למרוח את שמן העיסוי הטוב ביותר לתינוקות להתחלה מוקדמת לחיים בריאים

פיסת השמים הקטנה בהחלט ראויה לכל המשאבים הטובים ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך. הרגלים בריאים עדיף להניח מוקדם כמו טיפוח, צחצוח, אכילה ושינה וכו’. עבור יילודים, צחצוח שיניים עשוי להיות רחוק אבל הכל יקרה בזמן טוב. אמהות בפעם הראשונה אכן זקוקות לעצות רבות בניהול תינוקות. לאינטרנט, מלבד קרובי משפחה וחברים מבוגרים, יהיו הצעות מתוקות רבות. שמן טוב לעיסוי תינוקות בשימוש קבוע יביא הרבה יתרונות בריאותיים.

הבעיה היא לוודא שהשמן לא מזויף וטהור. התווית תציין את המרכיבים ותוודא ששום דבר לא פגום. יש להישמר מפני חומרי הטעם מכל סוג שהוא בעוד דילול יהיה מותר. האם זה רק מנהג או מותרות לפנק את התינוק בעיסויים? האם התהליך באמת מביא יתרונות בריאותיים? אולי תופתעו לדעת את היתרונות הבריאותיים הרבים שמקורם בעיסויים רגילים!

עיסויי חורף

בהתאם לחומרת הקור, שמן עיסוי לתינוקות מחמם יהיה חשוב במיוחד. שמן חרדל מחמם במיוחד בעונה הקרה, מחמם את העור. שמן זית מלא בכל טוב ופופולרי ביותר עבור תינוקות. שמן קלנדולה, שמן קיק גם הם מועילים. למה לא ללכת על שמן חמניות או שמן שקדים? שמן עץ התה וקמומיל הם גם בחירה מצוינת.

יתרונות לגדילת התינוק

לגיל הרך יש חשיבות מכרעת בצמיחתו של האדם הבריא העתידי. החיים באמת ארוכים ועדיף שהבסיס לצמיחה בריאה יגיע מוקדם. עיסויים מעודדים צמיחה של עצמות ושרירים חזקות. מרקם העור והעיכול משפרים את ההשפעה. התינוק ישן טוב יותר לאחר העיסוי בעל אפקט מרגיע. בהתחשב בעובדה שגברים ונשים בוחרים לעתים קרובות בעיסויים גם בחיים הבוגרים, תן לזה להתחיל מוקדם. זרימת הדם משתפרת ומאמינים שעיסויים מאריכים אריכות ימים.

מקוון או לא מקוון, ודא שנרכשים שמנים מהימנים ומוכרים שלא יכילו מרכיבים מזיקים. מותגים בטוחים לתינוק יבטיחו בריאות ואושר בטווח הארוך. בין האפשרויות הטובות ביותר הוא שמן קוקוס בעל אפקט מקרר, במיוחד בחום הקיץ.

שמנים איורוודיים

עם תכשירים איורוודיים, בטוח שזה טבעי לחלוטין. היצרנים טוענים שחלק מהשמנים מביאים לצמיחה פיזית כפולה. אפשר לסמוך עליהם כדי לספק את היתרונות הטובים ביותר עם מרכיבים שנבדקו בזמן. תכשירים איורוודיים הם גם חסכוניים.

זכור את הצורך בשמן עיסוי עדין שיתאים לעור הרך של התינוק. העור מוזן ונשמר רך ובריא. מושגת לחות לעור. כמה טיפות במי האמבט גם יועילו. לחלופין, ניתן לבצע עיסוי לפני או אחרי האמבטיה.

שמן קל משקל נספג במהירות בעור. תחושת שמנוניות לא תתרחש. לשמן טוב תהיה השפעה מרגיעה מלבד היותו אנטי-מיקרוביאלי. הציפורניים מתרככות והציפורניים הקטנות מתחזקות. אלוורה ודובדבן חורף משמשים לעתים קרובות להעשרת השמן. ניתן להשתמש גם במרגוזה וכורכום. שמן עיסוי טוב לתינוק יהיה זמין באינטרנט במחירים הטובים ביותר.

Leave a Comment