כסא משרדי שכיבה – ארגונומיה במקום העבודה

מבוגר עובד טיפוסי מבלה בכל מקום בין שמונה עד שתים עשרה שעות מהיום שלו במשרד. יש הרבה מחקרים שנועדו לספק לעובדי המשרד כלים אופטימליים שיאפשרו להם לבצע את המשימות שלהם בצורה חלקה. מאחר שעובד במשרד היה מבלה את רוב יומו בישיבה ליד השולחן שלו, נאמר רבות על הארגונומיה (המדע של מציאת ההתאמה בין הכלים לביצוע העבודה) סביב כיסאות משרדיים. במשרדים ברחבי העולם, יש חיפוש אחר הכיסא המספק לעובדים את הישיבה הטובה ביותר כדי להבטיח פרודוקטיביות. כיסא משרדי נשכב עשוי בהחלט להיות התשובה.

האם אי פעם מצאת את עצמך זקוק להפסקה קצרה כדי להפיג את המתח שאתה מרגיש במשרד? כיסא משרדי שכיבה הוא הכלאה בין כורסת נוחה שנמצאת בדרך כלל בחדרי מגורים ביתיים, לבין כיסא שולחן מנהלים. יכול להיות שיש לו משענות יד ומשענת מתקפלת.

אחת הסיבות לכך שהכיסא המשרדי השוכב נוחת את עצמו ברשימת החובה במקום העבודה היא היכולת להתאים את גב הכסא ברמות שונות. המיקום משתנה משיפוע קל בלבד ל-180 מעלות שטוח. שינוי תכוף של תנוחות ישיבה, לא משנה כמה קטן או קצר השינוי עוזר להפחית את הלחץ של היום. זה מקדם זרימת דם טובה יותר ומשפיע גם על השרירים.

התאמת גב הכיסא היא כמו לקחת הפסקה מבלי לצאת מהמשרד. עם הגדלת הדרישות במקום העבודה, עובד עשוי לוותר על הפסקות כי זה מרחיק אותו משולחן העבודה שלו. במיוחד כאשר מועד אחרון צפוף, והעובד עלול להרגיש אשם בכך שהוא נאלץ לקחת הפסקה, לא משנה כמה היא ראויה. כסא משרדי נשכב מאפשר לך להישען לאחור להפוגה זמנית.

הכסא המשרדי השוכב נועד לספק תמיכה מלאה למותניים. זה מה שהופך אותו לאידיאלי עבור כל מי שיש לו בעיות גב. מרגישים קצת נוקשות בגב התחתון? כוונן את הכיסא לכל אחת מהרמות שלו עד שתמצא תנוחה נוחה. כאשר אתה מרגיש קצת יותר הקלה ומוכנה לקבל את המיקום הזקוף המקורי, פשוט משוך את הידית ואתה חוזר. מה שבטוח, כסאות שכיבה מעוצבים בצורה ארגונומית מאפשרים לעובדים לעבור את יום העבודה עם מינימום אי נוחות או כאבי גב. רוב העיצובים לכיסא משרדי שוכב גם מקדמים יציבה טובה.

בין אם אתם מחפשים כיסאות חדשים למשרד ובין אם אתם עובדים מהבית ומבלים שעות על גבי שעות מול המחשב, הוסיפו את הכיסא המשרדי השוכב לרשימת הריהוט החיוני שלכם. יש מגוון לבחירה בשוק. ראה זאת כהשקעה נבונה לבריאותך, וגם להגברת הפרודוקטיביות.

Leave a Comment