מהו סבון דפנה? מהם היתרונות של סבון מפרץ? איך להישתמש? מהו המחיר?

סבון דפנה הוא סבון המיוצר באמצעות השמן המופק מעלי דפנה בייצור סבון. שמן דפנה, המתקבל מעלי עץ הדפנה (Laurus nobilis), משמש כחומר ניקוי טבעי בייצור סבון. סבון מפרץ הוא מוצר פופולרי במיוחד לטיפוח העור.

מִפרָץ

מהי שפעת? איך עוברת השפעת? מה טוב לשפעת?

מהי שפעת? איך עוברת השפעת? מה טוב לשפעת?

השימוש בשמן המתקבל מעלי דפנה בייצור סבון מאפשר לסבון להעניק יתרונות רבים לעור. סבון דפנה עשוי בדרך כלל בעבודת יד ואינו מכיל תוספים כימיים. בשל התוכן הטבעי והצמחי שלו, הוא נחשב ידידותי לעור. לסבון לורל יש השפעה מנקה, מטהרת ומרגיעה על העור. בנוסף, תמציות עלי דפנה משאירות ריח נעים בסביבה סבונית. בשל תכונותיו האנטיספטיות, הוא יכול להילחם בחיידקים ובחיידקים כאשר מורחים אותו על העור. בנוסף לכמה סבוני דפנה, ניתן להזין את העור עם שמנים טבעיים אחרים, ויטמינים או מינרלים שהם מכילים. עם זאת, לפני השימוש בסבון מפרץ או מוצרים טבעיים אחרים, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע, תוך התחשבות בסוג העור שלך.

היתרונות של סבון LAURAL

denf f

 • ניקוי העור: ניתן להשתמש בסבון לורל לניקוי וטיהור העור. זה יכול לעזור לעור להחזיר את הרעננות שלו על ידי ניקוי עדין של שמנים ולכלוך.
 • תכונות אנטיבקטריאליות: לסבון מפרץ יש תכונות אנטיבקטריאליות. הודות לתכונות אלו, כאשר מורחים אותו על העור, הוא יכול להילחם בחיידקים וחיידקים ולשמור על ניקיון העור.
 • השפעה נוגדת חמצון: נוגדי חמצון המצויים בעלי דפנה נשמרים בסבון. נוגדי חמצון אלו יכולים להאט את הזדקנות העור ולתמוך בבריאות העור.
 • לפסוריאזיס ואקזמה: ניתן להשתמש בסבון לורל נגד כמה בעיות עור. זה יכול להועיל למצבים כמו פסוריאזיס ואקזמה.
 • אפקט מרגיע: שימוש בסבון דפנה יכול להיות בעל אפקט מרגיע בזמן הרחצה. בפרט, שאיפת אדים של סבון מפרץ יכולה להרגיע את העצבים ולעזור בניהול מתח.
 • בריאות השיער: סבון דפנה יכול לנקות את הקרקפת ולחזק את קווצות השיער. זה יכול להיות יעיל גם נגד בעיית הקשקשים.
 • נגד כאבים ראומטיים: סבון לורל משמש את חלקם כדי להקל על כאבים ראומטיים. עם זאת, יש צורך במחקר מדעי נוסף בנושא זה.

EGZ

סבון לורל הוא סבון הנמרח על העור בידיים רטובות ולאחר מכן נשטף. זה יכול לשמש על הפנים, הגוף או השיער. אתה יכול לעסות אותו בעדינות כדי לפזר את הסבון על העור. חשוב לשטוף את העור בהרבה מים לאחר המריחה. מאחר ותכונותיו של כל סבון שונות, יש לעקוב גם אחר ההוראות שעל אריזת המוצר. בנוסף, מומלצת בדיקת רגישות העור. לחות לעור לאחר סבון הוא גם שלב חשוב.

ילדה

כמה עולה סבון לורל?

סבון מפרץ נמכר בשווקים, בצמחי מרפא, בבתי מרקחת ובחנויות לטיפול אישי. המחיר הממוצע הוא 100 לירה טורקית.

מהו סבון דפנה? מהם היתרונות של סבון מפרץ? איך להישתמש? מהו המחיר?

מקור: מרכז החדשות

Leave a Comment