התחל את העיסוי בהרגעת חלקים אחרים בגופה. אידיאלי להתחיל את העיסוי תוך כדי שכיבה על הבטן ולעסות את הגב, השוק, הקרסוליים ולישה של העקבים. אם אפשר להרפות את רוב החלקים העייפים בגופה היא תרגיש בנוח ותאפשר לעצמה לשקוע בגלי התחושה הנוצרים מהמגע. הישאר קרוב בצורה מתגרה לאיברי המין שלה תוך כדי עיסוי גבה והישאר עדין.

ברגע שהיא נוחה ורגועה סובב אותה עם הפנים כלפי מעלה וחשוף את פלג גופה העליון. שפכו מעט שמן חם על החזה שלה החל מהפטמות, שדיה ועל אזור החזה העליון שלה, פיזרו בעדינות את השמן באופן שווה על כל פלג גופה העליון. הגבירו מעט את הלחץ והזיזו את ידיכם על החזה העליון מכתף אחת לאחרת, תוכלו גם להניח את הידיים ממש מעל שדיה ולהזיז את האצבע בתנועה מעגלית ממרכז החזה שלה לכיוון הכתף ובתי השחי. משוך את הידיים שלך מהכתף שלה עובר מהמחשוף שלה ועובר מתחת לשדיה. חזור על תנועה זו עד שתרגיש שהיא נהנית ממנה. אל תתני שפשוף חזק תמיד זכור שזה עיסוי חושני ולא שפשוף בחזה.

כוסו את שדיה והזיזו את ידיכם בכיוון עגול נגד כיוון השעון, מבחוץ פנימה, האחיזה תישאר עדינה. אתה יכול גם להחזיק את השדיים שלה מלמטה ולהרים אותם ולהעביר את ידיך עליהם כשהאצבעות נעות נגד כיוון השעון. לבסוף חופן את שדיה ושפשף את פטמותיה באצבע אחת. אתה יכול אפילו לצבוט את הפטמות שלה בעדינות עם שתי אצבעות. אם אתה מרגיש שאתה יכול אפילו למצוץ אותם לעוד התרגשות. שליטה בטכניקה זו של עיסוי חזה חושני יכין את שניכם לפעולת התעלסות בלתי נשכחת.

Leave a Comment