כיצד לתקן עור יבש ורגיש באמצעות תרופות טבעיות

אנשים עם עור יבש ורגיש צריכים להיזהר משימוש במוצרים המשולבים במרכיבים כימיים. מוצרים אלה עשויים להפוך את העור ליובש. יתר על כן, המרכיבים הכימיים עשויים לעורר תגובה שלילית.

שפר את מצב העור שלך. הנה כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור לפתור עור יבש ורגיש:

1. מערבבים פירה אבוקדו עם שמן זית. תרופה טבעית זולה זו יכולה להיעשות בקלות בבית. לאבוקדו מעוך יש תכונות מרגיעות ומרפאות. למעשה, הוא מכיל רכיבים שיכולים לזרז את תהליך הריפוי של כוויות השמש. הוא מכיל גם ויטמין E שיכול לחזק את הדרמיס ויכול לשמן תאי עור יבשים ורקמות.

שמן זית הוא גם מרכיב מרכך נפלא. זה מעניק לחות לעור כמו שעון. זה גם מתפקד היטב בשיפור החדירות של הדרמיס.

2. לאלוורה יש תכונות הזנה. זה גם מתפקד היטב בריפוי פריחות ודלקות בעור. היית רוצה לערבב את עיסת האלוורה עם חלב. חלב הוא מקור טוב לחומצה לקטית שיכולה לקלף בעדינות את הדרמיס ויכולה לסייע בהחדרת חומצות אמינו שיכולות לעורר את הייצור הבלתי פוסק של קולגן.

3. אם רגישות העור שלך לחומרים שוחקים מונעת ממך לנסות מוצרי פילינג, נסה להשתמש בפפאיה במקום. פפאיה בשלה היא מקור טוב לאנזימי פילינג. אנזימים אלה יכולים לשחרר בעדינות תאי עור מתים מהדרמיס. בניגוד לגרגירי פילינג עדינים, אנזימים לא יפגעו בדפנות הנקבוביות של העור שלך כאשר הם נפטרים מתאי עור מתים.

ערבבו כוס אחת של פפאיה בשלה והוסיפו שתי כפות שמן שומשום. שמן שומשום בוודאי יעבוד ללחות לעור שלך ולהפוך אותו לגמיש וגמיש יותר.

נקה תחילה את העור שלך לפני החלת התרופות הטבעיות הללו. בדרך זו, אתה יכול להיפטר מחיידקים וחיידקים תחילה. עסו את המסכה על הדרמיס שלכם והשאירו אותה שם למשך שעה. שטפו אותו במים פושרים.

לאחר הכביסה, יבשו את עורכם ומרחו קרם לחות מעניק לחות. עליך להשתמש בקרם לחות אנטי אייג’ינג המסוגל לחות ולהגן על הדרמיס שלך. חפשו מוצר המכיל את CynergyTK, Phytessence Wakame וננו Lipobelle HEQ10.

CynergyTK הוא מרכיב שנלקח מצמר כבשים. הוא מכיל קרטין, החלבון הדרוש לייצור יותר קולגן. Phytessence Wakame הוא סוג של אצות ים שיכול לעכב את אובדן החומצה ההיאלורונית. חומצה זו חיונית לשימון קולגן. Nano Lipobelle HEQ10 הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להילחם ברדיקלים חופשיים. נוגד חמצון זה יכול לחדור עד לשכבה השביעית של העור.

Leave a Comment