מה זה טיפול פנים?

טיפול פנים הוא טיפול קוסמטי בפנים הכולל בדרך כלל מגוון טיפולי עור. תהליך זה מבוצע בדרך כלל בסלון יופי אך כיום הוא הפך לטיפול ספא נפוץ. כמו אפשרויות רבות אחרות הזמינות בתעשיית היופי, גם לטיפול הפנים יש היסטוריה ארוכה. יש בהחלט אזכורים רבים בהיסטוריה של העולם העכשווי לשימוש בטיפולי פנים. קיים מגוון טיפולי פנים המתאימים לסוגי העור השונים ולצורך הלקוח.

איך זה נעשה??

לפני שניתן להתחיל בכל צורה של טיפול פנים, השלב הראשון הוא ניקוי הפנים. תהליך זה מנקה, מקלף ומעניק לחות לעור הפנים. על ידי אידוי עדין של הפנים מוסרים נקודות שחורות ונקודות לבנים. שימוש בניקוי קבוע יכול למנוע ולהפחית את בעיות העור במידה רבה. אדים משמשים לניקוי העור בהתחלה ולאחריו עיסוי עור עדין באמצעות גרגירי פילינג. לאחר מכן מורחים חומר ניקוי קרמי נוסף ומעסים אותו עם מברשת חשמלית רכה מסתובבת שעוזרת לקלף את העור. ניקוי מומלץ לכל סוגי העור. היתרונות שמציע תהליך הניקוי מפחיתים את השיזוף, מסירים לכלוך ונקודות שחורות ומעניקים מרקם עור נקי וזוהר.

טיפולי פנים רגילים מציעים ניקוי פשוט, אידוי ועיסוי של העור. טיפולי הפנים הרגילים מספקים גם את האפשרות הטובה ביותר לעור רגיל. העור עובר עיסוי למשך זמן ארוך יותר בטיפול פנים רגיל.

האם יש טיפולי פנים מיוחדים?

טיפולי פנים מיוחדים הם צעד אחד קדימה מטיפולי הפנים הרגילים. כאן העור מקבל לחות בעזרת קרמים היפואלרגניים שנוסחו במיוחד. על פי סוג העור מורחים חבילות פנים. תהליך זה כולל גם טכניקות מיוחדות של ניקוי והתחדשות. טיפולי פנים מיוחדים מומלצים לסוגי עור רגישים.

איזה עוד סוגים יש??

טיפולי פנים ביו-ליפט מכסים בעצם טיפול בעיגולים השחורים מתחת לעין בנוסף לטכניקות ניקוי, עיסויים וטכניקות התחדשות. המומחיות של טיפול פנים זה היא השימוש בביו-mask, המסייעת לחיטוב והידוק של העור בפנים, כך שהוא מתחיל להיראות צעיר הרבה יותר.

טיפולי פנים AHA כוללים חומצות AHA, הידועות בתכונות האנטי-אייג’ינג שלהן. טיפולי פנים אלו מומלצים מאוד לאנשים שיש להם עור פיגמנט, וסוגי עור הנוטים להתקמט בקלות. בטיפולי פנים AHA משתמשים בקרמים שהוכנו במיוחד עם תמציות פרחים, המשפרות את הפעילות האנרגטית של הנימים, את מרקם העור וגם מהדקים את נקבוביות העור.

טיפולי פנים של פירות טריים משתמשים בעיסה של פירות טריים. בתהליך זה משתמשים בעיקר בפירות העונה. טיפולי פנים של פירות טריים הם הטובים ביותר לסוגי עור רגישים במיוחד. בדרך כלל עור רגיש אינו יכול לסבול כל קוסמטיקה מוכנה כימית ונוטה לתגובות. פירות טריים נבחרים לפי סוג העור כמו בננה משמשת לעור יבש ותפוז לעור שמן.

טיפול פנים פרפין משתמש במסכת פרפין מיוחדת על הפנים המעוותות. זה עוזר לאטום את הקרמים המיוחדים לאנטי-אייג’ינג והתחדשות הנמרחים על העור. זה מחזיר את הזוהר של העור. זה בדרך כלל חלק מחבילת היופי לכלות.

טיפול פנים נוגד חמצון משתמש בקרמים ומסכות בתוספת חומרים הלוחמים ברדיקלים חופשיים כמו ויטמין A, בטא-קרוטן וויטמין E. המזהמים מוסרים תחילה מהמשטח, לאחר מכן הוא מתנקה עמוק באמצעות הקרמים והמסכות.

טיפול פנים אקנה הוא טיפול לאקנה של בני נוער ומבוגרים. תהליך זה מתחיל עם פילינג של אנזים או חומצה גליקול ומשתמשים באדי אדים חמים לאחר ניקוי העור. לאחר מכן, הסרת נקבוביות עמוקה ידנית, פירוק חשמלי ופעולות אנטי-בקטריאליות להרגעת העור.

טיפול פנים קולגן כולל מריחת תהליך רב-שלבי של פילינג, אדים חמים, ניקוי נקבוביות עמוק, עיסויי ניקוז לימפה ויישומי פרפין על יריעת קולגן יבשה בהקפאה כדי להבטיח את אפקט הלחות המושלם. בדרך כלל טיפולי פנים מסוג זה משתמשים בחומרים מזינים נוזליים. טיפול בלייזר או גלווני מיושם לספיגה מהירה של חומרים מזינים נוזליים בעור. טיפול פנים קולגן הוא טיפול מונע יעיל נגד נזקים סביבתיים מזיקים,

קמטים ועיגולים כהים של העור. תהליך זה מומלץ לכל סוגי העור.

טיפול פנים ארומתרפי משתמש בשמנים האתריים. שמנים אלו מצוידים בתכונות מתקנות חזקות ומדויקות המועילות לעור שלך. טיפול פנים ארומתרפי מסייע בניקוי הגודש בעור ומשפר את התפקוד התקין של העור. סילוק הרעלים משפר את התפקודים התקינים של העור, לרבות התחדשות התאים והאפקט המרומם.

Galvanic Facial עושה שימוש בגאדג’טים גלווניים. הזרם הגלווני משמש להכנסת חומר מסיס במים דרך העור. משפר את יכולת הספיגה של העור ומשפר את חדירת המוצרים. תהליך זה שימושי מאוד לעור יבש ומיובש.

טיפול פנים זהב עושה שימוש בקרמים עשויים מזהב 24 קראט. לזהב אמורה להיות השפעה חזקה מאוד על מערכת ניקוז הלימפה, המאפשרת סילוק רעלים ופסולת מהגוף. מסכות הפנים המוזהבות עוזרות להחזיר תכונות צעירות כמו רכות, חלקות, גמישות, גמישות וזוהר לעור.

מי יכול להרוויח מטיפול פנים??

מתינוקות ועד קשישים, טיפוח עור הפנים חיוני בכל שלב בחיים. פנים זה הדבר הראשון שיש לשים לב אליו כשאתה פוגש מישהו. טיפול רגיל בעור הפנים לא רק משפר את המראה שלך, הוא גם מגביר את המורל שלך. טיפולי פנים נחשבים כיום חשובים כמו ללכת לרופא או לרופא השיניים. מומחי טיפוח עור מקצועיים יבחנו את העור שלך באמצעות מנורת הגדלה ויקבעו אילו טיפולים מתאימים ביותר לסוג העור שלך. טיפול הפנים משפר את המרקם, התחושה והמראה של העור. הפנים שלך זוהרות ואתה מרגיש חלק ורענן. עיסוי הוא דרך מרגיעה נוספת לשיפור העור שלך. העיסוי מקלף את העור, מפחית נפיחות ורפיון, מחזק את השרירים וממריץ את זרימת הדם. טיפולי פנים מאטים את תהליך ההזדקנות. טיפול פנים ועיסוי בספא יום עוזרים לך להפיג את הלחץ והעומס של אורח החיים העמוס שלך.

Leave a Comment