מה כדאי לדעת על עיסוי גוף טנטרה

עיסוי גוף טנטרה הוא מניפולציה של ‘סוקשמה נאדיס’ הרכים (מתוכם 72000 קיימים בגוף האדם) תוך שימוש בטכניקות טנטרה מיוחדות. אבהיאנגם טנטרי הוא עיסוי גוף מיוחד השומר על איזון הנפש והגוף ותפקוד מיטבי. זה גם מאפשר למקבל לחוות הנאה עזה ברמת הנשמה, ומספק לחלוטין את שני בני הזוג על ידי יצירת זרימה דו-כיוונית של אהבה. בביצוע נכון, עיסוי כזה יכול להוביל לקרבה רוחנית עילאית החורגת מזמן ומרחב.

הטנטרה רואה בגוף הנשי אינטראקציה אינטנסיבית של מערכות מורכבות, שכולן פועלות בהרמוניה כדי לשמור על היקום הזה בחיים. עיסוי גוף על בסיס טנטרה יכול לגרום לשחרור אנרגיה עמוק. הגוף מייצג את היקום, וסוג זה של עיסוי יכול להפעיל את האנרגיה היצירתית שמניעה צמיחה ושגשוג בתוכו. יתר על כן, הוא מגרה ומרגיע את הגוף בזמן שזרימת אנרגיה זו מאזנת את הצ’אקרות הטנטריות.

הטנטרה רואה את הגוף שלנו מורכב מעשרה אזורי אנרגיה. עיסוי טנטרה פועל מהאזורים הפנימיים ועד לגוף החיצוני, מעורר את השאקטי של הגוף. גרסה מתקדמת יותר של צורת עיסוי אקזוטי זו יכולה למעשה ליישר מחדש את הנשמה והגוף, ולהפוך לכלי רב ערך בחיפוש אחר מימוש עצמי.

אם יתבצע במומחיות, עיסוי גוף טנטרה יעזור להגביר את יכולת שימור האנרגיה של ‘צ’אקרת המניפורה’ (או מקלעת השמש) ויקל על מתח השרירים והמפרקים תוך איזון מערכת האנרגיה של הגוף. המניפולציה האינטראקטיבית של הגוף באמצעות מתיחה פסיבית ולחץ עדין לאורך הצ’אקרות מובילה לשחרור אנרגיה. זה פועל ישירות על האנרגיה של הצ’אקרות כדי לעורר איזון וריפוי, משיג זאת על ידי הפעלת תשע נקודות מפתח בתוך היוני. לפני קבלת העיסוי הזה, חיוני לשתות לפחות שלוש כוסות מים, לפני ואחרי הפגישה. מים עוזרים לקרר את הגוף כשהוא חווה את הגלים האינטנסיביים של אנרגיה מענגת.

חוסר מידע מתאים על עיסוי גוף טנטרה הוביל להרבה הונאות. למעשה, כיום הוא משמש לעתים קרובות בחזית דקיקה לזנות. עיסוי גוף טנטרה הוא טכניקה רוחנית אותנטית שאין לה שום קשר לשירותי העיסוי המפוקפקים שאנו מוצאים היום באינטרנט. שים לב שלמתרגל מוסמך של צורת עיסוי מיוחדת זו יש ידע על נקודות אנרגיה ספציפיות, כמו גם את ההחדרות והמקורות/פעולות של כל אחת מצ’אקרות האנרגיה העיקריות. הונאה ללא ידע כזה לא יכולה לעשות יותר מאשר לעורר תגובות עונג/כאב לא תואמות שהן לא מועילות ביותר ועלולות לגרום לנזק בלתי הפיך.

Leave a Comment