מהו עיסוי טנטרי בארבע ידיים?

כפי שהשם מעיד, ישנם שני נותנים בעיסוי טנטרה בארבע ידיים והחוויה למקבל בלא פחות ממדהימה! העובדה ששתי אלות נוגעות בגופך בידיים ובשפתיים יכולה להיות מרגשת, יפה, מרגיעה ומעוררת בו זמנית. העיסוי הטנטרי בארבע ידיים מוצע בדרך כלל באולפני העיסוי ומבושם על ידי מטפלים מנוסים ביותר, שיודעים כיצד לחמם את העור והגוף, כיצד לעורר את החושים של המקלט וכיצד להעניק הנאה מרבית.

למה לצפות מעיסוי טנטרי בארבע ידיים?

הדרך לבצע עיסוי טנטרה יכולה להיות שונה ממקום אחד למשנהו, אבל לכל המפגשים יש גם כמה אלמנטים משותפים – הם מתחילים בדרך כלל בקביעת הסצנה, חימום החדר ונפתחים בתרגילי נשימה והדמיה. לאחר מכן, עיסויי הגוף המלאים מתחילים ושתי האלילות נוגעות בכל אזורי הגוף ויכולות לעבור לאט מעיסוי הגב, הידיים והרגליים לעיסוי לינגאם הידוע לשמצה (או יוני אם המקלט הוא נקבה), בהתאם לתגובת המקבל, ו להמשיך עד הסוף. הנגיעות עדינות ורכות, מאוד לא צפויות מכיוון שהנותנים הם שניים, והמצבים של העוררות והרגיעה מתחלפים לאורך הפגישה.

התחושה והחוויה כולה מרגשות ושונות לחלוטין מאלה שהתקבלו במהלך עיסוי אחד על אחד. המפגשים יכולים להימשך בין שעה לשעתיים, אבל אולפנים רבים מציעים חבילות מותאמות אישית, שיכולות לכלול גם הליכים מפנקים אחרים. אם אתה נוסע או גר בעיר גדולה, אז חווה ארבע ידיים עיסוי טנטרי הוא פשוט חובה ומשהו שלא סביר שתשכחו!

Leave a Comment