כיצד לשפר את רוחב הפין, העובי והקשיחות

ישנן מעט דרכים יעילות לשיפור רוחב, עובי וקשיות הפין כדי להשיג יותר ביטחון באקט ההתעלסות וגם לספק הנאה וכיף מירביים לבן הזוג. אמנם הוכח רפואית שאפילו איבר זכרי באורך 2 אינץ’ מסוגל לתת אורגזמה לאישה, אבל כמעט כולם יודעים שאיבר זכרי גדול יותר יכול לקחת אישה לרמה גבוהה יותר של התרגשות שהיא בלתי נשכחת עבורה. לא רק לנשים, איבר גדול יותר מספק את האגו של הזכר כמו ששום דבר אחר לא יכול לעשות, גבר יכול לפעול ולהופיע כאלוף במיטה אם הוא בטוח בעצמו.

איבר זכר מזדקף וצובר גודל, אורך והיקפו כאשר הדם נספג על ידי חדרי זיקפה או צלפי קברנוזה, רקמות ספוגיות רצות משני צידי ציר הפין, כאשר רקמות אלו מתמלאות בדם הן הופכות את הפין לזקור, קשה, רחב וארוך. לחדור לנקבה ולבצע מעשה התעלסות. כל עוד דם מוחזק על ידי רקמות אלו האיבר הגברי נשאר זקוף וקשיח אך ברגע שהדם זורם מתוך אלו הוא נהיה רפוי. אז כדי לקבל איבר מין גדול יותר, זכר צריך לשפר את כמות זרימת הדם לאיברי המין שלו ואת היכולת של חדרי הזקפה להחזיק יותר דם ולמשך זמן ארוך יותר. ניתן להשיג זאת על ידי ניקוי כלי הדם, שיפור ההפרשה ההורמונלית הממריצה את הפעילות המינית בגוף ועל ידי הגדלת הרקמות כדי להכיל יותר דם. ברגע שזה מושג, זכר יגלה שהוא שיפר את הרוחב, האורך והקשיות של הפין שלו באופן משמעותי.

הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות שיטות טבעיות, שכן שיטות אלו אינן מראות כל השפעות רעות והן יעילות אך אינן מזיקות לכלל הבריאות. גלולות להגדלה של צמחי מרפא כגון כמוסות בוסטר המיועדות לשיפור הרוחב, האורך והקשיות של הפין מכילות מרכיבים אשר יכולים לקדם הפרשה של הורמון הטסטוסטרון בגוף, הפרשה נכונה של הורמון זה מגבירה את התחושה והחשק המיני כדי לקדם יותר זרימת דם לעבר איברי המין. מלבד זאת הם גם משלימים את הגוף בצמחי מרפא שיכולים לנקות את כלי הדם ולהכניס יותר דם לתוך הרקמות כדי לגרום להם להתרחב ולגדול בגודל בסופו של דבר להגדיל את גודל הפין.

שמנים וקרמים צמחיים כמו שמן מאסט Mood יכולים גם הם לספק תוצאות דומות ואם משתמשים בהם יחד עם עיסויים אז התוצאות יכולות להיות מהירות וטובות יותר. לשמנים ולקרמים הצמחיים יש מרכיבים שיכולים לפרוץ את מחסום העור ולהשפיע על האיברים הפנימיים כמו רקמות זיקפה ולגרום להם להתרחב. שמן מאסט מצב רוח יחד עם עיסוי משפרים את זרימת הדם וגם מנקים את כלי הדם של איבר הרבייה הגברי על ידי הגברת התחושה באיברי המין, יותר זרימת דם, מגדיל את אורך, רוחב וקשיות הפין. לשמנים צמחיים אלו יש צמחי מרפא שיכולים לשפר את הסיבולת ובכך להגדיל את משך הזקפה ואם יותר דם מוחזק בפין למשך זמן ארוך יותר הוא דוחף את חדרי הזקפה שלו להתרחב יותר מה שמגדיל את הקשיות, האורך והרוחב שלו.

עיסויים ייעשו על ידי שימוש בטכניקות מתאימות כדי להשפיע על החלקים הנכונים של האיבר הגברי, ג’לקווינג ובלון הן שתי טכניקות כאלה שיכולות להיות יעילות מאוד יחד עם שמנים צמחיים וקרמים להשגת איבר מין ארוך יותר, רחב יותר וקשיח יותר.

Leave a Comment