כיצד לשפר את שגרת האנטי אייג’ינג של הגבר שלך

בניגוד לנשים, גברים רפויים מאוד בשגרת טיפוח העור שלהם. רובם מסתפקים רק בניקוי. הם נוטים להירתע ממוצרי לחות, מסנן קרינה וקרצוף פילינג. כתוצאה מכך, העור שלהם ניזוק מההשפעות היומיומיות של מרכיבי הזדקנות חיצוניים.

אתה צריך לעודד את הגבר שלך לעדכן את שגרת האנטי אייג’ינג שלו. אחרת, הוא יצטרך לסבול מהחומרה של הזדקנות העור בקרוב. הנה כמה טיפים שעשויים לעזור:

1. חפש מוצר הכל באחד.

רוב הגברים מחפשים מוצרים קלים לשימוש. הם לא אוהבים להשתמש במוצרים שונים למטרות שונות. אידיאלי יותר לחפש מוצר המכיל מרכיבים מלאים שיכולים לספק את צרכי טיפוח העור השונים שלהם.

אני ממליץ על מוצר המכיל CynergyTK, Phytessence Wakame וננו Lipobelle HEQ10. CynergyTK הוא מרכיב שהופק בקפידה מצמר כבשים. זהו אחד המקורות האידיאליים ביותר של קרטין. קראטין הוא סוג של חלבון מורכב בעל יכולת לשפר את ייצור הקולגן. זה יכול לשמור או להחזיר את הגמישות והמוצקות של העור.

Phytessence Wakame הוא סוג של אצות ים שיכול לעזור לשמר רמות בריאות של חומצה היאלורונית. חומצה זו חיונית לשימון סיבי קולגן. שמירה על הזנה נכונה של סיבי קולגן היא אחת הדרכים לסכל את תהליך ההזדקנות.

Nano Lipobelle HEQ10 הוא נוגד חמצון שיכול להגן על תאי העור מפני ההשפעות המזיקות של רדיקלים חופשיים. נוגד חמצון זה ייחודי מכיוון שהוא מורכב מתאי קטן יותר. התאים שלו יעבדו לחדור עמוק יותר לתוך העור.

2. עודדו את הגבר שלך לקחת תמצית זרעי ענבים מדי יום.

זה לא אמור לקחת הרבה זמן. תמצית זרעי ענבים מועילה למערכת האינטגומנטרית ולגוף כולו. זה יכול למעשה לעזור להפחית את עומס העיניים. הוא מכיל גם נוגדי חמצון רבי עוצמה שיכולים להילחם בהשפעות המזיקות של רדיקלים חופשיים. זה גם עוזר למנוע הידרדרות מהירה של סיבי קולגן.

3. במקום לצפות בסרטים, פנקי את בעלך או את החבר שלך בעיסוי מרגיע.

הנה רעיון נחמד איך לעשות את זה. השתמש במברשת בעלת זיפים רכים. הפעל קלות את זיפי המברשת על פני העור שלו ותן לו להחליק בתנועה מעגלית. זה ישפר את זרימת הדם ויעזור לשחרר מתח. יתר על כן, טכניקה זו יכולה לסייע בהורדת תאי עור מתים. זה עוזר לפתוח נקבוביות.

Leave a Comment