מהו עיסוי אאוטקאל? דברים שאולי תרצו לדעת על עיסוי אאוטקאל

אם אתה חדש בטיפול בספא או בעיסוי, אתה עשוי לתהות מהו עיסוי אאוטקאל. למה זה נהיה פופולרי בימינו? ובוודאי יש לזה יתרונות משלו.

עיסוי אאוטקאל הוא סוג של עיסוי בו מטפל פונה באופן אישי למקום הלקוח, במקום שהלקוח יקבל את העיסוי שלו בספא או במרכז העיסוי.

זוהי דרך קלה יותר עבור רוב הלקוחות במיוחד אם הם מנהלים חיים עמוסים. עיסוי החייאה מתאים מאוד גם ללקוחות מרותקים לבית, בעלי יכולת נמוכה וחולים סופניים.

עם ההגדרה לעיל, שאר המונחים הנפוצים הם; עיסוי בשירות ביתי, עיסוי לביקור בית, עיסוי במקום או עיסוי נייד.

כיום, מטפלים רבים המבצעים הליך עיסוי מסוג זה היו מגיעים לרוב לבתי הלקוח, חדרי המלון ומשרדי העסקים של הלקוח. הם יביאו איתם את שולחנות העיסוי שלהם וכלים וציוד נדרשים אחרים. כמובן שהכלים תלויים בסוג העיסוי אותו ביקש הלקוח.

בשל העובדה שלמרבה הצער, טיפול בעיסוי מבולבל לעיתים עם תעשיית המין, מטפלים המציעים עיסוי אאוטccall הם בדרך כלל זהירים וברורים מאוד עם הלקוחות שלהם.

כאשר לקוח מתקשר לקבוע תור, המטפל ישאל את השאלות הבאות (אך לא רק) כדי לקבל פרטים נוספים כדי לוודא שלא צפויים שירותים בלתי הולמים מהלקוח.

1) האם זו הפעם הראשונה שהלקוח מתקשר?

2) מי מפנה או לאן הלקוח שמע על המטפל?

3) מה משך הפגישה שהלקוח רוצה?

4) האם הלקוחה מעדיפה מטפלת או מטפלת?

5) איזה סוג של עיסוי הלקוח רוצה?

6) מתי הלקוח רוצה את העיסוי?

7) איפה הלקוח רוצה את העיסוי?

בסיום השיחה המטפל יפרט את התעריפים, ובהסכמת הלקוח הוא יתאם הסעות למקום הלקוח. לרוב, מטפל אמיתי עשוי גם להזכיר ללקוח ששירותי מין אינם מוצעים.

במקרים מסוימים, מטפל בעיסוי יציע רק עיסוי אאוטccall בבית ללקוחות קבועים מהימנים, או ללקוחות שהומלצו על ידי מטפלים אחרים.

מפגשי עיסוי באאוטקאל דורשים מהעיסוי להקדיש זמן נסיעה וזמן הגדרה רב לפגישה. לכן המחירים הנקובים בדרך כלל גבוהים יותר, וחלקם אף גובים כפול מהסכום. הסיבה לכך היא שלמטפל יש גורם בזמן הנסיעה, זמן ההתקנה וההורדה, השירות המותאם אישית וגם הבלאי של כלי הרכב והציוד שלו. בדרך כלל עדיף שהעסקה תהיה במזומן.

אני מקווה שיש לך הבנה גדולה של עיסוי outcall נכון לעכשיו. למה לא להרים טלפון, לבדוק את הרישום המקומי שלך ולהתקשר לאחד כדי לקבל מפגש מפנק.

Leave a Comment