מהי אבן Gua Sha וכיצד להשתמש בה? כיצד לבצע עיסוי עם אבני גואה שה?

לאחרונה גברה העניין בשיטות רפואה אלטרנטיבית. גואה שה, אחת השיטות שהתפשטו בעולם, בעיקר מהמזרח הרחוק, פופולרית מאוד ברשתות החברתיות. טכניקה זו נוצרה מהשילוב של המילים הסיניות “gua”, שפירושן “שפשוף”, ו”sha”, שפירושו “עור אדום”. הוא משמש לטיפול במחלות רבות. אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על טכניקת העיסוי הזו, בה משתמשים באבן מיוחדת בשם אבן גואה שה, ועל המוצרים שתוכלו לקנות. מה זה גוואה שא? כיצד להשתמש באבן גואה שה?

עיסויי הפנים הטובים ביותר לכאן; מכשירי ניקוי הפנים הטובים ביותר לחץ כאן כדי!

אחת השיטות העתיקות של הרפואה האלטרנטיבית של המזרח הרחוק היא גואה שא. אז מה זה גוואה שא?

אבן עיסוי אבן גוואה שא
הטכניקה הזו, שהפכה לאחרונה לפופולרית מאוד ברשתות החברתיות, גרמה לאנשים רבים לשאול “מה זה גוואה שא?” גואה שה הוא למעשה השם של טכניקת העיסוי והאבן בה נעשה שימוש במהלך הטכניקה. זה אומר “גרידה, גרידה” בסינית. טכניקה זו יכולה לשמש למטרות ריפוי בחלקים רבים של הגוף כגון הקרקפת, הכתפיים, הפנים, הגב, הידיים, הרגליים והצוואר.

אז למה משמשת הגואה שה? מהם היתרונות של אבן גואה שה?

אבן עיסוי אבן גוואה שא
בשימוש בטיפול באזורים כואבים ודלקתיים כרונית, אבן הגואה שאה מסייעת להסיר אנרגיה עומדת הנקראת “צ’י”. שיטה זו מסייעת לריפוי האזור החולה על ידי שיפור זרימת הדם בגוף.

 • הוא משמש לעתים קרובות לטיפול במצבים הגורמים לכאב כרוני, כגון דלקת פרקים ופיברומיאלגיה, כמו גם במצבים המעוררים כאבי שרירים ומפרקים.
 • גואה שה פופולרית גם כטכניקת אנטי אייג’ינג.
 • אבן הגואה שאה משמשת בנשים הסובלות מכאבי הגדלת חזה בזמן הנקה, כאבי מיגרנה, במאבק נגד הפטיטיס B, כאבי צוואר, תסמונת טורט (הפרעת טיק) ובמצבים המשפיעים על בריאותן הרגשית והפיזית של נשים לפני הווסת. .

למרות שזו שיטה טבעית, יש לחקור ביסודיות את ההשפעות לפני השימוש בגואה שה. לטיפול בגואה שא יכולות להיות כמה תופעות לוואי

אבן גוואה שה
 • מכיוון שגוואה שאה מבוצעת על ידי שפשוף או גרידה של העור עם מכשיר, היא יכולה לפעמים לפרוץ כלי דם קטנים הידועים כנימים ליד פני העור. זה עלול לגרום לחבלות או דימום קל על העור. חבורות בדרך כלל נעלמות תוך מספר ימים.
 • חלק מהאנשים עלולים לחוות בליטות ובליטות זמניות על העור לאחר הטיפול.
 • מכיוון שאנשים שעורם מדמם לאחר טיפול נמצאים בסיכון להעברת מחלות הנישאות בדם, טכנאי עיסוי חייבים לנקות היטב את הציוד שלהם לאחר כל פגישה. אם אתם מתכוונים להתחיל עיסוי בעצמכם, השתדלו לא להזניח את כללי הניקוי הללו.
 • בגלל הסיכונים לעיל, אנשים שעברו ניתוח בששת השבועות האחרונים לא צריכים להפיק תועלת מטיפול בגואה שה.
 • יש להדגיש שאנשים המשתמשים במדללי דם או בעלי הפרעות בקרישת הדם אינם מתאימים לגואה שא.

כדי להפיק את המרב מגואה שא, אתה צריך לדעת איך לעשות את זה. אז איך מתבצע עיסוי גואה שה?

 • ניתן לבצע עיסוי גואה שה עם אבן או כלי הנקרא רולר. יש אנשים שמעדיפים אבני גוואהשה על רולרים מכיוון שהיא מתאימה לשימוש על חלקים נוספים בגוף.
 • לפני תחילת העיסוי יש לשמור את מכשיר העיסוי במי קרח ו/או לנקות אותו במגבון אלכוהול.
 • בנוסף, יש למרוח מעט שמן עיסוי על האזור שאתה מורח.
 • העיסוי מתבצע על ידי גרידה של האזור הרלוונטי בתנועות קצרות או ארוכות בעזרת אבן גואה שה. הליך זה מתרחש תוך התחשבות בסף הכאב של האדם. אחרת, עלולים להופיע אדמומיות חמורות ופצעים באזור בו מתבצע העיסוי. בנוסף, יש ליישם את האבן בכיוון הנכון כדי למנוע תוצאות שליליות.

כדי למנוע תוצאות שליליות, יש להשתמש באבן הגואה שאה בכיוון הנכון. “אז איך משתמשים באבן גואה שה?” נראה שאנחנו שומעים אותך אומר. הנה התשובה!

 • ראשית, אל תחזיק את האבן אנכית בזווית של 90 מעלות, אלא החזיק אותה כמעט שטוחה. בנוסף, יש להניח את החלק המעוגל של האבן על אזורים גרמיים כמו עמוד השדרה והכתפיים ולהפעיל לחץ אופקי קל.
 • לאחר מכן יש לסובב מעט את האבן בנקודה שהגיעה אליה. למשל, להביא אבן מעצם הבריח לסנטר ולגלגל אותה בעדינות מתחת לסנטר…
 • בנוסף, מומלץ לא לעסות אזורים כמו סנטר וגבות בבת אחת, אלא בשני חלקים שווים. וחשוב לעשות את התהליך הזה לפחות 5 פעמים.
 • באזור המצח, ההליך מתבצע על ידי חלוקת האזור לשלושה חלקים. תחילה, גע באמצע שתי הגבות באצבע המורה של יד אחת, וביד השנייה גרור את אבן הנחל מאמצע שתי הגבות לכיוון שורשי השיער. כאשר אתה מגיע לתחתית השיער שלך, גע באבן בתנועה סיבובית מבלי להרים אותה. לאחר מכן, באזור המצח ממש מעל הגבות, אחוז בחלק התחתון של הגבה באצבע המורה של יד אחת, וביד השנייה גרור את האבן מהגבה לשורשי השיער. ברגע שאתה מגיע לשורשי השיער שלך, חזור על אותן תנועות מעגליות.

כשמדובר באבן גואה שה, ישנם מוצרים רבים בשוק. איזה מבין עשרות המוצרים לקנות?

אבן עיסוי אבן גוואה שא
 • אבן גואה שה עשויה בדרך כלל מירקן או רוז קוורץ. אמנם ירקן ידוע כמגן מפני מתח ומעניק אושר; רוז קוורץ בולט בתכונות המרגיעות והאיזון שלו. בנוסף לסוגים אלו, לעיתים ניתן לייצר אבני גוואה ממגוון אבנים כמו אמטיסט, קריסטל קוורץ ואגת.
 • ללא קשר לסוג האבן, הקפידו לבדוק שהיא מאושרת טבעית לפני הרכישה.
 • כמו כן, עלינו להדגיש כי אבני גוואהשה טבעיות הן קרות. להשפעה גדולה יותר אפשר לשמור במקרר (לא במקפיא) חצי שעה לפני השימוש.

1. Geometra Concept Geometra Jade Roller & Gua Sha Set

רשימת עלונים טרנדיים מאבן גואה שא אבן
אם אתה רוצה לקנות סט ולא רק אבנים, אתה יכול לשקול את סט אבן ירקן זה. הסט הזה, הכולל רולר ירקן ואבן גואה שה, מגיע גם עם צמיד במתנה למי שרוכש אותו. לסקירת המוצר כאן נְקִישָׁה.

הערת משתמש: עשיתי הרבה מחקר עד שקניתי את המוצר הזה. המוצרים שהגיעו מדהימים. החברה מאוד אכפתית. הייתה בעיה קלה עם האבן. החברה שלחה מיד חדש. הם מאוד מתעניינים. האריזה מאוד זהירה. המוצרים באיכות גבוהה מאוד. 100% אבן טבעית. השתמשתי בו כבר 2-3 פעמים. התוצאות מדהימות. אבן הגואה שא יעילה מאוד. אני גם מודה לך על המתנה בחבילה. בהחלט ממליץ????

2. JADE רולר פינק קוורץ אבן רולר עיסוי ו-Gua Sha

עוד מוצר שיגרום למי שמחפש חיוך קבוע! סט זה, הכולל גם רולרים וגם אבני גוואה שאה, מושך תשומת לב עם המחיר המשתלם שלו. בנוסף, נאמר שלמוצר יש תעודה. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: האריזה יפה, המוצר טוב מאוד, התחלתי להשתמש בו לפני שהתחלתי להשתמש בו, הכנסתי למקרר ונותנת לו להתקרר. תעודה ומדריך למשתמש כלולים גם כן. ?

3. Sahi Aksesuar GLT מאושר רוז קוורץ, אוונטורין לעיסוי ואבן פנים גואה שה

סט אבן גוואה שא
למרות שאבני גואה שה נמכרות בדרך כלל בצורת לב, ניתן למכור אותן גם בצורות אחרות. אל תדברו רק על צורות, לכל אחת מהצורות הללו יש תפקיד שונה בגוף. לדוגמה, בדרך כלל מעדיפים אבנים בצורת לב מכיוון שהן קלות לשימוש. אם אתה רוצה לקנות אבנים עם שתי שקעים, אתה יכול לקנות את הסט הזה. סט זה, שנמכר עם אבנים שונות בשני הקצוות, הוא מאוד פופולרי.

הערת משתמש: זה כל כך מושלם! זה הגיע אליי מהר. אני משתמש בו כדי למרוח את המוצרים שבהם אני משתמש בכל שגרת טיפוח העור שלי. אני שומרת אותו במקרר לפני השימוש, הוא משתפר ♥️

4. אביזר Sahi Pink Quartz Stone Gua Sha טיפול פנים כפות עורבים

עיסוי עם אבני קוורץ ורודות
אם אתה צריך רק אבן גואה שה אחת, אתה יכול לקנות את האבן הזו בגודל 9 ס”מ. לאבן המשוננת המשולשת הזו יש אפקט מסרק. זה גם מושך תשומת לב כי זה מוצר מאוד אופנתי בקרב המשתמשים. לסקירת המוצר כאן נְקִישָׁה.

הערת משתמש: אני משתמש בו כשמורחים שמן או קרם, אני חושב שזה מאוד מרגיע אחרי כל שימוש ☺️ האריזה הייתה מאוד מתחשבת, תודה ??‍♀️

5. Pelcare Gua Sha Market

מוצר זה, שמושך תשומת לב בצורתו השונה, אוחז ביעילות באזור הסנטר. כך תוכל לקבל קו לסת חד יותר ולהפוך את הפנים שלך לרזות יותר. כמובן שגם נגיד שלמוצר מחיר גבוה ביחס למתחרים. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: כבר לאחר הניסיון הראשון, אני מאוד מרוצה, שמתי לב שזרימת הדם גדלה בדקות הראשונות; אתה יכול לראות את אפקט ההרמה תוך שבוע.

6. ROLLERTURKEY Aventurine Square Gua Sha

נמשיך עם אבן הגואה שה מרובעת השנייה. המוצר הזה, שכמו האבן למעלה, אוחז ביעילות באזור הסנטר, מצוין למי שרוצה להרזות את הפנים. כפי שאתה יכול לראות, הוא אידיאלי להידוק פנים וצוואר נפולים. עם זאת, המחיר של מוצר זה גבוה מזה של המתחרים.

הערת משתמש: אהבתי את הצבע והמשקל שלו ❤️❤️ אני מקווה שעם הזמן אהיה מרוצה מהאפקט שלו.

7. רעיון נפלא אבן ירקן פטריות Gua Sha Spa Fh10573 אבן עיסוי

רשימת טרנדיול לעיסוי פטריות ירקן
לעיתים ניתן למצוא בשוק אבני גוואהשה בצורת פטריות. למרות שאבן ירקן זו אינה בשימוש נפוץ, היא עשויה להיות בין האפשרויות שלך.

8. אבן עיסוי פנים וגוף פוליה אמטיסט גואה שא

אבן גואה שה אמטיסט
אבני גואה שה עשויות בדרך כלל מקוורץ או ירקן, אך לפעמים הן יכולות להיות עשויות אמטיסט. עשוי מאבן אמטיסט הידועה כמסייעת בפיתוח יכולות רוחניות וכוחות אינטואיציה, מוצר זה יכול להישלח למשתמשים בצבעים שונים בשל החומר. המשקל הממוצע הוא 45-50 גרם. לסקירת המוצר כאן נְקִישָׁה.

9. JOVIVI בעבודת יד טבעי רוז קוורץ/אוונטורין ירוק גואה שא

JOVIVI Natural Rose Quartz/Green Aventurine Gua Sha בעבודת יד עשוי מרוז קוורץ ונטול סטטי מכיוון שהוא מעוצב מחומר טבעי. בעוד שעיסוי פנים יומי הוא אנטי אייג’ינג, יש לו גם יתרונות שונים בכל שימוש ברפואת המזרח הרחוק; זה גם פותר בעיות כמו הפרעות עיכול וכאבי ראש.

זהו JOVIVI בעבודת יד טבעי רוז קוורץ/ירוק אוונטורין גואה ש קל מאוד לשימוש בעל עיצוב ארגונומי. בנוסף, במרקם החלק שלו, הוא אינו פוגע בעור.

זה עמיד לאורך זמן וקל מאוד לתחזוקה. אם אתה משתמש בו עם סרום או שמן, אתה יכול לשטוף אותו בסבון לאחר השימוש, לייבש אותו ולאחסן אותו נקי עד לשימוש הבא.

המוצר הוא באיכות גבוהה. ניתן להניח אותו על חלקים שונים של הפנים, כך שניתן לעסות אותו בקלות. בשל גודלו הקטן והתיק שמגיע איתו, קל מאוד לאחסון. JOVIVI בעבודת יד טבעי רוז קוורץ/ירוק אוונטורין גואה שא קל יותר לניקוי מרולר דרמה בשל צורתו.

10. ZENING Gua Sha לוח סט עיסוי סט פנים גוף כלי מגרד נוח מגרד

ZENING Gua Sha Board Set עיסוי ערכת כלי גוף פנים מגרדים נוחים, עשוי שרף איכותי, אינו מפריע לפנים במהלך העיסוי. עם הקצוות החלקים שלו, הוא לא משאיר סימנים.

לאזורים גדולים, בינוניים וקטנים כגון פנים, צוואר, כתפיים, גב, אמות, מותניים, חרב, רגליים וכפות רגליים. אתה יכול להשתמש ZENING Gua Sha Board Set עיסוי כלי מגרד גוף נוח.

Lurrose 3 Piece Facial Roler ו-Gua Sha Set

עשוי ירקן Lurrose 3 Piece Facial Facial Roller ו-Gua Sha Kit הוא טבעי לגמרי. בשימוש יומיומי ושגרתי תוכלו להגן על הפנים שלכם מהזדקנות ולמחוק את סימני ההזדקנות.

עם המכבש מתחת לעיניים כלול ברולר 3 חלקים לוררוז ג’ייד פנים ו-Gua Sha Set, אתה יכול לעסות עיגולים נפוחים מתחת לעיניים ולראות החלמה משמעותית לאורך זמן. עם הדרמה רולר והגוואה שאה ניתן לעסות קווי מתאר שונים של הפנים והצוואר.

תן לנו גם לתת לך מידע מעשי נגד הנפיחות שעלולה להופיע על הפנים שלך. ניתן לאחסן את ה-Lurrose 3 חלקים ל-Jade Facial Facial Roller ו-Gua Sha Set במקרר ולהשתמש בו קר במהלך העיסוי.

Leave a Comment