מדריך טיפוח ABK – נהלי רחצה וייבוש – ציפוי חלק

מאפייני מעיל ועור

• מעיל קצר, קרוב לילד.

• נקי בדרך כלל עם מעט בעיות אודרות.

• לא מתאים לחשיפה ממושכת למזג האוויר ללא מעיל או ז’קטים, במיוחד באקלים קר יותר.

• חרקים נושכים יכולים להוות בעיה באקלים מזג האוויר.

• עור רך, רגיש.

• למוצרים, כלים ו/או ציוד קשים במיוחד בשימוש לא נכון.

• נשפך מעיל עדין, בעל נטייה לארוג לבדים.

תדירות

רחצה פעם בשבוע עד פעם ב-12 שבועות.

עבודת הכנה

גזוז או לטחון ציפורניים לפחות כל ארבעה עד שישה שבועות כדי לשמור על מבנה כף הרגל בריא. לנקות את האוזניים עם תמיסת עדינה לניקוי אוזניים. לפני הרחצה עברו במהירות על כל הגוף עם מייבש במהירות גבוהה כדי לעזור להרים לכלוך וקשקשים הרחק מהעור ולשחרר כל פרווה נשירה.

רַחְצָה

השתמש בשמפו רגיל לכל מטרה ואחריו מרכך עור, אלא אם כן. סוג אחר של מוצר מצוין לעסות את הקצף לכל חלקי הגוף כדי להבטיח ניקיון. על חיית מחמד מלוכלכת במיוחד, ניתן להשתמש במברשת קרצוף טבעית רכה. השתמש במגע עדין ופעל לפי הכיוון הטבעי של צמיחת הפרווה כדי לנקות במהירות את הכלב.

יִבּוּשׁ

ניתן להשתמש במספר שיטות ייבוש על סוג מעיל זה. התחל עם ייבוש מגבת ידיים. בצע ייבוש במהירות גבוהה כדי להסיר לחות עודפת וכדי לפוצץ כל פרווה רפויה, תוך שימוש בהגדרה החזקה ביותר שהכלב יסבול. שמור תמיד יד אחת על חיית המחמד כדי לעזור לייצב אותה במהלך ייבוש במהירות גבוהה. חלק מכלבי צעצוע אינם יכולים לסבול שיטת ייבוש זו בשל גודלם ורגישותם. אם המייבש במהירות גבוהה נסבל, יבש עד שלא תתיז לחות מהפרווה ו/או לא תפרץ פרווה רופפת. סיים בשיטת ייבוש אחרת. כמה סטייליסטים מסירים את חרוט המעבה וממשיכים עם המייבש במהירות גבוהה, תוך שהוא מחזיק את קצה הזרבובית ממש כנגד העור. עבדו באזור אחד, עם צמיחת הפרווה, עד שהפרווה באזור זה יבשה למגע. לחלופין, עבור לייבוש אוויר טבעי או ייבוש מלונה באמצעות הגדרה של טמפרטורה נמוכה. לא משנה באיזה תהליך או שילוב של תהליכים משתמשים, הייבוש לא מסתיים עד שהמעיל מתקרר לחלוטין ויבש למגע. לִקְנוֹת מייבש חיות מחמד Metrovac לכלבים ובעלי חיים אחרים. מייבש טיפוח לכלבים ספידי נבנה בארה”ב עם רכיבים איכותיים וכל דיור מתכת. בניגוד למייבשי פלסטיק, הם לא יימסו או ייסדקו.

אנו מייבאים את המוצרים שלנו מ-8 מדינות ברחבי העולם. מוצרי טיפוח לחיות מחמד, ערכת טיפוח לכלבים, גוזם שיער לכלבים, שמפו לכלבים, וכלי ניקוי וניקוי כלבים וכל שאר כלי הטיפוח.

Leave a Comment