טכניקות עיסוי פין – טכניקת כדור פורח וג’לקינג

עיסוי הפין הועסק על ידי אנשים מאז ימי קדם כדי להגדיל את גודל הפין ואיכות הזקפות. עיסויים אלו נעשים בצורה כזו שעוזרת לספוג כמו רקמות הנמצאות בפין להיות מסוגל להחזיק יותר דם מה שבסופו של דבר נותן זקפות חזקות והגדלה של רקמות אלו מגדילה את אורך והיקפו של האיבר. שמני עיסוי, ג’לים וקרמים זמינים גם בשוק, יש להם מרכיבים שיכולים לחדור לעור ולקדם את זרימת הדם לאיברי המין הזכריים וגם מרחיבים את הרקמות כדי להכיל יותר דם לאיכות טובה יותר של זקפות ולהגדלת גודלם. ניתן לעשות עיסויים בטכניקה נכונה באמצעות קרמים וג’לים אלה לתוצאות מהירות יותר.

טכניקת הבלון עשויה להיות לא הקלה ביותר מכל הטכניקות המשמשות לעיסוי הפין, אך יכולה להגדיל את הגודל כמו גם שליטה על השפיכה. זה נעשה על ידי עיסוי המפשעה, הערווה, הפיר, הבסיס, שק האשכים והרגליים אשר יהפכו את האיבר לנוקשה וזקוף. אל תתנו לזרע לזרום החוצה, החזיקו אותו, עיסוי זה ייעשה לפחות 30-45 דקות והשפיכה תהיה מבוקרת במהלך זמן זה. זה משפר את זרימת הדם לאיבר המין הגברי וגם מגרה את הורמון הטסטוסטרון. יותר זרימת דם גורמת לפין לגדול בגודלו והאדם יכול לקבל שליטה גם על השפיכה שלו.

טכניקה נוספת לעיסוי הפין נקראת טכניקת ג’לקווינג. עיסוי זה ייעשה על ידי שימוש בשמן מתאים שיכול להיות שמן או קרם רגילים או כל קרם או ג’ל להגדלת הפין. טכניקת עיסוי זו משמשת כאשר הפין רפוי. לאחר מריחת הסיכה על הפין החזיקו אותו בבסיסו על ידי הקיפוו באצבע ובאגודל. לאט לאט עם אחיזה מספקת העבירו את היד לכיוון קצה האיבר ברגע שהיד מגיעה לקצה האיבר התחילו לעסות שוב מהבסיס בעזרת היד השנייה. האחיזה לא תהיה חזקה מדי או קלה מדי וזה יעשה במשך 30 דקות לפחות 25-30 פעמים. זה משפר את זרימת הדם ומעסה את הקורפוס קאברנוזה כדי להגדיל ולהחזיק יותר דם.

טכניקת עיסוי פין כמעט דומה נוספת היא זו שלא רק עובדת היטב להגדלת אורך הפין אלא גם להיקפו. לפי טכניקה זו מזיזים ידיים מבסיס הפין לכיוון קצהו, ברגע שהידיים נמצאות בעטרה הן מוזזות בתנועה מעגלית תחילה עם כיוון השעון ולאחר מכן נגד כיוון השעון. עדיף לעקוב אחר טכניקה זו בעזרת יד אחת אך יש לנקוט אמצעי זהירות כדי להפעיל לחץ שווה על שני צידי הפין.

עיסוי איבר המין ייעשה בזהירות רבה, למרות שאנשים רבים סומכים על טכניקות אלו, אך כל נזק במהלך העיסוי לאיבר עלול להיות בלתי הפיך. חשוב לתרגל את הטכניקות הללו בפרטיות מלאה כדי שניתן יהיה להתמקד לחלוטין בעיסוי. אם יש כאב ולו הקטן ביותר בפין עקב עיסוי קודם אז לא יעשה עיסוי ואם הכאבים לא נרגעים תוך יום או יומיים יש לפנות לרופא.

Leave a Comment