יתרונות הכרחיים של Sandhi Sudha Plus

כאבי פרקים היו בעיה עבור מספר אנשים עקב הפרעות מטבוליות ושינויים באורח החיים. מי שסובלים מהשמנת יתר נוטים לקבל בעיות בברכיים, בגב וברגליים. אנשים שיושבים שעות ארוכות בשולחן המשרד מפתחים כאבי צוואר וכתפיים. Sandhi Sudha מגיע כהצלה כדי לטפל בכל מחלות המפרקים הללו. זהו שמן לשיכוך כאבי מפרקים העשוי בתכשיר טבעי לחלוטין ומבוסס על נוסחה איורוודית, בת 1,000 שנים. הוא אינו פולשני ומיועד ליישום חיצוני בלבד.

יתרונות

· בשימוש קבוע בשמן אפשר להרגיש רגוע ונינוח.

· הוא מציע הקלה בכאבי גוף, כאבי ברכיים, כאבי כתפיים וכאבי גב.

· הסובלים מכאבי פרקים מקבלים מילוי חוזר של נוזל הסינוביאלי שלהם כדי לעזור למפרקים לתפקד היטב.

· הוא מקל על נוקשות בשרירים ומטפל גם בדלקת חוליות צוואר הרחם.

· עצמות ומפרקים עם בעיות ארוכות טווח יכולים גם לקבל טיפול בשמן זה.

איך זה עובד?

הפורמולה הצמחית של שמן זה עוזרת לשפר את הסיכה בין שתי הבלוטות כדי לסייע לתפקוד חלקן. זה גם עוזר לחזק רצועות ושרירים. לאחר המריחה, יש לעסות את השמן על פני העור כדי לסייע לחדירתו, התנועות המעגליות של כל עיסוי יסייעו בשיפור זרימת הדם גם באזור הפגוע. הוא מציע חוזק למפרקים שחלשים עקב גיל ומחסור בסידן. זה מגרה את הממברנות הסינוביאליות לייצר יותר נוזל סינוביאלי כדי להציע שימון טוב יותר בין המפרקים.

איך להישתמש

השמן מיועד ליישום חיצוני בלבד. יש לקחת כף אחת או שתיים של שמן 5 מ”ל בקערה. טובלים את קצות האצבעות בשמן ומתחילים לעסות את האזור הפגוע בקצות האצבעות בעדינות. אין להפעיל לחץ רב מדי ואין להשתמש בשמן בעור חתוך ופגום. עיסויים צריכים להיעשות בתנועה מעגלית למשך 5 דקות לפחות. ניתן לחזור על שלבים אלה 3 פעמים ביום למשך 15 ימים לקבלת התוצאות הטובות ביותר. חיזוק חם לאחר העיסוי ממקסם את התוצאות. העיסוי נמצא יעיל ביותר בטיפול בכאבי שרירים, כאבי כתפיים, כאבי ברכיים, כאבי שורש כף היד, כאבי גב, דלקות פרקים ודלקת חוליות צוואר הרחם. אקארקרה, nirgundi, gawarpatha הם עשבי התיבול העיקריים המשמשים בשמן יחד עם עשרה עשבים נוספים. חלק מעשבי התיבול הנדירים משמשים לתוצאות הטובות ביותר בשמן.

Leave a Comment