כיצד לטפל באבני העיסוי שלך באבנים חמות

ניקוי ותברואה נאותים חשובים בעת שימוש באבני עיסוי באבנים חמות בתרגול העיסוי שלך.

חשוב לשטוף את האבנים ביסודיות לאחר כל פגישה, בין לקוחות. כל מה שנדרש הוא כביסה במי סבון חמימים ושטיפה יסודית. אם יש לך אבנים מגולענות או בעלות מרקם משטח נקבובי, ייתכן שתרצה להשתמש במברשת קרצוף קטנה כדי לוודא שכל השמן יוסר מהאבנים.

ככל שתקדימו לשטוף את האבנים לאחר טיפול, כך יהיה קל יותר להסיר את השמן ואת כל החיידקים שאולי נאספו מגופו של הלקוח.

אין דבר גרוע יותר בתור מטפל בעיסוי מאשר להופיע כדי לתת עיסוי באבנים חמות, ולמצוא שהאבנים עדיין מלוכלכות מהשימוש האחרון בהן. עבדתי בספא שהשתמש במוצר הלם כלור במי יחידת החימום כדרך לחסל חיידקים, כך שהם יצטרכו לנקות את האבנים רק בסוף היום, במקום אחרי כל פגישה.

אני לא ממליץ על התרגול הזה בכלל. עדיף בהרבה להקדיש זמן לנקות את האבנים בין הפגישות (זה לא לוקח כל כך הרבה זמן!), או להחזיק סט שני של אבנים חימום ומוכן לשימוש אם הלקוחות שלך נרשמים גב אל גב.

כאשר האבנים אינן בשימוש, כדאי להטעין אותן בטבע. גיליתי שהאבנים שלי נעשות איטיות לאחר השימוש בהן במשך כמה חודשים, אז הייתי משאירה אותן בחוץ בחצר האחורית שלי בן לילה כדרך להמריץ אותן מחדש. רעיון נהדר נוסף הוא להושיב אותם בנחל, ולתת למים הזורמים של הטבע לנקות אותם.

מתרגלים אחרים ממליצים לטעון את אבני העיסוי שלך עם גבישים כגון אמטיסט, כאשר הם אינם בשימוש. פשוט הנח גביש על גבי סט אבני העיסוי ותן לו לטפל בכל השאר.

Leave a Comment