יתרונות לא ידועים של שמן שומשום

הוא מתקבל בשיטת כבישה קרה, המאפשרת להעביר את הוויטמינים והערכים הכלולים בזרעים לשמן מבלי לפגוע במבנה שלהם. זה שמן קבוע, לא נדיף. זהו נוגד חמצון ומכיל חומצות שומן אומגה. בואו נסתכל על תחומי השימוש והיתרונות של שמן זה עם תוכן כה יקר.

שימוש חיצוני:

אחד התחומים בהם נעשה שימוש רב ביותר בשמן השומשום עם האפקט המשקם שלו הוא טיפוח העור. בשימוש קבוע עם עיסוי, הוא נותן לעור את הלחות הדרושה ומשקם אזורים פגומים. ניתן למרוח על כל הגוף לאחר אמבטיה במקום קרם לחות. מרכך ומזין עור יבש. זה ידוע גם כשימושי כמקדם הגנה. אם תמרחו אותו כשמן עיסוי, הוא גם יילחם בצלוליט.

יש לו אפקט מיצוק. אתה תהיה מרוצה מהאפקט שהוא יוצר על העור.

זהו אחד השמנים היעילים ביותר לאחר סנט ג’ון וורט עבור פצעים וכוויות.

זה יכול לשמש לכאבים ראומטיים. מומלץ למרוח אותו על האזור בו מתרחשת הסתיידות.

שמן שומשום, המועיל מאוד לשיער יפה ובריא, שהוא חלומה של כל אישה, ניתן למרוח על ידי עיסוי לשורשי השיער. מונע שבירת שיער ומאזן את הקרקפת. יוצר שיער שנראה בהיר ותוסס יותר. בנוסף לשימוש עצמאי, גם ערבוב עם שמן שקדים ייתן תוצאות טובות.

בנוסף לטיפוח השיער, הוא משמש גם בטיפוח גבות וריסים. לריסים ארוכים ובריאים וגבות יפות, ניתן למרוח על תחתית הריסים ובתוך הגבות על ידי נגיעה בעזרת צמר גפן. המנע מקשר עין.

הוא מועדף גם לטיפול בציפורניים מכיוון שהוא נספג בקלות. שמן שומשום, הנמרח על הציפורניים והציפורניים בעיסוי, יחזק את הציפורניים וירכך את הציפורניים.

זה ידוע גם כטוב נגד פטריות.

זהו אחד משמני הסיכה הפופולריים בני.

שימוש פנימי:

יש לו תכונות אנטי-בצקת ומשתנות.

שמן שומשום, המרכך את המעיים, טוב לבעיות עצירות.

הוא נמצא בשימוש נרחב במטבח הסיני.

נותן אנרגיה נגד עייפות.

לחלק מהאנשים עשויים להיות תגובות אלרגיות לשימוש פנימי.

אין לצרוך אותו באופן לא מודע ואין לצרוך אותו יותר מכפית אחת ביום בעת הצורך.

יש לשמור אותו סגור היטב ולהגן מפני אור.

נלקח מ- Nakitkolay.com.

Leave a Comment