מחירים וחוות דעת על אפילטורים של Braun Silk Epil

מכשירי אפילציה שנשים רבות משתמשות בהם לרגליים חלקות נועדו לספק תוצאות ללא כאבים בתפקודיהם השונים. אפילטורים המבטיחים עור חלק עם שימוש במקלחת, תפקוד רטט וראשי עיסוי עשויים להיות הבחירה הראשונה שלך. אספנו את מכשירי הסרת השיער הנמכרים והפופולריים ביותר של Braun Silk Epil לאלו מכם שרוצים להיפטר משיער לא רצוי! קריאה מהנה…

מה עושים מכשירי אפילציה?

מכשירי אפילציה, שאינם מציעים פתרון קבוע, מסירים שיער לא רצוי עד השורש. שיער שהוסר על ידי השורש בדרך כלל אינו צומח בחזרה במשך מספר שבועות. תקופת הארכה זו עשויה להשתנות מאדם לאדם. מכשירי אפילציה עם ראשי רטט ועיסוי מפחיתים כאב. מכשירי אפילציה שניתן למרוח על חלקים שונים בגוף יכולים להיות חלק מהטיפול האישי שלך.

איך לבחור את האפילטור הטוב ביותר?

המותג הגרמני Braun מציע מכשירי אפילציה עמידים ובעלי ביצועים גבוהים בדגמים שונים. על מנת לבחור את מכשיר האפילציה המתאים לשימושכם, עליכם להכיר היטב את סוג העור והשיער שלכם. זה תלוי בך להחליט מה יותר מתאים לך, כמו שימוש יבש או שימוש במקלחת. אפילציה, המתבצעת לרוב על עור יבש, מבטיחה עור חלק למשך זמן ארוך יותר. אם העור שלך רגיש ויש לך סף כאב נמוך, תוכל להסתכל על דגמים שניתן להשתמש בהם במקלחת. גם מכשירי אפילציה המרגיעים את העור יפחיתו את הכאב.

1. אפילטור בראון משי אפיל 1170

Braun Silk-epil 1 1170 אפילטור / אפילציה

עוצב לשימוש על כפות הרגליים שלך, אתה יכול להשיג חלקות שנמשכת במשך שבועות. לדגם זה יש ראש בודד וניתן לנקות אותו בקלות עם מברשת ניקוי לאחר התהליך. במקביל, ניתן להפחית את המהירות באזורים רגישים עם 3 מהירויות הפעלה שונות. דגם זה, המאפשר שימוש קל ויעיל באפילטור, עשוי להיות הבחירה שלך. לרכישה מיידית באמזון כאן אתה יכול ללחוץ.

דירוג משתמש: המוצר שימושי מאוד. זה גם מסיר שערות קטנות מהשורש. כדאי מאוד להצטייד במברשת ניקוי שכן ניתן לטאטא ולנקות את השערות ישירות על המוצר. האפילטור הטוב ביותר בשוק במחיר הזה.

2. Braun Silk Epile 3170

בראון משתמש בטכנולוגיית Smartlight בדגם זה. הודות ל-20 פינצטות המשמשות עליו, ניתן להגיע לחלקות מירבית תוך זמן קצר. לדגם הזה, שיכול להסיר שיער בעדינות, יש גלילי עיסוי. זה מספק מגע עדין. ישנן 2 מהירויות שונות עם הגדרות הדרגתיות. אתה יכול להתאים את הרמות האלה בהתאם לסוג העור וסוג השיער שלך. הוא מתאים גם למריחה על אזורים כמו רגליים, בתי שחי וידיים. תאורה עם מערכת אור מאפשרת נראות קלה יותר. כך תוכלו לראות בדיוק היכן תגישו מועמדות. לקניית הדגם באמזון כאן אתה יכול ללחוץ.

דירוג משתמש: אני משתמש בבראון במשך שנים והייתי מאוד מרוצה ממנו, אז קניתי את המוצר הזה עבור אחי. הוא גם היה מאוד מרוצה.בזכות האור שלו אפשר לראות אפילו את השערות הקטנות ביותר. אתה יכול להגדיל או להקטין את הכוח שלו במהירויות מצטברות. מוצר שימושי.

3. אפילטור Braun Silk Epil 3440

Braun Silk-épil 3 3440 אפילטור / אפילציה

בדגם זה, בראון מעצבת את המוצר במיוחד לשימוש יבש. הודות ל-2 מצורפים שונים, ניתן לשנות אותו בהתאם למשטחי עור שונים. הודות לעיצוב שנכנס בקלות ביד שלך, אתה יכול להשתמש בו מבלי להתעייף. יש לו מערכת של 20 פינצטות ואפילו את השערות העדינות ביותר ניתן להסיר על ידי השורש. לשימוש באזורים רגישים כמו אזור הביקיני, ניתן להשתמש בקטע סכין הגילוח ובלהב הגוזם. מערכת תאורה חכמה וראש רחב הם בין יתר היתרונות של המוצר. גם הכאב שאתה מרגיש במהירות גבוהה מופחת. לקנות דגם כאן אתה יכול ללחוץ.

דירוג משתמש: המוצר מסיר שיער בשורש. זה יכול להסיר אפילו את השערות הקצרות ביותר. הודות למבנה המואר, ניתן לראות מיד את הקצרים. מותיר מראה נקי מאוד לאחר השימוש. אני מציע.

4. אפילטור בראון משי אפיל 3270

Braun Silk-épil 3 3270 אפילטור / אפילציה

לדגם הזה, שיש לו שלושה חיבורים שונים: סכין גילוח, ווסת וראש עיסוי, יש שתי אפשרויות מהירות שונות. היעילות שלו על שיער דק, המערכת המוארת שלו ותכונות השימוש הארגונומיות הופכות את הדגם הזה לידידותי למשתמש. לקניית הדגם באמזון כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: זה מסיר שיער מהשורש, אני לא יכול להגיד שזה מוצר ללא כאבים לחלוטין. אולי יש מוצר קצה גבוה יותר שמסיר שיער מהשורש מבלי לגרום לכאב. הוא מסיר את השיער בהצלחה רבה מהשורש מבלי לשבור אותו.

5. אפילטור Sensosmart של Braun Silk Epil 9720

Braun Silk-epil 9 9720 Sensosmart אפילטור / אפילציה

למי שרוצה להגיע לתוצאה מהירה ונקייה, בראון משתמש בזרבובית רחבה בדגם זה. חווית הסרת שיער ללא כאב מחכה לך בדגם זה שעובד עם מערכת גילוח והסרת שיער ארוך. נועד לתת תוצאות טובות במיוחד באזורים קשים ומפותלים, דגם זה יכול לשמש באזורים כמו בית השחי, הברכיים ואזור הביקיני. הרעידות הגבוהות של דגם זה, המתאים לשימוש רטוב ויבש כאחד, מאפשרות לך להגיע לתוצאות מהירות. כדי לקנות במהירות דגם באמזון כאן אתה יכול ללחוץ.

דירוג משתמש: מבחינת מחיר וביצועים, הוא מספק ביצועים מעבר למחירו. חשבתי לקנות מכונה יותר משתלמת, אבל היא בהחלט שווה את המחיר. הוא לוקח את זה מהר יותר כי יש לו יותר פינצטה. וזמן הטעינה לקח עד 1.5 שעות. אני יכולה להגיד שרמת הכאב הרבה פחותה בהשוואה למוצרים אחרים שהשתמשתי בהם ואפילו פחותה משעווה. וזה גם מסיר שערות קצרות מאוד, והאדמומיות נעלמת לגמרי אחרי חצי שעה. זה גם מאוד נוח בצורתו וגם העיצוב מאוד יפה. אתה יכול לקחת את זה בעיניים עצומות.

6. אפילטור בראון משי אפיל 3420

Braun Silk-épil 3 3420 אפילטור / אפילציה

המוצר למי שרוצה חלקות לאורך זמן הוא Braun Silk Epil 3420. גלילי העיסוי בדגם זה מעסים בעדינות את עורך. אתה יכול להשתמש בו בקלות הודות לאור החכם, 20 פינצטות ומערכת שיכולה להסיר שערות עדינות. לפני האפילציה אפשר להכין גם עם גוזם גוף ופנים. בדגם זה נשלח מוצר נפרד לקיצוץ. זהו דגם שתוכנן במיוחד לשימוש באזור הביקיני. לקניית המוצר באופן מיידי באמזון כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: האיכות מעולה ללא ספק. מסיר לחלוטין אפילו את השערות הקטנות ביותר. היו הערות שהוא חוטף בשר לכלי שלידו, פקפקתי בזה, אבל בהחלט לא בא בחשבון שהוא חוטף בשר. להיפך, הוא טוב מאוד וקל מאוד לשימוש. אגב, אהבתי שהמכשיר מואר. אני בהחלט ממליץ עליו, אתה בהחלט יכול לקנות אותו

מחירים וחוות דעת על מכשירי ארזום להסרת שיער בלייזר

מחירים וחוות דעת על מכשירי פיליפס להסרת שיער בלייזר

Leave a Comment