מדריך לרכישת תיקי טיסה

תיקי טיסה מעט שונים מאלו הרגילים מכיוון שהם משמשים לעתים קרובות להובלת ציוד שביר מאוד. מיכלים אלה צריכים להיות חזקים מספיק כדי לעמוד בסביבות קיצוניות וקל משקל כך שיהיה קל לטפל בהם ולהזיז אותם.

למארז טיסה יש את החלקים הבאים: פינות כדורי פלדה, ידיות, חליפות אלומיניום ותפסי פרפר. כולם מוחזקים יחד עם מסמרות. קופסאות אחסון אלו חזקות מספיק כדי לעמוד במכות ומהמורות.

אתה יכול למצוא אותם באינספור גדלים וצורות, המיוצרים למגוון מטרות מגוונות. יש כאלה עם גלגלים הכוללים גם מכסה נפתח או ניתן להסרה. החלק הפנימי של ה מארזי טיסה מאלומיניום מצופים בקצף כדי להציע הגנה אופטימלית לתוכן שבתוכם.

מה משמשים מארזי טיסה להובלה?

אתה יכול להשתמש בקופסאות אחסון אלה להובלה:

  • כלי נשק

  • מחשבים

  • ציוד DJ

  • ציוד עשה זאת בעצמך

  • חומרי קייטרינג

  • כלי נגינה

  • ציוד צילום ווידיאו

סוגי תיקי טיסה שונים

1. דגם מתלה

חלקים אלה כוללים מתלים מרובים (בדרך כלל שניים או יותר) כך שתוכל לאחסן פריטים גדולים וקטנים בנפרד. מכשירים מסוימים, פריטים שבירים, ציוד אלקטרוני וכלים זקוקים למרחבים מסודרים כדי להישאר מאובטחים ומוגנים, וסוגי המתלים הם הטובים ביותר להובלתם.

תוכלו למצוא תכונות בלעדיות כגון הרכבה על לוח, שרוול מתלה מותקן בהלם, תאים חזקים ומערכות מתלים כדי להבטיח שהתכולה תהיה מוגנת מפני כל מיני פגיעות.

2. מארזים קלים

כמה מהדגמים הקלים הפופולריים והטובים ביותר עשויים מאלומיניום או מפלסטיק מוצק. חומרים אלו הם קלים ומציעים את הקשיחות, החוזק והעמידות הטובים ביותר, וקלים לנשיאה ולהזזה. עם זאת, רוב הזמן נמנעים מפלסטיק מכיוון שהם פחות עמידים יחסית ומזיקים לסביבה. אלה קלים המשקל גם קלים לתמרון, ואתה יכול לערום אותם בקלות עם שאר המטען.

3. סוגי Hard Carry

ציוד בדיקה וחפצים עדינים כגון מחשבים ניידים ומצלמות הם חלק מהפריטים הנפוצים להובלה. חפצים אלה זקוקים למארזים העשויים מחומרים קשים כדי להציע הגנה אופטימלית. קופסאות הטיסה הללו יגיעו עם אמצעי נעילה, נעילה ואבטחה נוספים. הם עשויים מחומרים בצפיפות גבוהה עם ידיות קלות לאחיזה.

4. תיקי טיסה על גלגלים

מיכלי הובלה כאלה עם גלגלים וגלגלים הם בחירה מושלמת בשל קלות התמרון והנגישות שלהם. אפשרויות אלו מגיעות במספר גדלים עם אביזרים רבים נוספים נוספים.

5. סוגים עמידים למים

כפי שהשם מרמז, דגמים אלה מגנים על התוכן מפני לחות. חלקם מציעים גם מידה לא מבוטלת של הגנה מפני אבק ופסולת. אם אתה רוצה לרכוש דגם עמיד למים, אנו מציעים לך לחפש את דירוג ה-IP, שיקנה לך את המוצר המתאים.

Leave a Comment