כיצד ליישר את הפין המעוקל באופן טבעי ובטוח

איבר המין המעוקל נגרם כתוצאה מפציעה, מחלה או עקב הרגלים רעים אשר פוגעים באיבר, מצב זה יכול להיפתר באופן טבעי ובטוח מכיוון שפין ישר נחוץ לפעילות אהבה נכונה ומהנה. עיקול קל באיבר זכר הוא תקין ונמצא בלמעלה מ-50% מהזכרים, כפיפה קלה כזו אינה גורמת לשום בעיה כלל ורוב הפעמים היא יכולה לעבור מעצמה. אפילו עקומה גדולה יותר אינה מהווה איום על כל הבריאות, אך עלולה להיות בעייתית מאוד במהלך קיום יחסי מין, מכיוון שחדירה לאישה הופכת לקשה ולעיתים בלתי אפשרית. חלק מהאנשים חווים כאב רב במהלך זקפה עקב איבר המין המעוקל או הכפוף.

ידוע שמחלת פיירוני גורמת לפין מעוקל אם כי הסיבות למחלה זו ידועות גם כיום. מחלה זו יכולה ליצור רובד, שהוא אוסף של רקמות מתות, אשר מתקשות ואינן סופגות דם בזמן הזקפה כאשר הדם נספג בחלקים אחרים של הרקמות הזקפה, רקמות אלו נשארות דם פחות לא גדלות כדי לגרום לכיפוף ב האיבר הגברי. רקמות כאלה יכולות להיווצר גם על ידי אוננות יתר, פציעות או כיפוף של איבר גברי במהלך זקפה על ידי ביגוד צמוד או מגביל וכו’.

ישנם מכשירים רבים בשוק אשר מקודמים על ידי תביעה ליישור הפין המעוקל באופן טבעי ובטוח תוך מספר ימים וללא תופעות לוואי, אולם הטכניקה שמכשירים אלו מאמצים אינה נראית בלתי מזיקה לחלוטין לאיבר ורוב הסיכויים שאדם עלול להחמיר את הבעיה שלו בזמן שהוא מנסה לרפא אותה. שיטות טבעיות כוללות הרמה של תהליך הגוף כדי לספק זקפה נכונה באופן טבעי. ניתן להשיג זאת על ידי עיסוי ושימוש בתוספי צמחים המיועדים לחיזוק העצבים והרקמות של האיבר הגברי. תוספי צמחים אלו יחד עם עיסוי משפרים את יכולת הגוף לרפא את הבעיה באופן טבעי ובטוח.

עיסוי האיבר הגברי בטכניקות מתאימות כמו ג’לקווינג ובלון משפרים את זרימת הדם, עיסויים אלו מרחיבים את הוורידים המובילים דם לאיבר הגברי ובאיבר הגברי, גם עיסוי יכול להרחיב את הרקמות הזקפה באיבר הגברי ולאפשר להם לספוג יותר דם והחזק אותו זמן רב יותר במהלך העיסוי. הספיגה והאחזקה של עודפי דם עוזרים לגוף לשבור את אוסף הרקמות המתות ולהמיס אותו באופן טבעי ובטוח כדי לרפא את הבעיה. ברגע שהרקמות הללו מומסות רקמות ותאים טריים תופסים את מקומם כדי לתת איבר גברי ישר במהלך הזקפה.

אם משתמשים בשמנים צמחיים כמו שמן Mast Mood כחומר סיכה במהלך העיסוי, ניתן להגיע לתוצאות תוך זמן קצר בהרבה. לתוספי הצמחים יש צמחי מרפא וחומרים טבעיים כדי לקדם את זרימת הדם וספיגה של יותר דם על ידי רקמות הפין על ידי הרחבתן. לשמנים צמחיים אלו יש גם צמחי מרפא שיכולים לשפר את הסיבולת של זכר להחזיק את הזקפה שלו למשך זמן ארוך יותר ובכך לתת לגוף יותר זמן להמיס את הרקמות וליישר את האיבר הגברי המעוקל. עיסוי ושימוש בשמנים צמחיים מספקים שיטה טבעית ובטוחה ליישר את הפין המעוקל תוך זמן קצר וגם מסייעים בריפוי ההשפעות השליליות של הרגלים רעים או פציעות שנגרמו לאיבר בעבר.

Leave a Comment