יתרונות בריאות הפין של ויטמין E – הסוד לפיר חלק

בריאות מינית היא חלק חשוב מהבריאות והרווחה הכללית של הגבר, ואיבר מין בריא הוא ללא ספק שחקן מפתח מהבחינה הזו. כולם יודעים שכדי לשמור על בריאות הגוף, חשוב להתאמן, לאכול נכון, לקחת ויטמינים, לנוח הרבה, להימנע מעישון, לנהל מתחים ולהגביל את צריכת האלכוהול – אבל מעטים האנשים שמקדישים את הזמן לתת קצת תוספת לפין שלהם TLC. טיפול תקין של הפין צריך להיות משולב בשגרת היומיום של כל גבר; השימוש בקרם ויטמין הפין המכיל ויטמין E הוא דרך אחת לשפר את איכות העור ובריאותו של הפין.

מהם היתרונות הבריאותיים של ויטמין E?

לוויטמין E תכונות ממריצות בריאות רבות, אחת מהן היא תפקוד נוגד החמצון שלו – נוגדי חמצון נלחמים ברדיקלים חופשיים בגוף שעלולים לגרום לסרטן, כמו גם סימני הזדקנות מוקדמת. ויטמין E גם מפחית את הכולסטרול בגוף על ידי עצירת הכולסטרול מהשינוי לפלאק. הפלאק אחראי להצרת כלי הדם ולפגיעה בבריאות הלב וכלי הדם, מה שעלול להוביל למחלת עורקים כליליים. ויטמין E גם מפחית דלקת מפרקים הנגרמת על ידי דלקת פרקים, מגביר את התפקוד החיסוני ועובד עם רכיבי תזונה חיוניים אחרים לוויסות ההורמונים בגוף. ויטמין E הוא רכיב תזונתי חשוב במיוחד לטיפול בעור, מכיוון שהוא מסייע בשמירה על הלחות, מונע יובש בעור ויכול לסייע בהגנה על העור מפני קרני UV.

מהם יתרונות הפין של ויטמין E?

ויטמין E נושא עמו מספר יתרונות ספציפיים לפין. ויטמין E יכול לשפר את איכות ומראה עור הפין כשהוא חודר לתאי העור, מרגיע גירוי תוך כדי לחות, החלקה והחייאת העור במגע. ויטמין E מועיל גם לגברים הסובלים ממחלת פיירוני – מצב בו הפין מתעקל בצורה כואבת עקב רקמת צלקת – ויטמין E יכול לסייע בשיפור התסמינים הקיימים של מחלת פריוני ועשויים להיות לו תכונות מניעה כדי לשמור על רקמת הפין בריאה וישרה. זה יכול גם למנוע קיצור של רקמת הפין הנגרם על ידי פיירוני. ויטמין E מגביר את זרימת הדם בכל הגוף, כל הדרך אל אותם כלי דם זעירים המרכיבים את הפין, זה מזרז את הריפוי ועוזר לשמור על בריאות רקמת הפין.

מקורות לויטמין E

ישנם מקורות מזון רבים המכילים ויטמין E. מועצת המזון והתזונה במכון לרפואה ממליצה למבוגרים לצרוך 15 מ”ג ויטמין E מדי יום. כדי להבטיח שהמינון היומי יתקיים, טען את המזונות הבאים:

  • שמן נבט חיטה, שמן חמניות, שמן חריע ושמן דקלים
  • אגוזים, שקדים, אגוזי לוז
  • תרד, ירוקי קולארד, ירוקי שן הארי
  • אבוקדו, אספרגוס, ברוקולי, סלק, לפת, עגבניות, דלעת בטטה
  • מנגו, פפאיה, קיווי

עבור אנשים שאינם המעריצים הגדולים ביותר של פירות וירקות, ויטמין E ניתן למצוא במולטי ויטמינים יומיים ללא מרשם, או כתוסף ויטמין E בלבד.

שמירה על בריאות הפין

בעוד שניתן ליטול ויטמין E בצורת גלולות כדי להגיע לצריכה היומית המומלצת, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר לפין, יש למרוח אותו ישירות על העור. לגמרי טבעי קרם ויטמין פין (הכי מקצועי ממליץ על שמן אדם 1) המכיל ויטמין E ניתן לשפשף בעדינות על האזור כדי להרגיע, לרפא ולהגן על העור. בעת בחירת קרם, ודאו שהוא מיועד לשימוש באזור איברי המין, שכן קרמים וקרמים שאינם מותאמים לפין, עלולים לגרום לגירוי בעור. מרכיבים מרכזיים נוספים שקרם הפין צריך להכיל כוללים: חמאת שיאה, להענקת לחות; אצטיל L קרניטין, לריפוי עצבים; חומצה אלפא ליפואית, למטבוליזם של התא; ויטמין A, לתכונות אנטי-בקטריאליות; ויטמין D, לתכונות נוגדות חמצון, וויטמין C, לייצור קולגן.

Leave a Comment