מהו עיסוי קורוגי וכיצד הוא מתבצע?

ככל שאנו מתבגרים, העור על הפנים שלנו מתחיל לצנוח. למרות שבדרך כלל אנחנו חושבים שהגורם למצב זה הוא היחלשות של שרירי הפנים וירידה בייצור הקולגן והאלסטין, זה בעצם משהו אחר שגורם להזדקנות. עצמות הפנים משנות את המיקום עם השנים. כתוצאה מכך, הצורה הסגלגלה של הפנים נעשית מוגדרת יותר, והלחיים והסנטר מתחילים לצנוח. למרבה המזל, היפנים מצאו טכניקה לשפר את המצב הזה במידת מה. עיסוי הפנים המיוחד הזה נקרא קורוגי. היתרונות של טכניקת Korugi הם אינספור. עיסוי קורוגי מטפל בסימני ההזדקנות הללו על ידי חיטוב והפעלת שרירי הפנים, פיזור מחדש של שומן מתחת לעור, עידוד ניקוז לימפה ושיפור זרימת הדם לעור בעל מראה צעיר יותר. זה אפילו יכול לתרום לאחוז הירידה במשקל.

לפני השימוש בטכניקת Korugi, קח מראה ושמן עיסוי. כך תוכלו לבצע את התנועות בצורה נכונה ולמנוע חיכוך נוסף. כמו כן, ודא שהעור שלך נקי. אל תבצע עיסוי זה אם יש לך מחלות של אוזניים, גרון, אף, מערכת הלימפה, מחלות עור כרוניות או פצעים בפנים. אתה צריך לשפשף וללחוץ את הפנים די חזק מבלי לפגוע בהם, אבל לוודא שהעור שבור. עכשיו בואו נעבור לתנועות קורוגי מבלי לבזבז זמן.

אולי אתה מעוניין?

מחומצה גליקולית ועד רטינול: מרכיבי טיפוח העור האנטי אייג’ינג היעילים ביותר

אקנה, פגמים ואנטי אייג’ינג: מה שאתה צריך לדעת על רטינול עם המלצה למוצר

תגידו שלום לסימני ההזדקנות: 6 דרכים יעילות למניעת קמטים ורפיון באזור הצוואר

7 הרגלים רעים שמאיצים את ההזדקנות עם השפעה שלילית על בריאות העור

1. הרמת לחיים

עיסוי קורוגי

הניחו את המרפקים על השולחן. צרו אגרוף והנחו את הידיים מתחת לעצמות הלחיים כשהאצבעות פונות לפנים. הפעל לחץ עדין כאילו דוחף את עצמות הלחיים כלפי מעלה. הרפי את השרירים שלך. הישאר במצב זה למשך 5 שניות.

2. מהמצח אל הרקות

עיסוי קורוגי

הטה מעט את הראש לאחור ועשה אגרוף. לחץ על פרקי האצבע האמצעיים על הקרקפת על המצח. המשך להפעיל לחץ תוך החלקת הידיים לאורך קו השיער לכיוון הצלליות ותנוכי האוזניים. לאחר מכן הזיזו לאט את הידיים במורד הצוואר עד שתגיעו לעצמות הבריח.

3. ריכוך עצמות הלחיים

עיסוי קורוגי

שמור את הידיים יחד, האגודלים צריכים להיות ישרים כי תצטרך את הצדדים שלהם כדי לבצע את התרגיל הזה. הנח את קצה האגודל הימני מתחת לעין השמאלית, ליד האף. לחץ אותו על העור ודחף אותו לכיוון האוזניים. מיד לאחר מכן, העבירו את האגודל בעדינות לאורך קו הצוואר הצדדי מתנוכי האוזניים ועד עצמות הבריח. חזור על החלק האחרון של התרגיל 2 פעמים. בצע את אותו התרגיל בצד ימין של הפנים שלך.

4. מחליק קמטים במצח

עיסוי קורוגי

תעשה אגרוף. מניחים את פרקי האצבעות האמצעיים מעט מעל קו הגבות וזוזים לכיוון קו השיער. כעת העבירו את הידיים לעמדת ההתחלה, אך מעט הצידה, ובצעו שוב את ההרמה, תוך שיטוח כל פני המצח.

5. למנוע צניחת עפעפיים

לעשות אגרוף ולהרים את הגבות. החלק את ידך לאורך קו הגבות באמצעות המפרקים האינדקסים והאמצעיים.

6. עיסוי נגד צניחה

עשה אגרוף והחזק את האצבע המורה והאמצעית ישר. בצע תנועה בעזרת שתי האצבעות הללו. לחץ בחוזקה ומשוך את האצבעות מהסנטר לכיוון הרקות. התחל בזווית הפה. חזור על תנועה זו בסך הכל 7-8 פעמים.

7. לסיים את העיסוי

פתח את כפות הידיים שלך. הניחו את האצבעות על המצח ומשכו אותן לאט לכיוון הרקות. לאחר מכן החלק לאט את האצבעות לאורך קו הצוואר, מהלחיים ועד עצמות הבריח.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עשה עיסוי Korugi פעם בשבוע.

מָקוֹר: 1 2

Leave a Comment