מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע?


טריק לעוקבים באינסטגרם

עיסויים באלינזיים מבוצעים בדרך כלל עם שמנים ארומטיים ומטרת קבוצות שרירים בחלקים שונים של הגוף. עיסוי עוזר לנקז אנרגיה מהגוף על ידי עיסוי מרידיאני האנרגיה של הגוף. עיסויים באלינזיים מלווים לרוב במוזיקה מרגיעה ועשויים לכלול מתיחות עדינות.

מהו עיסוי באלינזי?

מה מקור העיסוי הבאלינזי?

עיסוי באלינזי אִינדוֹנֵזִיָה במקור מבאלי. באלי ידועה בתרבות המסורתית שלה ובשיטות הריפוי שלה, והעיסוי הבאלינזי הוא חלק מהמורשת התרבותית הזו. עיסוי באלינזי מושפע מאמונות הינדיות ובודהיסטיות.

ההינדואיזם נפוץ בבאלי, וטכניקות העיסוי מושפעות גם מהפילוסופיה והטקסים ההינדיים. שמנים ארומטיים ועשבי תיבול המשמשים בעיסוי באלינזי מתקבלים גם ממשאבי הטבע של באלי. עיסוי באלינזי הוא שיטת ריפוי מסורתית המשמשת אנשים במשך מאות שנים. עיסוי באלינזי שימש באופן מסורתי בכל עת, מלידה ועד מוות.

איך מבצעים עיסוי באלינזי?

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע? 6

עיסוי באלינזי מבוצע לרוב על ידי מעסה מקצועי, אך ניתן להשתמש בטכניקות מסוימות גם בבית. בואו נסתכל על ההגדרה הכללית והשימוש בעיסוי באלינזי.

 1. הכנה: יש צורך בהכנה לפני עיסוי באלינזי. במהלך זמן זה, על האדם המעסה להמתין מספר דקות כדי להירגע. במידת הצורך, התאימו את טמפרטורת החדר ומצאו משטחים נוחים.
 2. שימוש בשמן: עיסוי באלינזי משתמש בדרך כלל בשמנים טבעיים כמו שמן זית או שמן קוקוס. שמנים אלו הופכים את עיסוי העור לקל ונוח יותר.
 3. טכניקת אקופרסורה: במהלך עיסוי באלינזי, אנו לוחצים בעזרת האצבעות וכפות הידיים את נקודות הדיקור על חלקים שונים בגוף. טכניקה זו עוזרת לאזן את זרימת האנרגיה ולהרגעת הנפש.
 4. עיסוי רקמות עמוק: עיסוי באלינזי משתמש בטכניקות של עיסוי רקמות עמוק כדי להפעיל לחץ על השרירים. זה עוזר להקל על מתח וכאב בשרירים.
 5. עיסוי כף הרגל: בעיסוי באלינזי נותנים תשומת לב מיוחדת לכפות הרגליים. הפעלת לחץ על נקודות שונות בכף הרגל יכולה לסייע בהפגת מתחים וכאבים בחלקים אחרים של הגוף.
 6. ארומתרפיה: טכניקות ארומתרפיה בעיסוי באלינזי משתמשות בתמציות צמחים טבעיות ושמנים ארומטיים. זה מאזן את זרימת האנרגיה בגוף ומרגיע את הנפש.
 7. טכניקות מתיחה: טכניקות מתיחה משמשות בעיסוי באלינזי כדי להגביר את הגמישות של השרירים והמפרקים. זה עוזר לנוע בחופשיות יותר על ידי הגדלת טווח התנועה.

מהם היתרונות של עיסוי באלינזי?

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע? 5

עיסוי באלינזי הוא סוג של עיסוי בעל יתרונות רבים לבריאות הגוף, הנפש והנפש. להלן הפרטים על היתרונות של עיסוי באלינזי:

 • זה מפחית את מתח השרירים. עיסוי באלינזי הוא שיטת עיסוי יעילה להפגת מתח וכאבי שרירים. עיסוי עוזר להרפות את השרירים על ידי הפעלת לחץ ומניפולציה עליהם.
 • זה עוזר בהפגת מתח. עזור להפחית מתח באמצעות ארומתרפיה מרגיעה וטכניקות אקופרסורה. מרגיע את הנפש ומשפר את מצב הרוח.
 • מגביר את זרימת הדם. עיסוי באלינזי מגביר את זרימת הדם על ידי גירוי מערכת הדם. בדרך זו, הגוף שלך יסופק טוב יותר עם חמצן וחומרי הזנה ויסלק רעלים בצורה יעילה יותר.
 • עיסוי באלינזי מסייע להגביר את הגמישות של שרירי הגוף וניידות המפרקים. זה יקל עליך לנוע ולהפחית את הסיכון לפציעה.
 • עיסוי באלינזי מסייע בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף. מכיוון שמערכת הלימפה שלנו מגורה במהלך העיסוי, יכולה להיות לנו מערכת הגנה חזקה יותר מפני זיהומים בגוף.
 • עיסוי באלינזי משפר את איכות השינה על ידי הפחתת מתח. האנדורפינים המשתחררים במהלך העיסוי מרגיעים את הגוף ומשפרים את איכות השינה.
 • עיסוי באלינזי מסייע בהשגת איזון נפשי באמצעות הרפיה גופנית ורוגע נפשי. זה גם חשוב לשמירה על אורח חיים בריא כללי.

מהן טכניקות עיסוי באלינזי?

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע? 3

עיסוי באלינזי הוא סוג של עיסוי המורכב מטכניקות רבות ושונות. כמה טכניקות עיסוי באלינזי כוללות:

אקופרסורה: זה כולל אקופרסורה, שהיא טכניקה של הפעלת לחץ על חלקים מסוימים בגוף. הוא משמש לשחרור אנרגיה ולהרגעת הגוף.

ארומתרפיה: שמנים ארומתרפיים משמשים להרגעת הגוף ולהרגעת הנפש. שמנים אלו מגיעים מצמחים ומשמשים לרוב בצורה של שמני עיסוי, קרמים ושמנים אתריים.

עיסוי רקמות עמוק: עיסוי עמוק היא טכניקת עיסוי המשפיעה על השרירים בצורה עמוקה יותר ומשמשת גם במהלך העיסוי. זה מפחית את נוקשות השרירים ומרגיע את הגוף.

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע? 4

רפלקסותרפיה: ניתן להשתמש בטכניקות רפלקסולוגיה גם על ידי הפעלת לחץ על כפות הרגליים. הוא משמש לגירוי מרידיאני האנרגיה בגוף ולהקלה על מתחים.

תנועת יוגה: המטפל עשוי להשתמש גם בתנועות יוגיות עדינות במהלך העיסוי. זה מותח את השרירים והופך את הגוף לנוח יותר.

באילו שמנים משתמשים בעיסוי באלינזי?

השמנים המשמשים בעיסוי באלינזי הם בדרך כלל שמנים אתריים צמחיים. בשל שפע משאבי הטבע והצמחייה בבאלי, משתמשים בשמנים צמחיים רבים ושונים בעיסוי באלינזי.

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע2 1536x864 1

שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא השמן הנפוץ בעיסוי באלינזי. שמן זה מעניק לחות לעור ובעל אפקט מרגיע.

שמן ג’ינג’ר: שמן ג’ינג’ר משמש לעתים קרובות בעיסוי באלינזי כדי להקל על שרירים כואבים ומפרקים נוקשים. שמן ג’ינג’ר נותן תחושה חמימה ומרגיעה.

שמן לבנדר: שמן לבנדר הוא שמן המשמש לעתים קרובות בעיסוי באלינזי. לשמן לבנדר יש תכונות מרגיעות ומרגיעות המסייעות בהפחתת מתח.

שמן אקליפטוס: שמן אקליפטוס הוא שמן נוסף המשמש בעיסוי באלינזי. השמן משמש לטיפול במחלות בדרכי הנשימה וגם מרפה שרירים.

מהו עיסוי באלינזי וכיצד הוא מתבצע? 1

שמן עץ התה: שמן עץ התה עדיף בעיסויים באלינזיים בשל תכונותיו החיטוי. אתה יכול גם להשתמש בשמן זה לבעיות עור.

השמנים המשמשים בעיסוי באלינזי הם שמנים ארומתרפיים. וכולם נבחרים בקפידה בגלל יתרונות העור שלהם. מטפלים בעיסוי מקצועיים בוחרים את השמנים האתריים הנכונים לפי סוג העור, צרכיו ורצונותיו של הלקוח.

קשור לעיסוי באלינזי סרטונים


Leave a Comment