יתרונות של עיסוי פנים רוטט

לאחרונה, מכשירי פנים רוטטים היו בין ההצעות הנפוצות ביותר לנשים וגברים שאכפת להם מטיפוח העור. רבים מאלה שמשתמשים בכלים אלה מקבלים את התוצאות שהם מצפים להם; אלו מכם שעדיין לא רכשו את המכשירים רוצים להכיר את היתרונות שלהם ולרכוש אותם בהתאם.

אחד האזורים החשופים ביותר לעייפות יומיומית הוא הפנים שלנו. מסיבה זו, עליך לטפל היטב בפנים שלך ולהשתמש בטכניקות הטיפוח הנכונות. עיסוי פנים הוא אחת מטכניקות טיפוח הפנים החשובות ביותר. אנשים יכולים לעשות עיסוי עצמי ולהשתמש בעיסוי פנים. לפני העיסוי, גם טיפוח העור יהווה פרט חשוב לניקוי, רענון והרגעה מוחלט של אזור הפנים. לכן, נכון לעשות קודם טיפוח עור ורק אחר כך לעסות את הפנים.

לאחר מריחת טיפוח העור, נוכל להתחיל בעיסוי פנים. אם אנשים רוצים לעשות את עיסוי הפנים בעצמם, הם יכולים להשתמש גם בעיסוי פנים. במובן הזה, יש לא מעט יתרונות של עיסוי פנים. ראשית, מכיוון שעיסוי עצמי הופך לעייף לאחר זמן מה, הפגישה לעולם לא תושלם לחלוטין. עם זאת, ניתן לעשות עיסוי פנים במכונת עיסוי בצורה נכונה בזמן הרצוי. מי שמשתמש בעיסוי פנים אומר שעיסוי עצמי בהחלט יעיל יותר.

לכלי עיסוי הנפוצים לאזור הפנים יש גם תכונות נגד קמטים. למעשה, כדי להעלים קמטים באזור הפנים, לעתים קרובות משתמשים בעיסוי או מבצעים פרוצדורות כירורגיות. לכן בעזרת מכשיר עיסוי איכותי להעלמת קמטים נוכל למנוע הזדקנות מוקדמת של אזור הפנים, למנוע היווצרות מוקדמת של עיגולים שחורים ולמנוע היווצרות קמטים. אתה יכול למצוא את המכשירים האלה באינטרנט או בחנויות שמוכרות מוצרים טכנולוגיים.

עיסוי פנים יכול להיחשב לעיסוי המועיל ביותר שניתן לבצע בגוף. מכיוון שרוב איברי החישה שלנו ממוקמים על אזור הפנים ולכן יש לטפל היטב באזור הפנים. עיסוי פנים נכון יכול גם להרגיע את כל הגוף. מסיבה זו יש לבצע עיסוי פנים בעזרת אנשי מקצוע או בעזרת מכשיר עיסוי. משך וכמות עיסוי הפנים שאנשים יכולים להרשות לעצמם יהיו מוגבלים. גם היתרונות של עיסוי פנים המתבצע על ידי אנשי מקצוע או בעזרת עיסוי פנים יגדלו.

למעשה, להיפטר מקמטים באמצעות עיסוי, שנראה כמו נס, אך אפשרי, הוא אמיתי לחלוטין. לכן, מרכזי יופי מבטיחים שניתן להעלים קמטים ללא ניתוח. אנשים יכולים גם להיפטר מקמטים בבית עם עיסוי פנים.

מכשירי עיסוי פנים פופולריים בשוק

כמה מעיסויי הפנים הפופולריים המוכרים בשוק ומועדפים על ידי שמות מפורסמים הם:

Jart+ Liftra Shaper

ד”ר. מכשיר העיסוי של Jart, התואם לכל צורת פנים, מבטל מראה עור נפול, מקדם את זרימת הדם ומעצב תווי פנים.

Foreo Luna2

Foreo, שמנקה בעדינות את העור שלך עם מברשת הסיליקון שלו והרעידות שהוא פולט, עוזרת גם היא להסיר בצקות בפנים.

ראש מברשת להחלפה Clarisonic – גוף

כשמדברים על ניקוי העור, בואו לא נשכח את הגוף. ראש הגוף הנוסף הזה מבית Clarisonic, הידוע במוצריו שפותחו לניקוי העור, עוזר לבעיות רבות, מהסרת עור מת ועד הסרת צלוליט.

ספינת קיטור פנים של Panasonic עם טכנולוגיית Nanoe Care

אמבט אדים הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר לניקוי נקבוביות, ניקוי והרגעת העור. פנק את העור שלך עם אביזר Panasonic שתוכנן במיוחד עבור סשן היופי הזה.

רולר פנים יינג יו ג’ייד

הכלי הזה, שהוא גם אחד האהובים על קים קרדשיאן, יעיל במיוחד סביב העיניים. לאחר קירור קצה הג’ייד, אתה יכול להשיג תוצאות מדהימות על ידי שכבתו עם ג’ל קונטור העיניים האהוב עליך.

מכשיר גוון פנים Nuface Mini

מכשיר ה-Nuface Mini Toning, שבאמצעות טכנולוגיית המיקרו-זרם שלו מחזיר לעור את האלסטיות האבודה ומאפשר לך להגיע לתוצאות יעילות ללא צורך בניתוח, נמצא איתך גם בדרכים עם המבנה הנייד שלו!

Lancer Microcurrent Power Boost

הכלי הזה, שעם קצה הגרמניום שלו והרעידות שהוא פולט, מאיץ את הייצור הטבעי של קולגן ומחזור הדם בעור, מעניק לעור מראה מלא יותר וזוהר בריא. זה גם מאפשר למוצרי טיפוח לחדור לעור בצורה יעילה יותר.

היתרונות של עיסוי כללי

המצבים שבהם העיסוי מועיל ביותר מפורטים להלן:

התכווצות שרירים

המסה והסרה של צלקות והידבקויות

דלקת של הגיד

נדודי שינה

לאחר השלב החריף של התכווצויות שרירים ופציעות

מיגרנה, מתח ויתר לחץ דם כאבי ראש

בתקופות כואבות

זה יכול להתייחס לעצירות ולנקודות כואבות.

בסיום העיסוי מתרחשות שתי תופעות;

באזורים בהם מתבצע העיסוי, לפעמים בכל הגוף, לפעמים באזורים ספציפיים, החום עולה וזרימת הדם עולה,

שחרור מוגבר של הורמונים מסוימים בגוף על ידי לחיצה על אזורים מסוימים.

מאז שהעיסוי הפך לנפוץ וכולם שמו לב ליתרונותיו, יצאו לשוק גם מכשירי עיסוי שניתן להשתמש בהם בבית. למרות שישנם סוגים רבים, הם מיוצרים בדרך כלל על בסיס הרפיה ורטטית ואזורית, שעובדים עם אותו היגיון.

היתרונות של מכשירי עיסוי כלליים

היתרונות הנטענים על ידי כל מכונות העיסוי בשוק הם כדלקמן:

זה משפר את זרימת הדם

זה מרפה שרירים עייפים על ידי חימום שלהם

מקל על כאבים במותניים, בראש, ברגליים ובבטן

זה עוזר להסיר עור מת

זה מעסה את הרגליים והרגליים

מחייה את העור ומסייע בחידוש העור

מסיר שומן וצלוליטיס בירכיים.

זה עוזר לחזק את המערכת החיסונית שלך

זה עוזר לעצב את הגוף שלך

מבטל עייפות במהלך ימים לחוצים ומעייפים

מפחית התכווצויות עצבים

זה מונע הצטברות של אנרגיה שלילית

מבטל רפיון לאחר הריון

מחזק שרירים

מקל על נוקשות וכאבים בצוואר

הוא משמש לטיפול בכל האזורים הראומטיים וההסתיידויות בגוף.

הוא שימושי ובטוח לשימוש במקרים של שיתוק ושיתוק נוירולוגי זמני המופיע בפנים ובחלקים שונים בגוף.

יתרונות של מכשירי עיסוי ביתיים

יש הרבה מחלוקת לגבי מכשירי עיסוי ביתיים. בואו נסתכל על כמה מהם:

לפי רוב המומחים, זה אמור להזיק יותר מתועלת. העיסוי בהחלט צריך להתבצע על ידי האנשים הנכונים. אחרת, השיטה הלא נכונה עלולה לפגוע ברקמות. בשלב זה, מומחים אומרים כי מכשירי עיסוי המשמשים צרכנים תמימים בבית עלולים לגרום לבעיות בריאותיות בעתיד.

יצרנים, לעומת זאת, טוענים שאין בכך נזק. הנקודה העיקרית שלהם היא לייצר מכשירים קלים שניתן להפעיל בלחץ נמוך מאוד. רוב המוצרים מיוצרים להקלה והרפיה, לא למטרות טיפוליות.

כמה מומחים טוענים שאין להם שום תועלת או נזק והם רק מכשירים המיוצרים כדי להונות את הצרכנים. מודגש כי לא יתכן שכל מכונת ויברומסאז’ תגיע לתוצאות בדקות ספורות בלבד ביום, כאמור על ידי היצרנים, במקרים בהם ניתן להגיע לתוצאות לאחר חזרות קבועות לאורך זמן, גם על ידי מעסים מנוסים כגון כמו ירידה במשקל או הסרת צלוליט.

Leave a Comment