למד כיצד להיפטר מצלוליט

כולם רוצים להיראות חכמים ויפים. כיום, ההגדרה של להיות אטרקטיבי מתחילה בפחות משקל. ברוכים הבאים למלחמה בה נלחמים 90% מהאוכלוסיה העולמית – צלוליט נגדך. צלוליט אינו אלא תכולת שומן לא מושכת בגוף שלך. גברים ונשים כאחד ציינו כי צלוליטיס מהווה בעיה מרכזית עבורם.

עם זאת, נשים נוטות לסבול מבעיות צלוליט לעתים קרובות יותר מאשר גברים. הסיבה לכך היא שסיבי העור של נשים נוצרים בתבנית בצורת חלת דבש, כך שכאשר השומן מתחבר לעור, הוא נוטה לבלוט החוצה. לעומת זאת, לגברים יש סיבים העוברים אופקית ויוצרים תבנית צולבת המונעת מתאי השומן לבלוט. הצלוליט אכן נוטה להחמיר עם הגיל עקב שינויים במבנה הרקמה. עם הגיל, קווצות של רקמת חיבור מתעבות, בעוד העור נעשה דק יותר, מה שהופך את הצלוליט לגלוי יותר.

על ידי שמירה על משטר פעילות גופנית, אתה יכול להילחם ביעילות ולהפחית את הצלוליט הקיים בגוף שלך. פעילות גופנית לא רק שורפת שומן בגוף, אלא גם הופכת אותך לכושר, פעיל ואנרגטי יותר. אתה צריך לשים לב לאובדן של צלוליט רק על ידי פעילות גופנית סדירה.

דיאטה דלת שומן יכולה גם למנוע היווצרות של יותר צלוליט. אם התזונה שלך דלה בשומן רווי וחומצות שומן טראנס וכוללת הרבה פירות, ירקות, דגנים מלאים, תחוו שינוי חיובי בגופך. תהיה לך גם תחושה כללית טובה יותר של רווחה.

דרך נוספת להיפטר מצלוליט היא טיפול עיסוי אינטנסיבי, כגון עיסוי רקמות עמוק. עיסוי רקמות עמוק הוא סוג של טיפול בו תנועת העיסוי היא איטית והלחץ עמוק יותר על מנת להתמקד ביישור מחדש של השכבות העמוקות של השרירים וקישוריות רקמות. בלחץ, המטפל מנסה ליישר ולשטח את משקעי הצלוליט.

אתה יכול גם לבחור בדרכים היקרות יותר להפחתת צלוליט לא רצוי על ידי קניית קרמים וקרמים המיועדים להילחם בצלוליט. מוצרים אלה עשויים להיות המוצא הקל, אך לוקח זמן רב יותר להראות השפעות חיוביות בהשוואה לאמצעים אחרים. אפשרות נוספת להיפטר מצלוליט מבלי להזיע היא ניתוח שאיבת שומן. בשאיבת שומן, המנתח הפלסטי יסיר צלוליט מכל חלק בגוף שתחפוץ בו. למרות שזה נשמע קל, זה יקר להפליא וגם כואב.

לא משנה באיזו שיטה תבחר להיפטר ביעילות מהצלוליט, תמיד עדיף לשמור על תזונה נכונה בשילוב עם משטר פעילות גופנית קבועה שתשמור על כושרך. אתה תישאר בריא ורחק מכל מחלות ובעיות אחרות.

Leave a Comment