לפני מאות שנים, אביסנה המליצה על 3 שמנים כפתרון לשיער לבן!

המידע הבריאותי המומלץ על ידי אבן סינא יכול לעניין כל אחד. הרופא המפורסם ממשיך להאיר את היום, הודות להצעות שהציע לפני מאות שנים. אביסנה, שגם נותן עצות כיצד למנוע שיער אפור, אומר שניתן להשתמש בשלושה שמנים כדי למנוע את הבעיה הזו.

3 המלצות שמן İBN-İ SİN נגד הרקמת שיער

בעוד שהאפרת שיער יכולה להיגרם מהמוצרים שאנשים מסוימים משתמשים בהם, היא יכולה להיגרם גם מגורמים גנטיים אצל אנשים מסוימים. אנשים רבים עשויים לפנות לצבעי שיער כדי למנוע שיער אפור. עם זאת, שיטות אלו עלולות לפעמים להזיק לשיער שלך.

Avicenna ממליצה על שמנים טבעיים שיכולים לעזור במניעת שיער אפור. בנוסף, מתכון משחת החומץ מומלץ לאנשים עם בעיות קשקשים. ההצעות של אבן סינא שעשויות להועיל במניעת שיער אפור הן: שמן חרובים, שמן חינבן ושמן כמון שחור.

שמן חרובים: חרוב, שניתן למצוא בדרך כלל באקלים ים תיכוני, בולט בערכו התזונתי. הוא ידוע גם כמקור תזונתי רב עוצמה בשל המרכיבים והוויטמינים שהוא מכיל. בנוסף, חרוב יכול להיות שימושי לקבלת שיער חזק ומבריק, הודות לחומרים נוגדי החמצון שהוא מכיל.

קַנָבוֹס: שמן זה, המומלץ על ידי אבן סינא, יכול להיות שימושי במניעת שיער אפור. בנוסף, שמן חינבן עשוי להיות בעל תכונות צמיחת שיער.

שמן כמון שחור: כמון שחור, המומלץ על ידי אבן סינא, יכול להועיל במניעת שבירת שיער והוספת לחות לשיער. זה יכול גם לספק פתרונות לבעיות קרקפת מגרדת. בנוסף, שמן כמון שחור, המומלץ על ידי אבן סינא, יכול לסייע במניעת קשקשים ובמניעת האפירת שיער. בנוסף, זה יכול גם לתת את האפקט של ברק לשיער.

Leave a Comment