כיצד לעסות את איבר המין שלך כדי לשפר את איכות הזקפה והביצועים

עיסוי שימש כטיפול טבעי מלפני מספר שנים להפיכת הפין של הגברים לגדול וחזק יותר בביצועים מיניים. עיסוי משפר את זרימת הדם לרקמות ולוורידים בפין אשר מסייע בחיזוק האיבר הגברי בביצועים מיניים. ישנן מספר טכניקות פופולריות ומתאימות בעיסוי שיעזרו לך להפוך את הפין שלך לגדול ומוצק יותר. אני רוצה לשמור לפניך כמה מהטכניקות המתאימות ביותר להגדלת גודל וחוזק הפין שלך.

טכניקות עיסוי

אחת מטכניקות העיסוי הפופולריות ביותר ידועה בשם טכניקת החליבה. זוהי טכניקה קלה ונלהבת הדומה לשיטת החליבה בבעלי חיים כמו פרות, באפלו וכו’. בטכניקה השתמשו בשמן Mast Mood או Butea Superba Gel ובצעו את התנועות עם האגודל והאצבע. השתמש בלחץ מספיק על ידי לחיצה על האגודל והאצבע המורה ועשה תנועות למעלה ולמטה. המשך כך במשך כמה דקות כאשר הפין שלך הופך קשה ומוצק יותר. ביצוע עיסוי זה באופן קבוע, בוודאי יניב לך תוצאות טובות יותר.

טכניקה יעילה נוספת בעיסוי היא טכניקת בלונים. בטכניקה זו מוצע להשתמש בנוזלים צמחיים או בקרמים לביצוע הטכניקה. שיטה זו משמשת בעצם כדי להאריך את היציאות ולספק את בן הזוג כדי להגיע לייעוד. כל מה שאתה צריך לעשות בשיטה זו הוא להחזיק את השפיכה 3 עד 5 פעמים בפעילות המינית שלך. זקוף את הפין והתחל לעסות את ציר הפין, הערווה ושק האשכים. זה יגביר את זרימת הדם ויתחיל להאיץ את חילוף החומרים של טסטוסטרון. המשך בהליך במשך 3 עד 5 פעמים. תרגול של הטכניקה באופן קבוע ימריץ באופן אוטומטי צמיחה ב-Corpora Cavernosa שהיא רקמה ספוגית בפין שמראה לך את התוצאה בהגדלת גודל הפין שלך כמעט מ-1 ל-3 אינץ’.

אז תתכוננו לתרגל את שתי הטכניקות לעיל ולגרום לאיבר המין שלכם לגדול הרבה יותר ומוצק יותר כדי לקבל יציאות חזקות.

כמה שיטות אחרות בקצרה שעוזרות לך להפוך את הפין שלך לגדול ומוצק יותר

1. ניתוח פלסטי להגדלת הפין הגברי.

2. משאבות ואקום

3. מאריך

4. גלולות הגדלה

אני מאמין שכל השיטות הללו שנשמרו לפניך בוודאי יעזרו לך להפוך את הפין שלך לגדול ומוצק יותר במיוחד שתי טכניקות העיסוי הטבעיות שהוסברו בפירוט בחלק הראשון של המאמר. ניתן להשתמש ב- Mast Mood Oil לעיסוי.

Leave a Comment