מה ממיס בלוטות החלב? איך להיפטר מכתמי שמן בשיטות טבעיות?

לגבי רקמות שומן, עדיף להמשיך עם עצת הרופא שלך. בלוטות החלב נקראות מבחינה רפואית ליפומות.

class=”medyanet-inline-adv”>

מה ממיס בלוטות החלב?

אנשים שיש להם בעיות עם בלוטות החלב מחפשים משהו שממיס את בלוטות החלב. ניתן לראות בלוטות חלב בכל מקום בגוף ולעיתים קרובות נראות מאחורי האוזן, על הגב או על הפנים. הם לא גורמים לכאב ולפעמים אי אפשר להרגיש אותם בגלל שהם כל כך רכים. זה יכול להיות מופחת או לבטל עם כמה שיטות טבעיות.

איך להיפטר מכתמי שמן בשיטות טבעיות?

קיימות מספר שיטות לטיפול בבלוטות החלב. חלק מהשיטות הללו הן:

  • תערובת של דבש וחיטה: לדבש, מזון הפלא של הטבע, יש אפקט מרפא. ניתן להשתמש באפקט זה גם כדי להקטין את גודל הבלוטות. מערבבים דבש וקמח חיטה. מועכים 1 כפית דבש וכפית סולת חיטה לדייסה. לאחר מכן משאירים את התערובת בטמפרטורת החדר למשך הלילה. לאחר מכן הוא מוחל על האזור שבו נמצא המרנג. לאחר 15-20 דקות מנקים את פני העור. התבונן במצב הבלוטה על ידי ביצוע הליך זה 2-3 פעמים בשבוע.
  • חומץ עוזר לכווץ את הבלוטה ומונע דלקת אם היא מתרחשת. מניחים גזה ספוגה בחומץ על גבי המרנג. מכסים אותו בתחבושת. השאר את זה כך למשך 2-3 ימים ולאחר מכן הסר את הסרט. לאחר מכן נקו את העור שבא במגע עם החומץ.
  • אלוורה: אפשר להיפטר מהבלוטות עם ג’ל אלוורה. לאלוורה יש אפקט ריפוי פצעים. גם כאן המרנג יכול להתרכך ולהתכווץ. יש למרוח ג’ל אלוורה על העור מדי יום.
  • שמן הודי: ניתן לעסות בעדינות את הבלוטה עם שמן קיק. ניתן לכווץ את הבלוטה על ידי עיסוי בשמן קיק במרווחים קבועים. אפשר גם לשים 3-4 טיפות שמן קיק על מטלית ולהשאיר על הבד. אתה יכול לחזור על תהליך זה מספר פעמים באותו היום.
  • טיפול בקיטור: לאדים יש השפעה של פתיחת הנקבוביות ומגע עם העור. לכן, קיטור יכול לעזור לכווץ את הבלוטה. מכסים את המגבת המאודה על המרנג. עשה זאת 2-3 פעמים ברציפות במשך 15-20 דקות.

לעולם אל תנסה לפרוץ את הבלוטה או לגרות אותה עם חומרים כגון מחטים. תפיסת חיידקים תגרום לבעיות גדולות יותר. אם זה לוחץ על הגוף שלך או מתחיל לגרום לאי נוחות, בהחלט התייעץ עם רופא. לרוב אין צורך להסירו בניתוח, אך במידה והוא מגיע לשלב זה, ההליך מתבצע בהרדמה מקומית.

Leave a Comment