מכונת צ’י מהירות משתנה – סקירה

מכשיר אימון צ’י או Chi vitalizer הוא מכשיר שהוא תוצאה של 38 שנות מחקר, ניסוי ופיתוח. זהו מכשיר רפואי המאושר על ידי ה-FDA באמריקה בקטגוריית Class I וגם במספר מדינות מתקדמות אחרות. המכשיר פועל לפי העיקרון שפעילות גופנית באזורי אגן יכולה להקנות את התנודה הצידה של האגן המובילה לחמצן את הגוף באמצעות התעמלות אירובית פסיבית.

למכונה מבנה דמוי קופסה עם עריסת קרסול כלומר מקום לשמירה על הקרסוליים. רעידות מונעות חשמלית בקצב של 140 תנודות לדקה, למרות שכיום יש לנו מכונה במהירות משתנה שיש לה 80-160 תנודות לדקה.

עובד

המכשיר מיועד לשימוש בשכיבה והנחת הקרסוליים על העריסות והפעלת המכונה למתיחה של 4-6 דקות. סקירות של מכונות צ’י מצביעות על כך שלאחר כיבוי המכונה ניתן להרגיש את זרימת האנרגיה מהחלק התחתון של הגוף לכיוון העליון. התנודות ניתנות לשליטה על ידי המשתמש באמצעות הליך כוונון בהתאם למהירות ההתאמה המושלמת למבנה הגוף ולרמת האינטנסיביות שלך. אפשר להניח את הידיים ליד או מעל הראש כדי להפעיל יותר שרירים.

הִיסטוֹרִיָה

מבחינה היסטורית מכשירי צ’י הומצאו על ידי מהנדס יפני בשם Keiichi Ohashi, בשנת 1988, למרות שאומרים הרעיון של מדען יפני ד”ר Shizuo Inoue. ביפן, התרגיל הזה מכונה ‘תרגיל דג הזהב’. ישנם אינספור מחקרים וניסויים שהוכיחו את יעילותם של מכשירי האימון הצ’י.

איך הם עוזרים

המכונה יכולה לעזור לאנשים בדרכים רבות מדי לדעת. זה מגביר את הגמישות, מקל על קרסוליים נפוחים, מבטל בצקת לימפה, מרפא כאבי גב, מוריד לחץ דם גבוה. זוהי טכניקת עיסוי גוף גנונית ועוצמתית המרפאת את מערכת העצבים, מחזקת חסינות ועוזרת לגופנו באלף דרכים שונות.

מאפיינים פופולריים המוצעים על ידי מכונות הצ’י הם

מספק עיסוי לימפתי ובכך מסיר רעילות של הגוף

בונה יישור עמוד שדרה טוב ותיקון יציבה לקוי

מגביר את זרימת הדם בגוף, ייצור תאי דם ופעילות מח העצם.

מספק יותר חמצן לריאות ובכך מגביר את רמת האנרגיה, הפעילות, היכולת והמיקוד המנטלי

מפחית כאבי עצבים ועייפות שרירים, וכתוצאה מכך להקלה על ירידה בכאב

מייצר כוונון עדין של מערכת העצבים האוטונומית (ANS), מקל על נדודי שינה, בעיות עיכול ועצירות

עם זאת, להיות הטוב ביותר בשוק יש חסרונות משלו. מכונות אלה כל כך פופולריות שארגונים לא ישרים רבים אימצו זאת כדרך להרוויח כסף; על ידי חיקוי המכשירים. הסמל הירוק על מכונת הצ’י מתאר מקוריות. אז מילה אחרונה של זהירות: שימו לב כשאתם קונים.

Leave a Comment