כמה דרכים טבעיות להסרת סימני מתיחה

אנשים רבים שמתייאשים מהאפשרויות הקונבנציונליות לטיפול בסימני מתיחה נוטים להסתכל על שיטות טבעיות להקלה. בעוד שרבים מהמוצרים והטכניקות הללו פועלים בצורה הטובה ביותר כאמצעי מניעה, אתה עדיין יכול לנסות להשתמש בהם לאחר שסימני המתיחה נוצרים כדי לדרבן ריפוי בריא יותר. למרבה הצער, אם הסימנים האלה הם בני כמה שנים, אתה עשוי לגלות ששיטות אלה לא יהיו יעילות במיוחד. הרבה מאוד יהיה תלוי אם החומרים הפעילים באמת יכולים להגיע לאזור הפגוע, כמו גם אם הם אכן ידרבנו התפתחות של תאים שאינם מבוססי צלקת.

קרמים ומשחות צמחים

כמו בצורות רבות אחרות של תרופה טבעית, תגלו שאלו המוקדשים לסימני מתיחה נוצרים לקרמים ומשחות. לא משנה אם הם עושים שימוש בויטמינים, תמציות צמחים או תרכובות טבעיות אחרות, עליך לוודא שכל המרכיבים הם אורגניים. למרבה הצער, אם החומרים הפעילים משולבים עם ג’לי נפט, עדיין תהיו חשופים לאלמנטים מסרטנים שנמצאים בתוך פטרוכימיקלים. בנוסף, כדאי גם להשתדל להימנע מקרמים לסימני מתיחה שעושים שימוש במוצרים מן החי. זה כולל קולגן כרישים כמו גם מוצרים אחרים שמקורם בבעלי חיים עלודים שעלולים להיות על סף הכחדה.

עיסוי ושמנים

אין ספק שעיסויים עם שמנים יכולים להיות מרגיעים מאוד. מכיוון שהם גם הופכים את העור שלך לגמיש יותר, הם יכולים לעזור למנוע מסימני מתיחה חדשים להתגבר. במספר מקרים, תגלו גם שעיסויים יכולים לעזור להפחית את כמות אי הנוחות מצלקות ישנות יותר. זה חשוב במיוחד לשקול אם יש לך סימנים אלה שמראים סימני גירוי, כמו גם כאלה שעשויים להיות מגרדים או שורפים. עם זאת, אם אתה מתכוון להשתמש בשמנים, אתה צריך למצוא כאלה שיש בהם תמציות צמחים מסוימות. זה עשוי לכלול אלוורה, כמו גם אחרים שיעזרו להעניק לחות לעור שלך וכן לקדם בריאות טובה.

פילינג טבעי

כפי שאתה ודאי מודע, ישנם גם טיפולי לייזר וגם טיפולים קונבנציונליים המסתמכים על דרמבריזציה. במקרים מסוימים, ייתכן שבאמת תוכל למצוא פילינג טבעי שיקלף מספיק עור מאזורי סימני מתיחה כדי לדרבן את הצמיחה של תאים חדשים ובריאים. מיותר לציין שאם יש לך כמה סימנים, אולי כדאי לנסות פילינג טבעי עליהם אחד בכל פעם. לכל הפחות, אם יש לך תגובה רעה לתהליך הזה, יהיה לך אזור בעיה קטן להתמודד איתו.

כאשר אתה מנסה להיפטר מהסימנים האלה, אתה חייב להרגיש מתוסכל מכל האפשרויות היקרות שעשויות לעבוד או לא. אם אתה רוצה להתחיל עם שיטות זולות, אז תרופות טבעיות עשויות לייצג את האפשרות הטובה ביותר שלך. לכל הפחות, אם אתה מעוניין לחסוך כסף עבור הליך לייזר או ניתוח, אולי פשוט תמצא תרופה בשיטות טבעיות לפני שתשיג את המטרה הזו.

Leave a Comment