כיצד היפנוזה, עיסוי, TfT, EFT ודיקור יכולים להועיל לך

כל הטכניקות הללו משמשות להשפעה רבה כדי לקדם בריאות, פיזית ונפשית, כדי לשפר את תהליכי החשיבה, המערכת החיסונית והרווחה הכללית שלך. כאשר משתמשים בשילוב זה עם זה, היתרונות עבורך יכולים להיות גדולים. מתרגלים רבים מציעים רק שירות אחד ולכן על ידי כך שתציעו לכם את כל אלה, תהיו גם הרבה יותר בריאים ומאושרים.

טיפולים הסבירו:

הִיפּנוֹזָה

ובכן, זה יכול להשפיע עמוקות על האישיות שלך, זה יכול לשמש לטיפול כמעט בכל מצב ידוע למעט דיכאון קליני, עבור כל השאר, מחקרים טובים מאוד ונרחבים שלו הראו שזה התרופה היחידה ל- IBS וכיום נלקח על ידי צוות רפואי בבתי חולים רבים כדי לטפל ולרפא מספר רב של מצבים.

ניתן לשחזר כל חוויה שחווית אי פעם בתת המודע שלך, ניתן לשפר את החלקים הטובים ולצמצם את החלקים הלא נעימים או להעלים אותם לחלוטין, כך שעבור אנשים כמו בעיות מיניות, זה כלי נפלא שיש לו תוצאות נהדרות עבור שני הגברים ונשים.

ניתן לומר אותו דבר על כאב, במקרים של סרטן למשל, או מחלות כרוניות, ניתן להעלים לחלוטין את הכאב, כדי לתת איכות חיים טובה יותר, ניתן להשתמש בזה גם בהריון ובלידת ילד, דמיינו לידה ללא כאב או להלחיץ ​​אותך או על התינוק.

העלמת התמכרויות ופחדים/פוביות, יכולה להתבצע במהירות ובמקרה של שימוש לרעה באלכוהול, דמיינו שאתם שולטים במה שאתם שותים במקום שאתם יוצאים מכלל שליטה. ירידה במשקל ועישון הם 2 דברים שניתן לעזור להם מאוד על ידי היפנוזה, בנוסף לעצות תזונתיות ופעילות גופנית, ניתן להרגיש תוצאות מצוינות תוך מספר שבועות בלבד, תחשוב איך זה יגרום לך להרגיש.

EFT (טיפול בחופש רגשי) ו-TfT (טיפול בשדה מחשבה)

למרות שטיפולים אלו דומים זה לזה, TfT הוא ספציפי יותר ומשמש לטיפול במחלות ומצבים נפוצים רבים כגון פחד, התמכרויות, אבל, פאניקה, עייפות וראייה, רק אם יש שם רק כמה. העובדה היא ששניהם מפריעים לשדה המגנטי של הגוף בצורה ספציפית שם על ידי כך שהם גורמים לשינויים בכימיה של הגוף והשינוי מתבצע כך, אתה לא נכנס לטראנס, אתה ער לגמרי ו זה גם מנוהל בעצמך כך שאתה תמיד בשליטה, אתה יכול לבחור כמה או כמה מעט אתה עושה. ברור שככל שתעשה יותר, התוצאות יהיו טובות יותר.

לְעַסוֹת

זהו גם כלי נהדר שיעזור לך להתגבר על תחושות לא נעימות בגוף, בין אם זה כאב או פשוט להירגע ולהיות קצת השבתה, זו הרגשה נפלאה לעשות עיסוי טוב מדי פעם ומצוינת גם לזוגות ללמוד שכן זה מאפשר לך להישאר אינטימי עם בן הזוג שלך במשך זמן רב מאוד.

דיקור אלקטרו

מבט מודרני על כלי סיני עתיק ששימש במשך אלפי שנים לטיפול יעיל בהרבה מצבים ומחלות, אבל בניגוד לדיקור המסורתי, הוא אינו פולשני, כלומר אין חדירה לעור, במקום זאת הוא מחפש את הגוף מרידיאנים ומתמקד בנקודות הדיקור הספציפיות ומעביר מטען חשמלי זעיר לעצב, ובכך גורם לשינוי בעצב הקשור לאותה נקודה ומכאן שהטיפול עובד ומביא בדיוק את אותן תוצאות, ללא אי הנוחות והסיכונים האחרים שממחטים פּוֹזָה.

האם הטיפולים האלה משהו בשבילך?

אתה חייב לעצמך לקבל את הטיפול והתשומת לב הטובים ביותר האפשריים שמגיעים לך בחיים. למי שזקוק להרגעה או עזרה בחייו העמוסים, עייפות ממסע, הפרעות שינה או ג’ט לג. אז הטיפולים האלה יכולים לתת לך את הדחיפה הזו של אנרגיה שתראה אותך במהלך החיים העמוסים שלך ותאפשר לך להתגבר על עייפות.

Leave a Comment