כיצד לעסות את איבר המין שלך כדי להפוך אותו לגדול ומוצק יותר – שפר את איכות הזקפה

העיסוי שימש כטיפול טבעי כדי להפוך את הפין לגדול ומוצק יותר לשיפור בזקפה וביצועיו במהלך ההתעלסות. עיסוי משפר את זרימת הדם לרקמות ולעורקים בפין מכיוון שאיבר זכר אינו מכיל שרירים, זרימת דם מוגברת זו מסייעת בשיפור ההיקף, האורך והחוזק של האיבר הגברי לביצועים טובים יותר כדי להנות יותר ולהעניק סיפוק גבוה יותר לגוף. בת זוג.

כדי להרוויח מקסימום תועלת על ידי עיסוי יש לעקוב אחר טכניקות נכונות לעשות זאת. כל טכניקה מתמקדת בהכנסת יותר זרימת דם וללמד את כלי הדם והרקמות להחזיק אותו לתקופה ארוכה יותר. לא צריך לנסות לעשות זאת יותר מדי לתוצאות מהירות יותר. ללכת בעדינות ובהתאם ליכולתו שלו יוכיח את עצמו כמועיל יותר מאשר לקפוץ אליו נואשות. הפין הוא איבר עדין כשהוא רפוי, כך שלחץ נוסף או לחץ המופעל בנקודות לא נכונות עשוי שלא להועיל לשיפור הזקפה והביצועים.

אחת הטכניקות הפופולריות היא טכניקת כדור פורח. בטכניקה זו, בחר תחילה קרם, ג’ל או שמן תוסף צמחי מרפא באיכות טובה כגון Mast Mood Oil או Butea Superba Gel לקידום זרימת הדם לאיברי המין. מומלץ להשתמש בצמחי מרפא מכיוון שהם נקיים מתופעות לוואי וניתן להשתמש בהם על ידי כל אחד. מוצרים אלה סמיכים במרקם כדי לשמן במידה מספקת את העור העליון של הפין כך שהוא לא יגורה במהלך העיסוי. מרחו את שמן העיסוי מאסט Mood על האיבר האינטימי שלכם והתחילו לאט לאט לעסות את ציר הפין, בסיס, מפשעות, שק האשכים, כף הרגל והערווה, זה יתחיל את זרימת הדם באיברי הרבייה. המשיכו לעסות אותם והחזיקו את השפיכה כמה שיותר זמן, ברגע שמתחשק לכם שפיכה הפסיקו את העיסוי והפחיתו את ההתרגשות והתחילו מחדש, וודאו שלא תאבדו זקפה. כמה פעמים אתה יכול לשלוט בשפיכה שלך טוב יותר את התוצאות.

על ידי עצירת השפיכה שלך תוכל לעורר את הפעילות המטבולית של הורמון הטסטוסטרון בגוף כדי לשפר זקפה וביצועים. התחל בהתחלה עם מפגש של 15 דקות והגדל לאט את משך הזמן. ודא שאתה מפעיל בדיוק את הסוג הנכון של לחץ על החלקים, זה לא צריך להיות קשה מדי כדי לגרום לכל סוג של כאב וגם לא קל מדי. עיסוי קבוע בטכניקה זו יעניק לך זקפות גדולות ומוצקות יותר.

טכניקה יעילה נוספת של עיסוי הפין להזקפה טובה יותר וביצועי התעלסות נקראת טכניקת חליבה. זה קל ודומה לתנועת החליבה המשמשת לשאיבת חלב מבעלי חיים. זה מתחיל עם הפין במצב חצי זקוף, מרחו Butea Superba Gel או Mast Mood Oil והקיפו את בסיס הפין עם האגודל והאצבע. לאט לאט בלחץ מספיק העבירו את האחיזה לכיוון קצה האיבר הזכרי, ברגע שיד אחת הגיעה למעלה התחילו את התנועה ביד השנייה וחזרו על תנועה זו למשך מספר דקות. טכניקה זו מרחיבה את כלי הדם ומחזקת אותם כדי להחזיק יותר דם למשך זמן ארוך יותר כדי להפוך את הפין למוצק וגדול יותר. עיסויים אלה ייעשו באופן קבוע לתוצאות מהירות ובטוחות יותר.

Leave a Comment